Atlas Gelinlik
5,0
(11 Yorum)
Sultanbeyli
Atlas Gelinlik Sultanbeyli İstanbul’da 1993’tan bu yana faaliyet gösteren bir firmayız. Tüm ürünlerimizi kendimiz imal ediyoruz. Özel dikim gelinlik başta olmak üzere en şık abiyelerden Osmanlı...
30.000 19.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Sultanbeyli
Zehra Modaevi
7.500-10.000 TL
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL
Sultanbeyli
Ceren Modaevi
7.500-10.000 TL
Sultanbeyli
Sevilay Gelinlik
5.000-7.500 TL
Sultanbeyli
Denizi Gelinlik
7.500-10.000 TL
5.000-7.500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sultanbeyli Gelinlik Mağazaları ve Modaevleri

Sultanbeyli gelinlikçileri yeni evlenecek gelin adayları için birbirinden farklı gelinlik seçenekleri sunuyor. Gelinlik alışverişi için henüz rotanızı belirlemediyseniz Sultanbeyli gelinlikçilerini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Sultanbeyli modaevlerini araştıran gelin adaylarının karşısına birçok firmanın çıkacağını söyleyelim. Bu firmalarda istediğiniz tarz ve kesimde gelinlik modellerini bulabilmeniz mümkün. Ancak ilçedeki modaevlerinde özellikle gösterişli tasarımların öne çıktığını da söyleyelim. Yani Sultanbeyli gelinlik modelleri denildiğinde aklınıza prenses ve A kesimli, kabarık tasarımlar gelebilir. Bu tasarımların ister dantel işlemeli ister taşlı seçeneklerini ilçedeki firmalarda bulabilirsiniz.

Sultanbeyli gelinlik modaevleri, gelin adaylarına hazır modellerin yanı sıra özel tasarımlar da sunuyor. Yani ister firmanın hazır tasarımları arasından size uyacağını düşündüğünüz gelinlik modellerini seçebilir isterseniz de hayalinizdeki gelinliği ilçedeki gelinlik firmalarında diktirebilirsiniz. Sultanbeyli Mehmet Akif Mahallesi’nin, ilçedeki birçok gelinlik markasına ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz.

Sultanbeyli gelinlik kiralama hizmeti veren firmalar açısından da birçok seçenek bulabileceğiz bir ilçe. Birçok firma hazır modeller arasından gelinlik kiralarken bazı firmalarda özel olarak diktirdiğiniz gelinliği de satın almak yerine kiralayabilirsiniz.

Sultanbeyli’de bir gelinlik firmasıyla anlaşmanız halinde istediğiniz tasarımın ortalama 4 hafta içerisinde teslim edilebildiğini de söyleyelim. “O kadar vaktim yok” diyen gelin adayları için ise bu sürenin daha da kısaltılması mümkün.

İlçedeki gelinlik mağazalarında yalnızca gelinlik seçeneklerini değil, görünümünüzü tamamlayacak gelin aksesuarlarını da bulabilirsiniz. Eldiven, gelin buketi, bolero, duvak gibi aksesuarları da bu firmalardan temin edebilirsiniz.

Sultanbeyli’de Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gelinliğinizi seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Vücut tipiniz, düğün mekanınız ve mevsim bunlardan sadece bazıları. Bu kriterlere de kısaca değinelim.

Sultanbeyli Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Sultanbeyli’de gelinlik fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında gelinliğin dikim şekli gelir. Hazır model gelinlikler birkaç küçük tadilatla satın alınabilmesi nedeniyle, daha fazla işçilik ve zaman gerektiren özel dikim gelinliklere göre daha uygun fiyatlıdır.

Gelinliğin kumaşı ve işlemeleri de fiyatları etkileyen önemli konulardan. Gelinlik kumaşları genellikle sentetik ve ipek karışımlı olur. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da yükselir. Sentetik oranı yüksek olan kumaşların kullanıldığı tasarımlar ise daha uygun fiyatlıdır. Gelinlik işlemeleri de fiyatları etkileyen faktörlerden. Örneğin; dantelli gelinliklerde kullanılan dantelin kalitesine göre fiyatlar değişiklik gösterir. Fransız danteli kullanılan gelinlikler diğerlerine göre yüksek fiyatlıdır.

Eğer gelinliği satın alacaksanız kiralamaya kıyasla daha yüksek bir ücret ödemeniz gerektiğini de söyleyelim. Kiralık gelinlik fiyatları Sultanbeyli modaevlerinde satılık gelinlik fiyatlarına kıyasla % 20-30 oranında daha uygun diyebiliriz.

Eğer ünlü tasarımcıların ya da markaların gelinlikleri arasından seçim yapacaksanız yerel markalara göre daha yüksek bir ücret ödemeniz gerektiğini de belirtelim. Çünkü tasarımcı gelinlikleri, hem marka bilinirliği hem de gelinliklerde kullanılan malzemelerin kalitesi gibi nedenlerle daha yüksek fiyatlı olabiliyor.

Gelinlik modelinize hala karar vermediyseniz Sultanbeyli’deki gelinlik firmalarının tasarımlarını incelemenizi öneriyoruz. Bulunduğunuz sayfada ilçedeki firmaları, size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. İlginizi çeken modeller için firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi ve randevu alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları