Bakırköy ve Çevresindeki Gelinlik Firmaları ve Fiyatları

07.11.2019

Bakırköy ve çevre semtlerdeki gelinlik firmalarına ulaşmak, aradığın özelliklerde, vücut tipine uygun gelinliği bulmak için doğru yerdesin! İşte senin için seçtiğim balık, A kesim, prenses, düz kesim gelinlikler ve fiyatları..

Bakırköy Gelinlik Mağazaları

Görsel Numarası: D1235838

Bakırköy ve çevre semtlerde, seni hayalindeki gelinliğe kavuşturacak pek çok gelinlik firması var. Bu gelinlik modaevlerinin koleksiyonlarından senin için bir derleme yaptım. İşte en şık gelinlik modelleri, zevkine uygun modeller bulabileceğin mağazalar ve Bakırköy gelinlik fiyatları:

Belgin Yetiş

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mahmure Çelik Hanımeli Modaevi

Saten - Prenses - Straplez Kalp Yaka

Görsel Numarası: D623604

Güngören’de hizmet veren modaevi, uygun fiyata, yüksek işçilikli gelinlikler hazırlamayı kendine hedef olarak seçmiş. 1000 TL’den başlayan gelinlikleri yaklaşık 3 haftada teslim ediyorlar. Diğeri Gaziosmanpaşa’da olmak üzere iki şubesi bulunan Hanımeli Modaevi, özellikle kendi tasarımları ile ön plana çıkmayı tercih ediyor. Modaevi sahibi ve gelinliklerin tasarımcısı Mahmure Çelik, satenler, danteller, tül üzeri işlemeler, 3D çiçekler, swarovski taşlı modelleri tasarımlarında sıklıkla kullanıyor. Sadece Türkiye’de değil dünyanın her noktasından müşterileri olan modaevi, tercih edilmesi halinde kargo ile gönderim yapabiliyor. Modaevinden senin için bu straplez yaka, prenses kesim, saten üzeri kendinden işlemeleri olan modeli seçtim. Zarif omuzlarını ve boynunu ön plana çıkararak, kuğu gibi görüneceğin böyle bir gelinlik tercih ediyorsan, firma ile iletişime geçebilirsin.

Belgin Yetiş

Bu gelinliği denemek ister misin?

Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi

İstanbul

0850 241 1757


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


White House Modaevi

Prenses - Beyaz - Üç Boyutlu Çiçek İşlemeli - Straplez Kalp Yaka

Görsel Numarası: D894411

1996 yılından beri gelinlik sektöründe hizmet veren White House Modaevi, 20 yılı aşkın süredir sektörün içerisinde yer alan bir gelinlikçi olarak, farklı gelin adaylarının farklı isteklerine cevap vermek konusunda deneyime sahip. Burada elbette gelin adayının isteklerinin yanı sıra, onların vücut tipine en uygun gelinlik modelini önermek de devreye giriyor. Bakırköy ve Kuyumcukent olmak üzere iki farklı şubede faaliyet gösteren White House’da gelinliğini satın alabileceğin gibi kiralayabilirsin de. Ayrıca özel dikim de yapılan modaevinin hafta sonları da açık olduğunu belirteyim. Fiyatları 2000 TL’den başlayan gelinlikler 6 haftada teslim ediliyor. Firmanın diktiği gelinlikler arasından senin için bu prenses kesim, kuyruklu, ihtişamlı modeli seçtim. Eğer armut vücut tipine sahipsen ve ortalamanın üzerinde bir boya sahipsen bu gelinliği rahatlıkla tercih edebilirsin.

Belgin Yetiş

Bu gelinliği denemek ister misin?

White House Moda Evi

İstanbul

0850 241 1757


Sevgi Modaevi

Görsel Numarası: D341493

Bakırköy’ün Cevizlik Mahallesi’nde hizmet veren Sevgi Modaevi’nde hazır modeller arasından seçim yapılabileceği gibi, kendi beğendiğin bir modeli de götürüp diktirebilirsin. Ayrıca senin vücut tipine ve tarzına uygun, sana özel tasarımlar yapabildiklerini de bilmeni istiyorum. Modaevi, balık, prenses, A kesim, düz kesim olmak üzere, farklı modellerde gelinlikler dikip, hazırlayabiliyor. Eğer elinde bir model ile gidersen, o modele yine senin zevkine ve tercihlerine göre farklı işlemeler ekleyip çıkarabiliyorlar. Gelinliğinin yanı sıra gelin aksesuarlarını da firmadan temin edebileceğini bilmelisin. Modaevinin elinden çıkma, uzun kollu, kayık yaka, prenses kesim, üst gövdesinde tül üzeri dantel ve boncuk işlemelerinin yoğunlaştığı bu zarif tasarımı beğendim. Modeli armut vücut tipine sahip gelin adaylarının yanı sıra, omuzlarını ve kollarını kamufle etmek isteyenler de rahatlıkla tercih edebilir.

Belgin Yetiş

Bu gelinliği denemek ister misin?

Sevgi Modaevi

İstanbul

0850 241 1757


Mira Wedding

Görsel Numarası: D806915

Bakırköy’de hizmet veren Mira Wedding’e giderek, düğününde giyeceğin, vücuduna uygun gelinliği, işin uzmanlarıyla birlikte tasarlamaya ne dersin? Hafta içi ve hafta sonu ziyaret edebileceğin mağazada gelinliğini hazır modeller arasından seçebileceğin gibi, özel olarak da diktirebilirsin. 1-3 prova arasında hazırlanabilen gelinliklerin fiyatı 3000 TL’den başlıyor. Firmanın Bakırköy mağazasının dışında Kadıköy Bağdat Caddesi’nde de şubeleri bulunuyor. Gelinliğin yanı sıra gelin kesesi ve çiçeğini de temin edebileceğin firmaya bu A kesim, sırt dekolteli zarif gelinliği diktirebilirsin. Etek kısmı tülden oluşan modeli, dilersen dalgalı açık saç modeli ile kullanabilirsin.

Belgin Yetiş

Bu gelinliği denemek ister misin?

Mira Wedding

İstanbul

0850 241 1757


Çağteks Gelinlik

Dantel - Kısa Kollu - A - V - Beyaz

Görsel Numarası: 1615

İstanbul’un Zeytinburnu semtinde ziyaret edebileceğin büyük bir mağazaya sahip olan Çağteks, geleneksele modern bir yaklaşım getirdiği modelleri ile gelin adaylarının gönlünü fethediyor. Gelinlikleri 1-3 prova arasında teslim eden modaevinde fiyatlar 3000 TL’den başlıyor. 3D çiçekler, transparan detaylar, zarif danteller ile süslü şık tasarımlara sahip gelinlikçinin koleksiyonundan senin için A kesim, V yaka bu gelinliği seçtim. Üst gövdeye tam oturan, belden aşağı indikçe genişleyen bu zarif modeli, özellikle armut vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyorum. Kollarındaki fazlalıkları gizlemek isteyen gelin adaylarının da tercih edebileceği gelinliği giyerken, saçlarını şık bir atkuyruğu yaptırmanı öneriyorum.

Belgin Yetiş

Bu gelinliği denemek ister misin?

Çağteks Gelinlik

İstanbul

0212 963 3946


Paris Moda Gelinlik

Görsel Numarası: D132719

Bakırköy’ün, Ebuzziya Caddesi üzerindeki mağazasında hizmet veren Paris Moda Gelinlik, bu sektörde 20 senelik bir geçmişe sahip. Eğer hazır modeller arasından bir gelinlik beğenirsen, gelinliğini 1 haftada teslim edebiliyorlar. Sen yine de yoğunluğun yaşandığı yaz aylarında işini fazla şansa bırakmadan, daha önceden kapılarını çal. Hazır modellerin yanı sıra özel dikim de yapan modaevinde beğendiğin modeli satın almak zorunda değilsin. Dilersen kiralayabiliyorsun da. Büyük beden gelinlikler üzerine de çalışılan modaevinde, gelinlikler 2000 TL’den başlıyor. Beğendiğin bir gelinlik modeli ile mağazaya gidebileceğin gibi tasarım modeller arasından bir tercihte de bulunabilirsin. Dantelin zarafetinden yararlanan ve bunu çoğu modeline yansıtan modaevinde hazırlanan gelinliklerden senin için bu prenses kesim modeli seçtim. Üst gövdesinde dantel üzerine boncuk işlemeler kullanılmış, kalın askılı, kayık yaka model ile harika görüneceğine emin olabilirsin.

Belgin Yetiş

Bu gelinliği denemek ister misin?

Paris Moda Gelinlik

İstanbul

0850 241 1757


Yelda İşlekel

Dantel - Askılı - A - Beyaz

Görsel Numarası: D26069

Bakırköy’deki merkezi konumu ile kolayca ulaşabileceğin Yelda İşlekel Modaevi, özel dikim gelinlikleri ile dikkat çekiyor. Firmanın sahibi ve tasarımcısı Yelda Hanım, 1999 yılında moda sektörüne girmiş ve çeşitli televizyon ve dergilerde kostüm dizayner olarak çalışmış. Tasarım ve el sanatları alanında aldığı eğitimler sonucu, kendi gelinliklerini üretmeye başlayan tasarımcı, ortalama 4-5 provada gelinliği teslim ediyor. Gelinlik fiyatları 2000 TL’den başlıyor ve kullanılan kumaşa, malzemelere ve işçiliğe göre fiyat artabiliyor. Modaevinin hazırladığı gelinlikler arasında en çok bu A kesim, kuyruklu, sırt dekolteli, ip askılı model dikkatimi çekti. Armut vücut tipine sahipsen ve arkası bağlamalı modellerden hoşlanıyorsan sırtı açıkta bırakan bu barok tarzı gelinliği denemek için, modaevini ziyaret edebilirsin.

Belgin Yetiş

Bu gelinliği denemek ister misin?

Yelda İşlekel

İstanbul

0850 241 1757


Evaluz

Görsel Numarası: D273662

Kuyumcukent Wedding World’de hizmet veren Evaluz Gelinlik, daha önce hazır giyim alanında çalışan 3 kız kardeş tarafından, 2010 yılında kurulmuş bir firma ve gelinliklerinin, Türkiye sınırlarını aştığını söylersek yanlış olmaz. Firma Avrupa, Ortadoğu ve Körfez ülkelerinde yaşayan pek çok gelinin de hayallerini gerçeğe dönüştürmüş. Farklı etek kesimlerinde ama genellikle gösterişten uzak, sakin gelinlikler üreten Evaluz, minimal tarzı olan gelin adaylarına göz kırpıyor. Firmanın koleksiyonu arasından, balık kesim, üst kısmı ve kolları dantel, belden aşağısı saten, kayık yaka bu modeli seçtim. Eğer kum saati vücut tipine sahipsen ve kilo sorunu yaşamıyorsan bu gelinliği denemeni tavsiye ederim.

Belgin Yetiş

Bu gelinliği denemek ister misin?

Evaluz

İstanbul

0850 241 1757


Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum