Gelinlik

Isparta Gelinlik Firmaları

Merkez İnci Gelinlik

10.000-20.000 TL

Merkez Vera Gelinlik

30.000-40.000 TL

Merkez Gönül Gelinlik

10.000-20.000 TL

Merkez Isparta Erdoğan Gelinlik

10.000 TL'den az

By Beyaz Bridal

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Isparta Gelinlik Mağazalarının Hizmetleri

Hayalinizdeki gelinlik için alışverişe çıkmadan önce bilmeniz gereken bazı detaylardan bahsedeceğiz. Öncelikle Isparta gelinlik mağazalarının hizmetlerini anlatarak başlayalım.

Isparta gelinlik mağazalarında, markaların hazır modellerini inceleyebilir, size uygun gelinliği bu tasarımlar arasından seçebilirsiniz. Eğer hayalinizde bir model varsa, özel dikim hizmeti veren Isparta gelinlik firmalarında bu gelinliği gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Isparta gelinlikçilerinde yalnızca gelinlik modellerini değil, görünümünü tamamlayacak gelin aksesuarlarını da bulabilirsiniz. Buketler, ayakkabılar, taçlar, tokalar, şallar, bolerolar, bu aksesuarlardan sadece birkaçı.

Şehirde bulunan gelinlikçilerde beğendiğiniz bir modeli satın alabileceğiniz gibi kiralamanız da mümkün. Isparta kiralık gelinlik seçeneği sunan firmalar açısından oldukça zengin bir şehir. Üstelik kiralık gelinlikleri hazır modeller arasından seçmek zorunda değilsiniz. Hayalinizdeki gelinliği diktirip, kiralayabilme imkanınız da mevcut.

Isparta’da faaliyet gösteren, alanında uzman gelinlikçilerden size uygun gelinliği seçme konusunda da profesyonel yardım alabilirsiniz. Eğer vücut tipiniz, tarzınız, düğün mekanınız ve düğününüzü yapacağınız mevsim gibi kriterleri göz önünde bulundurarak nasıl bir gelinlik seçmeniz gerektiği konusunda tereddütleriniz varsa, Isparta gelinlikçilerinin uzman ekiplerinden destek isteyebilirsiniz.

Isparta’da Gelinlik Nereden Alınır?

Peki gelinlik alışverişi için “Isparta’da hangi bölgeleri tercih etmeliyim” diye düşünüyorsanız şehrin Merkez ilçesini adres olarak gösterebiliriz. Isparta Merkez’de bulunan Cumhuriyet Caddesi üzerinde birçok gelinlikçiyi bulmanız mümkün. Pirimehmet Mahallesi de yine Isparta gelinlikçilerinin sıklıkla bulunduğu bölgelerden.

Isparta Gelinlik Modelleri Arasından Nasıl Seçim Yapmalısınız?

Isparta gelinlik modaevlerinde her tarz ve kesimde gelinlik modellerini bulabilmeniz mümkün. Peki bu tasarımlar arasından seçiminizi nasıl yapacaksınız? Size yardımcı olacak birkaç ipucu verelim.

Dikkat etmeniz gereken en önemli konu vücut tipine göre gelinlik seçimidir. Bir dergide ya da internette görüp beğendiğiniz bir gelinlik, eğer vücudunuza uygun değilse, istediğiniz görünümü yakalayamayabilirsiniz. Eğer basenleri geniş göğüsleri küçük, armut vücut tipine sahip bir gelin adayıysanız, basenlerinizi kamufle edip, ince gövdenizi ortaya çıkaracak tasarımlar seçmeniz daha doğru olacaktır. A ve prenses kesim gibi kabarık gelinlikler sizin için uygun tasarımlardır. Ancak orantılı vücut hatlarına sahip, kum saati vücut tipinde bir gelinseniz, her gelinin kolay kolay giyemeyeceği balık kesim gelinlikleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Gelinlik seçimine etki eden bir diğer önemli etken de düğün mekanıdır. Düğün mekanına göre gelinlik seçerken mekanın ne kadar sade ya da gösterişli olduğuna dikkat etmelisiniz. Tarihi mekan ya da otel gibi ihtişamlı alanlara kabarık gelinliklerin, kır ya da sahil gibi alanlarda yapılacak düğünler için ise kabarık olmayan, düz kesim gelinliklerin daha uygun olduğunu bilmelisiniz.

Hangi mevsime hangi gelinliğin uyduğunu da bilmenizde fayda var. Kış düğünleri için kalın kumaştan, uzun kollu ya da hakim yakalı gibi tasarımlar uygun seçim olacaktır. Yaz gelinleri ise havanın bunaltıcı sıcağına uygun gelinlikler seçmeli. Uçuş uçuş tül ve şifon gelinlikler, askılı ve straplez gibi yakası açık tasarımlar ile rahatlık vadeden mini ve yırtmaçlı gelinlikleri önerebiliriz.

Düğün temanıza da uygun seçimler yapmalısınız. Gypsy temalı bir düğünde bohem gelinlikler tercih edebilir, nostaljinin konsept olarak belirlendiği bir düğünde ise vintage gelinliklere yönelebilirsiniz.

Isparta Gelinlik Fiyatları Neye Göre Değişir?

Isparta’da gelinlik alışverişine çıkmadan önce bilmeniz gerekenlerden biri de gelinlik fiyatlarını etkileyen faktörler. Kısaca anlatalım.

Gelinliğin dikim şekli ile başlayalım. Isparta gelinlik firmalarının hazır model seçenekleri arasından seçim yapabilir ya da özel dikim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu noktada bilmeniz gereken özel dikim gelinlik fiyatlarının, daha çok emek ve zaman gerektirdiği için hazır modellere kıyasla daha yüksek olduğudur.

Gelinlikte kullanılan malzemelere göre de fiyatlar değişir. Gelinliklerde genellikle sentetik karışımlı ipek kumaşlar kullanılır. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bir o kadar artar. Aynı şekilde gelinliği süsleyen işlemeler de fiyatlara etki eder. Örneğin; Fransız dantelli bir gelinliğin diğer dantel türlerinin kullanıldığı tasarımlara kıyasla daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

En güzel gelinliği daha ekonomik bir biçimde giymek isteyen gelin adaylarının tercihi gelinlik kiralama seçeneği oluyor. Kiralık gelinlik Isparta’da birçok firmada bulunuyor. Ancak satılık gelinlik fiyatlarına kıyasla Isparta kiralık gelinlik fiyatlarının 500-600 TL fark ettiğini de söylemeden geçmeyelim.

Gelinliğin ait olduğu markaya göre de fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Şehirde bulunan ünlü markaların gelinlik fiyatları, yerel markalara kıyasla daha yüksek olabiliyor.

Isparta gelinlik firmalarının hizmetlerinden, fiyatlarından ve gelinlik seçiminde size yardımcı olacak ipuçlarından bahsettik. Sırada size uygun gelinliği bulmak var. Bulunduğunuz sayfada Isparta gelinlik firmalarını istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, bu firmaların profillerine göz atabilirsiniz. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçerek randevu oluşturabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları