Hakkımızda

Düğün.com Ne İşe Yarar?

Düğün.com olarak 2007’den beri evlenecek çiftler ile düğün sektöründe faaliyet gösteren firmaları buluşturuyoruz. Türkiye’de evlenen her 2 çiftten birinin ve 10.000’i aşkın firmanın yolu Düğün.com’dan geçiyor.

Evlenecek Çiftler İçin

Amacımız; düğün hazırlığını en az düğün kadar keyifli bir hale getirmek!

Siz de düğün mekanından gelinlikçilere firmaları tek tek gezmek yerine, hiç bir ücret ödemeden oturduğunuz yerden inceleyin. Fiyat teklifi formu doldurarak firmalarla iletişime geçin ve özel indirimlerden faydalanın. Hem zamandan hem paradan tasarruf edin.

Firmalar İçin

Amacımız, firmanızın çiftleri değil, çiftlerin firmanızı bulması!

Her yıl düğününü planlamak için Düğün.com’a giren 300.000 çift, 7/24 firmalarımızı inceliyor ve online fiyat teklifi formu yolu ile onlara ulaşıyor. İşte bu yüzden Düğün.com’da 10.000’i aşkın firma bulunuyor.

7 bölge, 27 şehirde hizmet veren Düğün.com’a üye olmak için ise tek yapmanız gereken, formu doldurarak medya danışmanlarımızın sizi ziyarete gelmesini beklemek.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

Kimiz

Düğün.com olarak 2007'den beri evlenecek çiftler ile düğün sektöründe faaliyet gösteren firmaları buluşturuyoruz. Türkiye’de evlenen her 2 çiftten birinin ve 10.000’i aşkın firmanın yolu Düğün.com'dan geçiyor.

Nasıl Başladık?

2007’de 3 kişi olarak, bir hostelin üst katında işimizi kurduk! Sadece kurucu ortağımız ve 2 üniversite öğrencisi! Her yıl gösterdiğimiz %100’lük büyüme kadromuza da yansıdı. Bugün Düğün.com’un 100 çalışanı var.

Nerede Çalışıyoruz?

Büyüdükçe -haliyle- merkez ofisimizi değiştirmek zorunda kalıyoruz; ama asla Galata’dan ayrılmıyoruz; çünkü keyfimize çok düşkünüz! İnsan bu kadar keyifli bir iş yapar da plazada çalışır mı?

Nasıl Çalışıyoruz?

Keyfimize düşkünüz dediysek, öyle az da çalışmıyoruz. Finansın sayılarla, bilişim ekibinin kodlarla boğuştuğu doğrudur.

Neleri Seviyoruz?

100 kişinin de ortak zevki olur mu demeyin. Var! Galata’yı, ofisimizi, birbirimizi ve hayvanları çok seviyoruz! Ofisimiz o kadar güzel ki, hava atmak için arkadaşlarımızı önce Galata’ya yemeğe çağırıyoruz, ardından ofisimizi gezdiriyoruz. Düğün.com ekibinin yarısından fazlası evde hayvan besliyor. Sokak hayvanlarına da çok duyarlıyız!

Düğün.com Ekibi Evli Mi?

Hayır... Aramızda düğün konusunda uzmanlar var ama hepimiz evli değiliz. İçimizde evlenmeyi istemeyenler var. Hatta inanmazsınız düğünleri sevmeyenler bile! Bir de ortak bir amacımız var: Düğün hazırlıklarını düğün kadar keyifli bir hale getirerek evlenecek çiftleri rahatlatmak!