Uşak Gelinlik Firmaları

Uşak gelinlik moda evlerini tek sayfada incelemeye başla ve beğendiğin modeller için ücretsiz randevu al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Gelinlik seçerken, yapmanız gereken en önemli şey vücut tipinize uygun gelinlik seçmektir. Aksi takdirde dünyanın en şık gelinliğini bile beğenseniz, sizin vücut tipinize uygun değilse, üzerinizde güzel durmayacaktır. Bu nedenle gelinlik seçerken önyargılı olmamanızı gelinlikçiler tarafından size yakışacağı söylenen modellere de şans vermenizi öneririz. Dilerseniz bazı ufak tefek değişikliklerle, üzerinizde hoş duran gelinliğin modelini kendi zevkinize göre farklılaştırabilirsiniz.

Dört çeşit vücut tipi vardır. Bunlar kum saati, dikdörtgen, armut ve elma vücut tipleridir. Örneğin siz armut vücut tipine sahip bir gelin adayıysanız, basenlerinizi gizleyebilmek için, A kesim ya da prenses kesim gelinlik modellerine yönelmelisiniz. Eğer omuzlarınız da darsa, kayık yaka gelinlikler tercih ederek, omuzlarınızı daha geniş gösterebilirsiniz. Elma vücut tipine sahipseniz, göğüsleriniz ve karnınız saklamanız gereken bölgelerinizdir. Bel oyuntusu varmış izlemi yaratacak kemerli modeller ile göğüslerinizi daha ufak gösterecek, V yaka gelinlikler tercih edebilirsiniz. Ayrıca öne çıkarmak isteyebileceğiniz noktalarınız da bacaklarınızdır. Derin bacak dekolteli uzun bir model ile ya da mini bir gelinlik ile bacaklarınızın güzelliğini sergileyebilirsiniz.

Uşak Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Uşak’ta ihtiyaçlarınıza karşılık verecek, ister gelinlik kiralama ister satın alım gerçekleştirebileceğiniz pek çok moda evi bulunmaktadır. Bulunduğunuz sayfa aracılığı ile bu firmaları kolayca listeleyebilir, beğendiğiniz firmaların sayfalarını detaylıca inceleyebilirsiniz. Dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları