İstanbul Abiye ve Nişanlık Moda Evleri

İstanbul nişanlık moda evlerini ve tasarımlarını Düğün.com'da kolayca incele, nişanlığını bul!36 Firma listeleniyor

Abiye ve Nişanlık için planladığın yaklaşık bütçe nedir?
Diğer Firmalar

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Abiye ve Nişanlık Nasıl Seçilmeli?

Nişan töreniniz için nişanlık seçmeden önce töreninizi nerede gerçekleştireceğinizi belirlemenizde fayda var. Çünkü bu tarz kutlamalarda dekorasyondan çiftlerin kıyafetlerine her şeyin uyum içinde olması önemlidir. Eğer açık alanda nişan yapmayı planlıyorsanız uçuşan kumaştan, balo salonu gibi bir mekanda nişan yapmayı planlıyorsanız da daha tok kumaşlı nişanlıklar tercih etmelisiniz. Mekanın konseptiyle uyum içerisinde olmanız nişan töreninize bir ahenk katacaktır.

Nişanlık nereden alınır?

Mekan seçimini yaptıktan sonra sıra geldi aradığınız elbiseyi bulmaya. Bu sayfada yer alan İstanbul abiye mağazaları size pek çok seçenek sunacaktır. Bu nişan elbiseleri seçenekleri arasından sizin tarzınıza ve vücut tipinize uygun olan modeli tercih etmelisiniz. Örneğin, armut vücut tipine sahipseniz balık formda bir nişanlık yerine A kesim bir tasarım kullanmalısınız.

Nişanlık denildiği zaman genel olarak akıllara kabarık, bol işlemeli ve parlak kumaşlı tasarımlar geliyor ama bu durum sizi yanıltmasın. Eğer o tarz tasarımlardan hoşlanmıyorsanız pekala siz de kendi stilinize göre bir model bulabilirsiniz. Nişanınız için abiye ve nişanlık firmalarından ücretsiz fiyat teklifi alabilir, markaların koleksiyonlarındaki gece elbiseleri arasından size uygun bir tasarım bulabilirsiniz. Sonuçta bu sizin özel gününüz, istediğiniz şekilde bir nişanlık tercih etmelisiniz.

Nişan töreninizde giyinmek için özel tasarım bir model istiyorsanız moda evleri ile görüşmenizde fayda var. Bu tarz moda evleri sizinle birebir ilgilenerek istediğiniz nişanlığı diktirmek konusunda size yardımcı olabilir.

Nişanlık ne zaman alınmalı?

İstediğiniz nişanlığı bulmak için pek çok araştırma yapmanız gerekebilir. Aradığınız tasarımı bulduktan sonra tam üzerinize olacak şekilde tadilat yaptırmayı unutmamalısınız. Eğer özel tasarım bir nişanlık istiyorsanız bunun hazır bir elbise almaktan daha fazla zaman alacağını aklınızda bulundurun. Bu yüzden nişanınızdan birkaç ay öncesinde mutlaka moda evi ile konuşup hazırlıklara başlamalısınız. Nişanlığınız ve onu tamamlayacak olan ayakkabı ve aksesuar gibi parçaların nişan töreninizden en az iki hafta önce hazır olması sizi büyük bir stresten kurtarır. Bu yüzden nişan tarihinizi kararlaştırdıktan sonra en kısa zamanda nişanlık için araştırmalara başlamalısınız.