Mersin Gelinlik Firmaları

Hayalindeki gelinliği bulabilmen için Mersin gelinlik moda evleri ve Mersin gelinlik mağazalarını bir araya topladık. Hızlıca tüm firmaları incele, modellerine bak ve beğendiğin gelinlikler için hemen randevu al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Yaz Düğünü İçin Gelinlik Modelleri

Gelin adayları, gelinlik seçimlerini genellikle mevsime göre değil, beğenilerine göre yaparlar. Bir gelin adayını hayalindeki gelinliğe kavuşmak için hiçbir şey yolundan alıkoyamaz. Ancak yine de eğer bir yaz gelini olacaksanız, mevsime uygun kumaşlar ya da modeller seçmeniz, düğününüz boyunca rahat etmeniz açısından önem taşır.

Kumaş seçiminde, gelinliğinizin modeli önemli olmakla birlikte, Mersin’in sıcak yaz günlerini de dikkatte alarak, şifon, tül, organze gibi uçuşan kumaşlara yönelmenizi öneririz. Askısız, sırt dekolteli, mini gelinlikler de yaz düğünleri için ideal seçenekler arasında yer alır.

Mini Gelinlikler ile Bacaklar Fora!

Şık bir tekne düğünü yapacaksanız ve düzgün bacaklara sahipseniz, askılı, V yaka, asimetrik kesim mini bir gelinlik sizin için hoş bir tercih olabilir. Yazın coşkusunu iliklerinize kadar hissedebileceğiniz güzel bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız ise, derin sırt dekolteli, düz kesim, şifon kumaş kullanılarak hazırlanmış bir gelinlik seçebilirsiniz.

Eğer bir dönem gelini olmaya karar verdiyseniz, dantel işlemeler ile süslü yuvarlak yaka, midi boy bir gelinlik ile 50’li yıllara gönderme yaparak, hem tarzınızı ortaya koyabilir, hem de mevsime uygun bir gelinlik seçmiş olursunuz.

İster satın alacak olun, ister gelinlik kiralama fiyatları hakkında araştırma yapın, ihtiyacınıza cevap verecek gelinlik mağazaları bu sayfa aracılığıyla çok yakınınızda. Mersin gelinlikçiler açısından oldukça zengin seçenekler sunan bir şehir olduğu için, dilediğiniz gelinlik firmasını listeleyebilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifini kolayca alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları