Gelinlik

Sultangazi Gelinlik Firmaları

Sultangazi
Setr-i Zen
50.000 TL'den fazla
Sultangazi
Rüyam Modaevi
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
Sultangazi
Nota Gelinlik
10.000-20.000 TL
Sultangazi
Bedenci Selim
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
20.000-30.000 TL
10.000 TL'den az
Sultangazi
Seda Gelinlik
10.000-20.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sultangazi’deki Gelinlik Firmaları

Avrupa Yakası’nda, olanakları açısıından oldukça gelişmiş bir ilçe Sultangazi. İlçede çok dinamik ve yoğun bir nüfus olmasından dolayı düğün öncesi için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün hizmetlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sultangazi’de bulunan çok sayıda gelinlikçinin yanı sıra çiçekçiler, pastacılar, düğün mekanları, organizasyon firmaları gibi aklınıza gelebilecek her alanda kaliteli hizmet alabileceğiniz firmalar bulunuyor.

Sultangazi’ye pek çok otobüs, metro, minibüs hatları ve tramvay ile ulaşım sağlanabiliyor. Bu sayede ilçedeki gelinlikçilere kolaylıkla ulaşılabiliyor. Sultangazi gelinlikçileri, her bütçeye uygun fiyatlar sunmaları ve çok sayıda ürün çeşitlilikleri nedeniyle çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyorlar. İleçdeki gelinlikçiler hem üstün hizmet kalitesi hem de deneyimli personelleri ile de çiftlerin beğenisini kazanıyor.

İlçedeki tüm mağazalara provalar ve görüşme için kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sultangazi’de en fazla gelinlikçi, ilçenin en işlek mahallesi olan Uğur Mumcu’da yer alıyor. Sultançiftliği gelinlikçilerini genellikle Uğur Mumcu’da tramvay durağının yanındaki K Caddesi’nde bulabilirsiniz. Ayrıca Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi de çok sayıda gelinlik firmasına ev sahipliği yapıyor.

Birbirine çok yakın olan Gazi ve 75. Yıl mahallelerinde de tarzınıza uygun Sultangazi gelinlikçilerini bulabilirsiniz. İlçede bulunan mağazaların teslim zamanları değişse de oldukça kısa sürede ve tam olarak istediğiniz şekilde gelinliğiniz teslim ediliyor. Sultangazi’deki gelinlikçiler uzman ekiplere ve tasarımcılara sahip. Bu sayede ister hazır model isterseniz de özel dikim gelinlik satın alabiliyorsunuz.

Sultangazi gelinlik kiralama hizmetini ise çoğu firma veriyor. Bu sayede istediğiniz gelinliği uygun fiyata kiralayarak, düğününüzde giyebilirsiniz. Ayrıca ilçedeki çoğu firmadan kına, nişan ve diğer tüm özel gün abiyelerinizi de temin edebilirsiniz. İlçedeki neredeyse tüm firmaların hafta sonu da hizmet vermeleri nedeniyle çok yoğun gelinler de rahatlıkla gelinlikçileri gezebilirler.

Sultangazi’deki Gelinlik Firmaları Nasıl Hizmetler Veriyor?

Sultangazi’de gelinlik alacaklar için gerekli tüm hizmetler en iyi şekilde firmalar tarafından sağlanıyor. İlk gidişinizden önce görüşme tarihi ayarlayabilir ve size uygun olan bir saat için randevu alabilirsiniz. Bu ilk görüşmede Sultangazi gelinlik firmalarının uzman ekipleri ve tasarımcıları tarafından nasıl bir model istediğiniz ve düğününüzü hangi konseptte gerçekleştireceğiniz gibi bilgiler öğreniliyor.

İlk görüşmede gerekli bilgileri öğrenen ekipler tarafından size en uygun gelinlikle buluşmanız için çalışmalar başlıyor. Bu doğrultuda İlçedeki firmaların neredeyse hepsinde bulunan hazır modellerden size uygun olanlar gösterilerek beğeninize sunuluyor. Hazır modeller arasından beğendiğiniz olursa, gelinlik için gerekli tadilatlar ve bedeninize tam uyması için ayarlamalar yapılıyor.

Sultangazi gelinlikçilerinde çoğunlukla 2 veya 3 provadan sonra gelinliğiniz hazır edilerek size teslim ediliyor. Gelinliğin teslim zamanı yetkililer tarafından önceden tahmin edilerek size söyleniyor ve zamanında teslim alabiliyorsunuz. Çoğu firmada gelinliğin hazır olma zamanı 4 hafta. Bazı firmalar ise 1 veya 2 hafta içerisinde gelinliğinizi eksiksiz bir şekilde hazırlıyor.

Sultangazi gelinlik firmalarında hazır modellerde teslim zamanı özel dikimlerden daha kısa olabiliyor. Eğer hazır modelleri beğenmezseniz veya gelinliğinizin size özel olmasını talep ederseniz, ilçedeki tüm firmalara özel dikim gelinlik hazırlatabilirsiniz. Özel dikimde firmalardaki uzman tasarımcılara ayrıntıları, modeli ve konsepti söylediğinizde tam isteğinize uygun bir gelinlik hazırlanıyor.

Gelinliğinizde kullanılacak kumaşları ve süslemeleri de kendi zevkinize göre belirleyebilirsiniz. Her ayrıntısına kadar size özel olan gelinliğinizi hazırlama sürecinde deneyimli ve usta ellere sahip ekipler tarafından çok ince ve özenli bir işçilik gerçekleştiriliyor. Sultangazi’de bulunan firmalar kaliteli kumaşlar ve malzemeler kullanmaya son derece özen gösteriyorlar.

İlçedeki firmalardan gelinliğinize uygun duvak, bolero, buket, gelin kesesi, eldiven ve kuşak gibi aksesuarları da temin edebilirsiniz. Sultangazi gelinlik firmalarında bulunan stil danışmanlarından aksesuar seçimi konusunda destek alabilir ve gelinliğinizi en uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Bazı firmalar gelinlik ve aksesuarlar için kiralama hizmeti de sunuyor. Bu sayede çok uygun fiyatlara hayalinizdeki gelinliği giyebiliyorsunuz.

Eğer uzaktaysanız ve ulaşım sizin için zorlu olacaksa da hiç endişelenmeyin. İlçedeki bazı gelinlik firmalarından provasız bir şekilde de gelinliğinizi temin edebilirsiniz. Ayrıca Sultangazi’deki çok sayıda gelinlik firması hayalinizdeki gibi ister hazır model ister özel dikim kına gecesi, nişan ve tüm özel organizasyonlar için abiyeler de tasarlayıp üretebiliyor.

Sultangazi Gelinlik Fiyatları Ne Kadar?

Her tarzda ve her renkte gelinlik ve abiye bulabileceğiniz Sultangazi firmaları, her bütçeye uygun olmaları nedeniyle pek çok çifti mutlu ediyor. Gelinlik fiyatları Sultangazi’deki çoğu firmada uygun rakamlardan başlıyor. İlçede çok uygun veya daha yüksek fiyatlı firmalar da bulunabiliyor. Ödeyeceğiniz miktar ise çoğunlukla seçeceğiniz veya yaptıracağınız gelinliğe göre değişiklik gösteriyor.

Uğur Mumcu Mahallesi’nde her bütçeye uygun fiyatlara sahip firmalar bulabilmeniz mümkün. Diğer mahallelerdeki firmalarda İstanbul gelinlik firmalarının ortalamasına yakın rakamlar görülüyor. Hazır modellerde daha popüler ve trend gelinliklerin fiyatları daha yüksek olabiliyor. Ayrıca gelinlikte kullanılmış kumaş, süslemeler ve el işçiliğinin maliyeti ve kalitesi de arttıkça fiyat artış gösterebiliyor.

Özel dikim gelinliklerde ise fiyatlar genellikle hazır modellerden daha yüksek oluyor. Tabii ki bu modellerde seçeceğiniz kumaş türü, ne kadar kumaş kullanılacağı ve ne kadar el işçiliği gerektireceği gibi konular fiyatta oldukça belirleyici oluyor. Sultangazi kiralık gelinlik fiyatları ise çok daha uygun oldukları için kiralama da sıklıkla tercih ediliyor.

Sultangazi’den Gelinlik Almanın Avantajları

  • Sultangazi gelinlik fiyatları, hem daha geniş bir bütçe aralığındaki hem de uygun fiyatlı gelinlik arayışındaki çiftlere hitap ediyor.

  • Sultangazi gelinlik firmalarında yüzlerce farklı modelde hazır model gelinlik bulunabiliyor. Bu firmalar alacağınız hazır model gelinliklerde isteğinize uygun değişiklikler de yapabiliyor.

  • İlçedeki firmalarda hem hazır model hem de özel dikim gelinlikler vücut tipinize en uygun şekilde hazırlanarak teslim ediliyor.

  • Sultangazi gelinlik firmalarında stil danışmanından tasarımcılara deneyimli ekipler bulunuyor. Bu ekiplere model seçimi, aksesuar seçimi ve tasarıma kadar her konuda fikir danışabilir ve en uygun tercihi yapabilirsiniz.

  • İlçedeki firmalarda gelinliğinizin mükemmel olması için uzun yıllardır bu işi yapan ve el işçiliği konusunda sizi memnun bırakacak ekipler mevcut.

  • Sultangazi gelinlik firmaları, olabilecek en kısa zamanda siparişinizi hazır ediyor. Size söz verilen zamanda gelinliğinizi alarak asla sorun yaşamıyorsunuz.