Sakarya Gelinlik Firmaları

Sakarya gelinlikçilerini Düğün.com gelinleri için bir araya topladık. Tek tıkla gelinlik modellerine göz at, beğendiklerinin fiyatlarını öğrenerek randevu al!

Josefin Modaevi
30
2

Josefin Modaevi, 2 yıl önce kurularak evlilik arifesindeki gelinlere yönelik hizmet vermeye başladı. Gelinlik dikimi konusunda 25 yıllık deneyime sahip bir anne ile annesinin izinden giderek...

Min. Fiyat
10.000-15.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Aşk-ı Şura Gelinlik
31
1
Aşk-ı Şura Gelinlik

Adapazarı

 • 2. yıl
 • Sakarya’da şıklığıyla dikkat çekmek isteyen gelinlerin tercihi Aşk-ı Şura Gelinlik! Siz en değerli elbiseniz için nasıl bir model hayal ediyorsunuz? Gelin, birlikte hayal ettiğiniz gibi...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  3 hafta
  Olivia Wedding Dress Sakarya
  78
  9

  Hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel günde düşlerinizin gelinliğini taşımak için sizi de Olivia Wedding Dress’e bekliyoruz. Sakarya’daki mağazamızda birbirinden zarif, şık ve her zevke hitap...

  Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL
  Teslim Süresi
  2 hafta

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir?

  Gelinliğinizin vücut tipinize uygun olması gerektiği gibi, düğün mekanınız ile olan uyumu da önemlidir. Her mekanın kendine has bir ruhu vardır. Gelinliğinizin de bu ruha ve ortamın atmosferine uygun olması gerekir. Öyle ki; tarihi düğün mekanlarında giyeceğiniz gelinlik ile kır düğününde giyeceğiniz gelinlik aynı olmayacaktır. Tarihi bir düğün mekanında evlenecekseniz, gelinlik seçiminizde dantellere bolca yer verebilirsiniz. Böylece mekanın ağırlığını gelinliğinize de yansıtmış olursunuz. Bu tarz düğün mekanlarına özellikle, üst gövdesi tamamen dantelden oluşan, uzun kollu, V ya da hakim yaka gelinlik modelleri yakışıyor.

  Gelinliğinizi alacağınız moda evi ile görüşürken, mutlaka nasıl bir düğün mekanında evleneceğinizi anlatın. Mesela bir kumsal düğünü yapacaksanız, gelinlikçiniz size ağır saten kumaşlar yerine, tül ya da şifon kumaşlardan hazırlanan modelleri önerecektir. Gelinlik mağazalarını dolaştınız ve hala istediğiniz gibi bir gelinliğe rastlamadıysanız, ünlü gelinlik markalarının gelinliklerini özel olarak diktirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki eğer gelinlik dikimi yaptıracaksanız, gelinlikçilerden en az 5-6 ay öncesinden randevu almalısınız.

  Sakarya Gelinlikçiler ve Moda Evleri

  Sakarya’daki tüm gelinlik satan gelinlikçileri gezdiniz ama yine de vücudunuza uygun beğendiğiniz bir model ile karşılaşmadıysanız, özel tasarım gelinlikler yapan gelinlik firmaları ile iletişim kurabilirsiniz. Bulunduğunuz sayfada şehrinizdeki, aradığınız kriterlere uygun gelinlik firmalarını sıralayabilir, beğendiğiniz firmaların sayfalarından daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.

  Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları