Sakarya Gelinlik Firmaları

Sakarya gelinlikçilerini Düğün.com gelinleri için bir araya topladık. Tek tıkla gelinlik modellerine göz at, beğendiklerinin fiyatlarını öğrenerek randevu al!

Burcu Güner Haute Couture

Adapazarı

Burcu Güner Haute Couture

Uzun zamandır hayallerini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşırken tam da hayalini kurduğunuz gelinliği Burcu Güner Haute Couture’de birbirinden güzel gelinlik modelleri arasından bulabilirsiniz. Biz...

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

11
İncele
Aşk-ı Şura Gelinlik

Adapazarı

Aşk-ı Şura Gelinlik

Sakarya’da şıklığıyla dikkat çekmek isteyen gelinlerin tercihi Aşk-ı Şura Gelinlik! Siz en değerli elbiseniz için nasıl bir model hayal ediyorsunuz? Gelin, birlikte hayal ettiğiniz gibi...

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

%42 indirim 25
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları

Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir?

Gelinliğinizin vücut tipinize uygun olması gerektiği gibi, düğün mekanınız ile olan uyumu da önemlidir. Her mekanın kendine has bir ruhu vardır. Gelinliğinizin de bu ruha ve ortamın atmosferine uygun olması gerekir. Öyle ki; tarihi düğün mekanlarında giyeceğiniz gelinlik ile kır düğününde giyeceğiniz gelinlik aynı olmayacaktır. Tarihi bir düğün mekanında evlenecekseniz, gelinlik seçiminizde dantellere bolca yer verebilirsiniz. Böylece mekanın ağırlığını gelinliğinize de yansıtmış olursunuz. Bu tarz düğün mekanlarına özellikle, üst gövdesi tamamen dantelden oluşan, uzun kollu, V ya da hakim yaka gelinlik modelleri yakışıyor.

Gelinliğinizi alacağınız moda evi ile görüşürken, mutlaka nasıl bir düğün mekanında evleneceğinizi anlatın. Mesela bir kumsal düğünü yapacaksanız, gelinlikçiniz size ağır saten kumaşlar yerine, tül ya da şifon kumaşlardan hazırlanan modelleri önerecektir. Gelinlik mağazalarını dolaştınız ve hala istediğiniz gibi bir gelinliğe rastlamadıysanız, ünlü gelinlik markalarının gelinliklerini özel olarak diktirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki eğer gelinlik dikimi yaptıracaksanız, gelinlikçilerden en az 5-6 ay öncesinden randevu almalısınız.

Sakarya Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Sakarya’daki tüm gelinlik satan gelinlikçileri gezdiniz ama yine de vücudunuza uygun beğendiğiniz bir model ile karşılaşmadıysanız, özel tasarım gelinlikler yapan gelinlik firmaları ile iletişim kurabilirsiniz. Bulunduğunuz sayfada şehrinizdeki, aradığınız kriterlere uygun gelinlik firmalarını sıralayabilir, beğendiğiniz firmaların sayfalarından daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.