Sakarya Gelinlik Firmaları

Sakarya gelinlikçilerini Düğün.com gelinleri için bir araya topladık. Tek tıkla gelinlik modellerine göz at, beğendiklerinin fiyatlarını öğrenerek randevu al!

15 firma

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir?

Gelinliğinizin vücut tipinize uygun olması gerektiği gibi, düğün mekanınız ile olan uyumu da önemlidir. Her mekanın kendine has bir ruhu vardır. Gelinliğinizin de bu ruha ve ortamın atmosferine uygun olması gerekir. Öyle ki; tarihi düğün mekanlarında giyeceğiniz gelinlik ile kır düğününde giyeceğiniz gelinlik aynı olmayacaktır. Tarihi bir düğün mekanında evlenecekseniz, gelinlik seçiminizde dantellere bolca yer verebilirsiniz. Böylece mekanın ağırlığını gelinliğinize de yansıtmış olursunuz. Bu tarz düğün mekanlarına özellikle, üst gövdesi tamamen dantelden oluşan, uzun kollu, V ya da hakim yaka gelinlik modelleri yakışıyor.

Gelinliğinizi alacağınız moda evi ile görüşürken, mutlaka nasıl bir düğün mekanında evleneceğinizi anlatın. Mesela bir kumsal düğünü yapacaksanız, gelinlikçiniz size ağır saten kumaşlar yerine, tül ya da şifon kumaşlardan hazırlanan modelleri önerecektir. Gelinlik mağazalarını dolaştınız ve hala istediğiniz gibi bir gelinliğe rastlamadıysanız, ünlü gelinlik markalarının gelinliklerini özel olarak diktirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki eğer gelinlik dikimi yaptıracaksanız, gelinlikçilerden en az 5-6 ay öncesinden randevu almalısınız.

Sakarya Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Sakarya’daki tüm gelinlik satan gelinlikçileri gezdiniz ama yine de vücudunuza uygun beğendiğiniz bir model ile karşılaşmadıysanız, özel tasarım gelinlikler yapan gelinlik firmaları ile iletişim kurabilirsiniz. Bulunduğunuz sayfada şehrinizdeki, aradığınız kriterlere uygun gelinlik firmalarını sıralayabilir, beğendiğiniz firmaların sayfalarından daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.