Hakkımızda

Düğün.com Ne Yapar?

Evlenecek çiftlerin düğün hazırlıklarını kolaylaştırır. Çiftler Düğün.com sayesinde, düğünle ilgili her türlü bilgi ve seçeneğe ulaşır. Mekandan gelinliğe, gelin arabasından fotoğrafçıya onbinlerce firmayı kolayca bulup, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifleri alabilir.
İşte bu nedenle de Türkiye’de evlenen her 3 çiftten 2’si ve işini büyütmek isteyen 60 binin üzerinde firma Düğün.com’u tercih ediyor.

Çiftler Neden Düğün.com’u Kullanmalı?

• Düğüne hazırlık sürecini, düğün kadar keyifli hale dönüştürdüğü için
• Firma firma gezmek yerine binlerce seçeneği çiftlerin ayağına getirdiği için
• Firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alınabildiği için
• Bütçem, Ajandam, Oturma Planım gibi araçlarla düğün planlamaya destek olduğu için
• Çiftlere Düğün.com’a özel kampanya ve indirimler sunduğu için
• Düğün modasını yakından takip edebilmek için

Ücretsiz üye ol

Firmalar Neden Düğün.com İş Ortağı Olmalı?

• Arayan değil, aranan firma olmak için
• Hedef kitleye uygun en doğru çiftlerle eşleşebilmek için
• Teklifleri çiftlere zahmetsiz ve hızlı bir şekilde iletmek için
• Düğün.com ayrıcalıklarından yararlanmak için
• Düğün.com çatısı altında yer alarak, çiftlerin güvenini kazanmak için

Firmanızı ekleyin

Kimiz?

Türkiye’nin en hızlı büyüyen dijital şirketlerinden biriyiz. Bugün 100 kişilik ekibimiz ile düğün sektörüne hızlı ve kalıcı çözümler sunuyoruz.
Bu nedenle her ay yaklaşık 2 milyon kişi Düğün.com’u kullanıyor. Sadece Türkiye’de değil, Kanada, Avustralya, Almanya ve MENA bölgesinde de çiftleri evlendiriyoruz. Kendi alanında dünyanın en büyük ikinci internet sitesiyiz!

Nasıl Başladık?

2007 yılında her şeye sıfırdan başladık. Başından beri de yarattığımız hikayeyi ve çiftlerin en mutlu gününe dokunabilmeyi çok sevdik.
Kurucu ortağımız Emek Kırbıyık uzun yıllar Amerika’da düğün planlama alanında çalıştıktan sonra Türkiye’ye gelip Düğün.com’u yarattı. O gün bu gündür düğün sektörü bizden soruluyor.

Nerede Çalışıyoruz?

Biz büyüdükçe ofisimiz de büyüyor ve 2-3 yılda bir ofisimizi yeniliyoruz. Ama asla Galata’dan ayrılmıyoruz. Çünkü keyfimize çok düşkünüz! İnsan bu kadar keyifli bir iş yapar da plazada çalışır mı?

Nasıl Çalışıyoruz?

Aşkla ve Aşk için çalışıyoruz.

Neleri Seviyoruz?

100 kişinin de ortak zevki olur mu demeyin. Olur!
Galata’yı, ofisimizi ve birbirimizi çok seviyoruz! Ofisimiz o kadar güzel ki, hava atmak için arkadaşlarımızı önce Galata’ya yemeğe çağırıyor, ardından da ofise getirip sadece çalışanlara özel olan cafe’mizde ağırlıyoruz.

Düğün.com Ekibi Evli Mi?

Düğünün kitabını yazıyoruz ama hepimiz evli değiliz. Laf aramızda içimizde “Evlenmesek de olur” ya da “Benim kafam düğünleri kaldırmıyor” diyenler bile var! Ama hepimizin amacı aynı:
Düğün hazırlığı yapanlara en iyi deneyimi yaşatmak.