Sevim Gelinlik

E-posta Gönder

  • Bakırköy, İstanbul.

Sevim Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Sevim Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Sevim Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Sevim Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Sevim Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Sevim Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Sevim Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Sevim Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Sevim Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Sevim Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Sevim Gelinlik, eldiven, gelin kesesi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Sevim Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Sevim Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.


Sevim Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Sevim Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Sevim Gelinlik Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz o beyaz gelinliği giyeceğiniz gün yaklaşıyor. O çok gün geldiğinde gelinliğinizin tam da hayallerinizdeki gibi olmasını istiyorsanız sizi Sevim Gelinlik Bakırköy’e davet ediyoruz.

Biz işini aşkla ve özenle yapan profesyonel bir ekibiz. Her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış modacılardan oluşuyor. Size her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam etmek için de gelinlik sektöründeki son trendleri yakından takip etmeye özen gösteriyoruz.

Gelinliğinizin sizin için ne kadar özel olduğunu biliyoruz. Bu nedenle alanında uzman modacılarımızla size her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Gelinliklerimizin üzerinizde kusursuz bir şekilde durması için kusursuz el işçiliği ile hizmet veriyoruz. Gelinliklerimizin her bir dikişinden işlemesine kadar büyük bir titizlikle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ayrıca gelinliklerimizde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz.

Her gelini özel hissettirecek gelinliklerle hizmet veriyoruz. Alanında uzman modacılarımızla gelinlik modellerimizde sıra dışı çizgileri cesurca kullanabiliyoruz. Özgün tasarımızla düğün gününüzde fark yaratan bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mağazamızda vücut tipiniz, düğün mekanınız, tarzınız ne olursa olsun geniş ürün yelpazemiz arasında hayallerinizdeki gelinliği bulabiliyorsunuz. Çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından kararsızlık yaşarsanız güler yüzlü ekibimizle size seve seve yardımcı oluyoruz.

Her detayıyla sizin için hazırlanmış bir gelinlik istiyorsanız, özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her beden ölçüsündeki gelinin üzerinde kusursuz duracak gelinlikler üretebiliyoruz. Gelinliğinizin hazırlıklarına başlamada önce sizin hayalinizdeki gelinliği tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından hayalinizdeki gelinliği gerçeğe dönüştürmek için özenle çalışmalarımıza başlıyoruz.

Siz de her detayıyla içinize sinen kusursuz bir gelinlikle düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Sevim Gelinlik Bakırköy gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Zeytinlik Mah. Fahri Korutürk Cad. Cihan İş Hanı No:10 Kat :1 Bakırköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.