Bakırköy ve Çevresindeki Gelinlik Firmaları ve Fiyatları

17.07.2020

Bakırköy ve çevre semtlerdeki gelinlik firmalarına ulaşmak, aradığın özelliklerde, vücut tipine uygun gelinliği bulmak için doğru yerdesin! İşte senin için seçtiğimiz balık, A kesim, prenses, düz kesim gelinlikler ve fiyatları!

Bakırköy Gelinlik Mağazaları

Görsel Numarası: D1235838

Bakırköy ve çevre semtlerde, seni hayalindeki gelinliğe kavuşturacak pek çok gelinlik firması var. Bu gelinlik modaevlerinin koleksiyonlarından senin için bir derleme yaptık. İşte en şık gelinlik modelleri, zevkine uygun modeller bulabileceğin mağazalar ve Bakırköy gelinlik fiyatları:

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

White House Modaevi

Görsel Numarası: D894411

1996 yılından beri gelinlik sektöründe hizmet veren White House Modaevi, 20 yılı aşkın süredir sektörün içerisinde yer alan bir gelinlikçi olarak, farklı gelin adaylarının farklı isteklerine cevap vermek konusunda deneyime sahip. Fiyatları 3.000 TL’den başlayan firmada gelinlikler 6 haftada teslim ediliyor.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Mira Wedding

Görsel Numarası: D806915

Bakırköy’de hizmet veren Mira Wedding’e giderek, düğününde giyeceğin, vücuduna uygun gelinliği, işin uzmanlarıyla birlikte tasarlamaya ne dersin? Hafta içi ve hafta sonu ziyaret edebileceğin mağazada gelinliklerin fiyatı 2.000-3.000 TL’den başlıyor.

Belgin Yetiş

Bu gelinliği denemek ister misin?

Mira Wedding

Mira Wedding

Firmayı İncele

Sevgi Modaevi

Görsel Numarası: D341493

Bakırköy’ün Cevizlik Mahallesi’nde hizmet veren Sevgi Modaevi’nde hazır modeller arasından seçim yapılabileceği gibi, kendi beğendiğin bir modeli de götürüp diktirebilirsin. Modaevinin en düşük gelinlik fiyatları 2.000-3.000 TL civarında.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Sevgi Modaevi

Sevgi Modaevi

Firmayı İncele

Çağdaş Gelinlik

Görsel Numarası: D1360824

Çağdaş Gelinlik, modern ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Gelin adaylarının istediği gelinlik modelini, özel dikim hizmetiyle gerçeğe dönüştüren modaevinde minimum fiyatlar 3.000-4.000 TL civarında.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Paris Moda Gelinlik

Görsel Numarası: D132719

Bakırköy’ün, Ebuzziya Caddesi üzerindeki mağazasında hizmet verenParis Moda Gelinlik, bu sektörde 20 senelik bir geçmişe sahip. Eğer hazır modeller arasından bir gelinlik beğenirsen, gelinliğini 1 haftada teslim edebiliyorlar. Büyük beden gelinlikler üzerine de çalışılan modaevinde, gelinlikler 2.000-3.000 TL’den başlıyor.

Belgin Yetiş

Bu gelinliği denemek ister misin?


Yelda İşlekel

Görsel Numarası: D26069

Bakırköy’deki merkezi konumu ile kolayca ulaşabileceğin Yelda İşlekel, özel dikim gelinlikleri ile dikkat çekiyor. Firmada gelinlik fiyatları 2.000 TL’den başlıyor ve kullanılan kumaşa, malzemelere ve işçiliğe göre fiyat artabiliyor.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Evaluz

Görsel Numarası: D273662

Kuyumcukent Wedding World’de hizmet veren Evaluz, daha önce hazır giyim alanında çalışan 3 kız kardeş tarafından, 2010 yılında kurulmuş bir firma ve gelinliklerinin, Türkiye sınırlarını aştığını söylersek yanlış olmaz. Firmanın minimum gelinlik fiyatları 2.000-3.000 TL civarında.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Evaluz

Evaluz

Firmayı İncele

Sıradaki Galeriler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum