Denizli Gelinlik Firmaları

Denizli gelinlik moda evlerini senin için araştırdık. Gelinlik modellerini incele, beğendiğin modeller için ücretsiz randevu al!

De Marieé Gelinlik
21
2

Sonsuz mutluluğa “Evet!” diyeceğiniz muhteşem gecenizde sizi prensesler gibi hissettirecek hayallerinizi süsleyen gelinliğe kavuşmak istiyorsanız De Marieé, ışıltınızla misafirlerinizi...

Min. Fiyat
7.500-10.000 TL
Teslim Süresi
3 hafta
Kaleiçi Yıldızlar Gelinlik
50
2
Kaleiçi Yıldızlar Gelinlik

Merkezefendi

 • 5. yıl
 • Hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşmanızın Kaleiçi Yıldızlar Gelinlik ile mümkün olacağını söylesek abartmış olmayız. İsteklerine ulaşan sıradaki şanslı gelin adayı siz olabilirsiniz. Uzun...

  Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL
  Teslim Süresi
  1 haftadan az

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Vücut Tipine Uygun Gelinlik Nasıl Olmalı?

  Her hayal ettiğiniz gelinlik modelleri, size yakışacak diye bir şey yok. Bu nedenle gelinliğinizin vücut tipinize uygun olmasına özen göstermeli, sırf beğeniyorsunuz ya da trend diye size yakışmayan bir gelinliği tercih etmemelisiniz. Peki vücut tipinize uygun gelinliği nasıl bulacaksanız? Öncelikle armut, elma, kum saati, dikdörtgen vücut tiplerinden hangisine uygun olduğunuzu belirlerseniz, gelinlik seçiminiz daha kolay olacak. Bunu anlamak için de şehrinizdeki gelinlikçiler size destek sağlayacaktır. Eğer kum saati vücut tipine sahip bir gelin adayıysanız ve fit bir vücuda sahipseniz, tüm gelinlik modellerinin size uygun olduğunu söyleyebiliriz.

  Dikdörtgen vücut tipine sahipseniz, bel oyuntunuz varmış gibi illüzyon yaratan, beli kemerli modelleri tercih edebilir, bacaklarınıza güveniyorsanız da derin bacak dekolteli gelinliklere yönelebilirsiniz. Gezdiğiniz gelinlik mağazaları arasında istediğiniz gibi bir gelinliğe rastlamadıysanız, gelinlik dikimi sizin için uygun bir seçenek olabilir. Bu konuda beğendiğiniz gelinlik markalarının vücut tipinize uygun modellerini değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz galeri sayfamızı ziyaret ederek gelinlik modelleri arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Gittiğiniz moda evi sizi vücut tipinize uygun gelinlik bulabilmeniz konusunda yönlendirecektir. İşinin ehli bir gelinlikçinin size doğru yönlendirmeler yapacağına emin olabilirsiniz. Eğer vücut tipinize uygun hoşunuza giden bir gelinlik modeli ile karşılaşmadıysanız, özel tasarım gelinlikler yapan butik bir gelinlik firması ile iletişime geçebilirsiniz.

  Denizli Gelinlikçiler ve Moda Evleri

  Eğer evinizde depolama sorunu olacaksa, satın almak yerine gelinlik kiralama yöntemini de tercih edebilirsiniz. Şehrinizde bulunan gelinlik firmalarını bulunduğunuz sayfa aracılığı ile kolayca listeleyebilir, Denizli’deki gelinlikçiler arasından beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

  Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları