Balıkesir Gelinlik Firmaları

Gelinlik, her gelin için düğün hazırlıklarının en heyecan verici alışverişidir. Bu yüzden gelin adayları için tüm Balıkesir gelinlik moda evlerini ve modellerini listeledik. Sana düşen tek şey beğendiğin Balıkesir gelinlikçilerinden randevu almak!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Düğüne Uygun Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı?

Düğünün en önemli ayrıntısı gelinliktir. Bu nedenle de gelinlik seçimi yaparken düğününüzün özelliklerini dikkate alarak seçim yapmalısınız. Örneğin, otel düğünü için dikkat çekici ve gösterişli bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Özellikle taşlı gelinlik modelleri oldukça hoş bir seçim olabilir. Eğer sade bir gelinlik modelini beğendiyseniz moda evi ile anlaşarak gelinliğinize taş işletebilirsiniz. Tarihi mekan düğünü için A kesim ya da düz kesim gelinlik modellerini seçebilir gelinlik kumaşınızın dantelli olmasına özen gösterebilirsiniz. Özellikle vintage gelinlik modelleri tarihi düğün mekanlarına oldukça yakışacaktır. Kır bahçesinde yapılacak bir kır düğünü için tercih edeceğiniz gelinliğin rahat hareket etmenize imkan sağlayacak bir gelinlik olmasına özen göstermelisiniz. Düz kesim ve şifon kumaş gelinlikler rahat hareket edebileceğin gelinlikler arasındadır. Restoran düğünlerinde de tıpkı kır düğünü gibi rahat hareket edeceğiniz gelinlikleri seçmelisiniz. Yarım balık gelinlikler bu konuda tam size göre olabilir. Tekne düğünlerinde ise kısa gelinlik modellerini tercih etmenizi öneriyoruz.

Balıkesir’de Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Balıkesir’de gelinlikçileri ve moda evleri araştırırken kendinize küçük notlar almayı ihmal etmeyin. Düğün mevsiminiz, düğün mekanınız, tarzınız ve düğün konseptinizi göz önünde bulundurarak gelinlik seçimi yapmanız çok daha uyumlu ve şık bir gelin olmanızı sağlayacaktır. Gelinliğinizi hazır gelinlik modellerinden tercih edebileceğiniz gibi gelinlik dikimi seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. İletişime geçmek istediğiniz gelinlik mağazalarından randevu talep etmeyi unutmayın.