Bayrampaşa Gelinlik Firmaları

Bayrampaşa'daki tüm gelinlik mağazaları Düğün.com'da!

Gökçe Modaevi
50
3
Gökçe Modaevi

Bayrampaşa

Gökçe Moda Evi Bayrampaşa’da 2020’den bu yana hayallerinizin ötesinde gelinlikler tasarlıyoruz. Özel dikim gelinliklerimizin yanı sıra, gelinlik modasının en sıkı takipçileri olarak çok özel...

Min. Fiyat
10.000-15.000 TL
Teslim Süresi
1 hafta
%20 indirim
Büşra Tezel Modaevi
236
2
Büşra Tezel Modaevi

11 yorum

Bayrampaşa

 • 2. yıl
 • Büşra Tezel Modaevi İstanbul’da düğününde muhteşem görünmek isteyen gelinlere kapılarını açıyor. Markamız bugüne kadar sayısız geline özel günlerinde benzersiz modeller tasarladı. Her zevke ve...

  Min. Fiyat
  10.000-15.000 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Bayrampaşa’daki Gelinlik Firmaları

  Avrupa Yakası’nın merkezi ilçelerinden biri olan Bayrampaşa, ilçedeki çiftlere her türlü hizmeti sağlayan firmalara ev sahipliği yapıyor. İlçede organizasyon firmalarından düğün mekanlarına, gelinlikçilerden dans kurslarına aklınıza gelebilecek her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İstanbul’un neredeyse her noktasından otobüsler, metro hatları ve dolmuşlar ile ulaşılabilen Bayrampaşa’daki firmalar pek çok çifte hizmet veriyor.

  Bayrampaşa gelinlik mağazaları, uygun fiyat ve çok sayıda seçenek sunmaları nedeniyle İstanbul genelinde gelinler tarafından tercih ediliyor. Bayrampaşa gelinlikçileri, ilçedeki en ünlü park Adapark’a ev sahipliği yapan ve en merkezi semt olan Yıldırım Mahallesi’nde bulunuyor. İlçede ayrıca Orta ve Hürriyet mahallelerinde de gelinlik firmaları bulunabiliyor. Firmaların hepsi merkezi konumlarda yer alıyor.

  Bayrampaşa gelinlikçilerinin hepsi özel dikim veya hazır model gelinlikler sağlayabiliyor. Özel dikim gelinliklerde en kaliteli kumaşları kullanan firmalar; fuarları ve trendleri takip ederek, sahip oldukları deneyimli ekiplerle istediğiniz her model gelinliği hazırlayabiliyorlar. İlçedeki gelinlik firmalarında ayrıca yüzlerce seçenekte hazır model de bulunabiliyor. İsterseniz bu firmalardan gelinlik de kiralayabilirsiniz.

  Bayrampaşa’daki gelinlik firmalarından abiye, nişan ve kına için elbiselerinizi de temin edebilirsiniz. Hazır abiyelerin ve kaftanların yanı sıra firmalar isteğinize göre tasarlayarak özel olarak abiye dikebiliyor. Bayrampaşa’daki gelinlikçiler çoğunlukla 1 hafta içerisinde gelinliğinizi hazırlayabiliyor. Ancak bazı firmalarda gelinliğinize yapılacak işlemlere göre teslim süresi 5 haftaya kadar uzayabiliyor.

  Birkaç provanın ardından özel dikim gelinliğinizi size uygun bir şekilde hazırlayan firmalarda, hızlı ve muhteşem ekiplerle hizmet veriliyor. İlçedeki çoğu firmadan aksesuarlarınızı da tamamlayabilir ve stil danışmanları yardımı ile uygun kombinler hazırlayabilirsiniz. Bayrampaşa gelinlik firmalarının hepsi hafta sonu da hizmet verdiği için hafta içi çalışan gelin adayları açısından büyük avantaj sağlanmış oluyor.

  Bayrampaşa’da Bulunan Gelinlikçiler Nasıl Hizmetler Sunuyor?

  İstanbul gelinlik firmalarının hatırı sayılır bir kısmına ev sahipliği yapan Bayrampaşa’da oldukça kaliteli gelinlikçiler bulabilirsin. İlçedeki mekanlara gitmeden önce bir ön görüşme tarihi ayarlamanız gerekiyor. Ön görüşmeye gittiğinizde ise sizi mekanın deneyimli ekipleri karşılıyor. Gelinliğinizden beklentilerinizi, düğün konseptinizi ve zevkinizi firmalardaki stil danışmanları dikkatli bir şekilde dinliyor.

  Beklentilerinizi öğrenen firmaların stil danışmanları, istediğiniz takdirde öncelikle size uygun olabilecek hazır modelleri gösteriyorlar. Bayrampaşa gelinlik firmalarının hepsinde yüzlerce farklı hazır model bulabilirsiniz. Hazır modellerde kaliteli kumaşlar ve süslemeler kullanılıyor. Eğer bu modellerden birini beğenirseniz, ilçedeki firmalar tarafından değiştirilmesini istediğiniz kısımlara tadilat da yapılabiliyor. Ayrıca gelinlik bedeninize tam uyacak şekilde düzenlenerek size teslim ediliyor.

  Bayrampaşa gelinlik kiralama hizmeti ile de istediğiniz gelinliği firmalardan çok uygun fiyatlarla düğününüzde giyebilirsiniz. Bu hizmet ilçedeki tüm firmalarda bulunabiliyor. Aradığı gelinliği bir türlü bulamayan veya kimsede olmayan bir model isteyen gelinler için ise ilçedeki tüm firmalar özel dikim gelinlikler tasarlayabiliyorlar. Bu gelinlikleri isteğinize göre tasarlaması için bütün mekanlarda deneyimli tasarımcılar bulunuyor.

  Bayrampaşa gelinlik firmalarında güpürler, danteller, satenler, kumaşlar, tüller ve diğer tüm malzemelerin en kalitelileri kullanılıyor. Tasarımcılarla beraber, kullanılacak kumaşları belirleyebiliyorsunuz. Gelinliğin yapımı aşamasında ise ilçedeki firmalarda uzun yıllar deneyimli ekipler tarafından çok ince bir el işçiliği gerçekleştiriliyor. Bu sayede gelinliğiniz mükemmel bir şekilde size teslim edilebiliyor.

  İlçedeki firmalar gelinlikleri çoğunlukla 1 veya 3 provada hazır etseler de bazı firmalar her şeyin tam olduğundan emin olmak için 5’e kadar veya daha fazla prova da alabiliyor. İlçedeki firmalardan stil danışmanları eşliğinde gelinliğinize en uygun duvak, buket, gelin kesesi, bolero, eldiven, kuşak, gelin tacı gibi aksesuarları da temin edebilirsiniz.

  Bayrampaşa gelinlik firmalarının pek çoğu; konseptinize ve gelinliğinize uygun saç, makyaj ve kuaför hizmeti de verebiliyor. Ayrıca ilçedeki firmalardan kına için kaftanlar, nişan kıyafetleri, after party’nize özel elbiseler veya her türlü özel güne uygun abiye modellerini de temin edebilirsiniz. Bu elbiseleri de ilçedeki firmaların hazır modellerinden seçebilir veya zevkinize uygun şekilde diktirebilirsiniz.

  Gelinlik Fiyatları Bayrampaşa’da Ne Kadar?

  Bayrampaşa gelinlik fiyatları, pek çok faktöre göre değişiklik gösterebiliyor. Mekanlar farklı fiyatlardan gelinlikler sunabiliyor. Ancak ilçede çoğu firmada uygun fiyatlı gelinlik bulunabiliyor. Firmaların fiyat aralıkları genellikle sahip oldukları gelinliklerin kalitelerine göre değişiyor. Ayrıca daha iyi hizmet veren, daha trend modeller sunan veya daha popüler mekanlarda da fiyatlar artabiliyor.

  Yıldırım Mahallesi’nde her bütçeye uygun gelinlik firmaları bulabilirsiniz. Orta ve Hürriyet mahallelerinde ise daha uygun fiyatlara sahip gelinlik firmaları yer alıyor. Firmalarda hazır modellerin fiyatları çoğunlukla gelinliğin kumaş ve süslemelerinin maliyetine ve sezon tarihine göre değişiyor. Daha yeni ve daha trend modellerin fiyatları biraz daha yüksek olabiliyor.

  Özel dikim bir gelinlik isterseniz de fiyat, tercih edeceğiniz kumaşın türü, miktarı ve ne kadar işçilik gerektireceği gibi pek çok faktöre göre değişiklik gösterebiliyor. Gelinliğinizi özel diktirmek genellikle hazır bir model almaktan daha yüksek fiyata geliyor. Bayrampaşa kiralık gelinlik fiyatları ise daha uygun olmaları nedeniyle gelin adaylarının hayallerindeki elbiseyi düğünlerinde giyebilmelerini sağlıyor.

  Bayrampaşa’daki Firmalarda Hangi Model Gelinlikler Bulunuyor?

  Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları