Kadıköy Gelinlik Firmaları

Kadıköy'deki tüm gelinlik firmaları Düğün.com'da! Sen de beğendiğin mağazalardan ücretsiz randevu almaya hemen başla!

Esnek sözleşme Emine Meral Moda Evi

Kadıköy

Emine Meral Moda Evi

Emine Meral Moda Evi olarak uzun yıllardır gelinlerimizi hayallerindeki gelinliğe kavuşturmak için heyecanla çalışıyoruz. Vücut yapınıza uyacak, iyi tasarıma sahip doğru gelinliği bulmanız için...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

36 yorum

Hediye
271
1
5
İncele
Esnek sözleşme Mesemias

Kadıköy

Mesemias

Bağdat Caddesi ve Kadıköy’de iki ayrı şube ile 1986 yılından beri sektörün içinde yer alıyoruz. Mesemias Gelinlik ismiyle modellerimizi hayal gücümüzden ilham alarak tasarlıyoruz. Sıra dışı...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

46 yorum

Hediye
121
8
1
İncele
Esnek sözleşme Vianna Wedding Dress

Kadıköy

Vianna Wedding Dress

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğününüz yaklaşıyorsa ve siz hala gelinlik seçiminizi yapamadıysanız, o değerli günde ışıltınızla misafirlerinizi büyüleyeceğiniz gelinlik modellerimizle...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

1 yorum

139
İncele
Esnek sözleşme Glamour Bridal

Kadıköy

Glamour Bridal

Glamour Haute Couture olarak, sizin en mutlu günlerinizi hayal ettiğinizden çok daha güzel şekilde hatırlamanız için hizmet veren bir ekibe sahibiz. Gelinlik koleksiyonumuzdaki çeşitlilik ve özel...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

7 yorum

203
2
1
İncele
Esnek sözleşme Elif Platin Haute Couture

Kadıköy

Elif Platin Haute Couture

Alanında uzman modacılar tarafından hazırlanmış modern, elegant, sade ve fark yaratan tasarımlarıyla müstakbel gelinlere içinde kendilerini çok özel hissedecekleri gelinlikler sunan Elif...

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

11 yorum

133
1
İncele
Esnek sözleşme Sara Moda Evi

Kadıköy

Sara Moda Evi

Sara Moda Evi olarak uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyor ve kaliteli gelinlikler üretiyoruz. Amacımız öncelikli olarak gelin adaylarımızı memnun ve mutlu etmek olduğu için...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

25 yorum

%64 indirim
138
3
3
İncele
Esnek sözleşme Sude Yağmur Moda Evi

Kadıköy

Sude Yağmur Moda Evi

Sude Yağmur Moda Evi olarak uzun yıllardır moda sektörünün içinde yer alarak gelin adaylarının hayalindeki gelinliğe kavuşmasını sağlıyoruz. Her biri kendi alanında uzman ekibimizle birlikte...

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

25 yorum

119
2
İncele
Madame Amour

Kadıköy

Madame Amour

Madame Amour Kadıköy’de gelinlerin hayallerini gerçekleştirmek için 2 kadın tasarımcı olarak yola çıktık. Hazır modellerle sınırlı kalmayıp kişiye özel tasarımlar da yapıyoruz. Bunun yanında büyük...

6 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

7 yorum

176
4
İncele
Esnek sözleşme Nurcan Ege Wedding Dress

Kadıköy

Nurcan Ege Wedding Dress

Farklı tarzlarda kaliteli ve orijinal parçalara gelinliklerinde yer veren Nurcan Ege Wedding Dress olarak uzun soluklu bir çalışmanın ardından Kadıköy’de kurulduk. Gelinliklerin klasik, geleneksel...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

94 yorum

%60 indirim
699
25
5
İncele
Esnek sözleşme Hülya Kılıçoğlu Wedding

Kadıköy

Hülya Kılıçoğlu Wedding

Hülya Modaevi markasıyla 1985 yılından beri faaliyet gösteren bir gelinlik ve abiye firmasıyız. Kaliteli hizmet anlayışımızın ve özgün tasarımlarımızın bir araya gelmesiyle içinde bulunduğumuz...

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

10 yorum

200
3
İncele
Esnek sözleşme Hayalet Abiye Ve Gelinlik

Kadıköy

Hayalet Abiye Ve Gelinlik

Göz alıcı bir gelin olmanın yolu Hayalet Abiye ve Gelinlik mağazasına uğramaktan geçer. Alanında uzman kadromuz ve birbirinden güzel gelinlik modellerimizle sizi en iyi şekilde misafir ediyor,...

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

%50 indirim
50
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları
Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları

Kadıköy Gelinlikçileri ve Hizmetleri

Gelinlik alışverişi için rotasını Kadıköy’e çeviren gelin adaylarını birçok hizmet seçeneği sunan profesyonel ve deneyimli firma bekliyor. Bu hizmetlere hızlıca bakalım:

Kadıköy’deki gelinlik mağazalarında her tarza ve vücut tipine uygun gelinlik modeli bulabilmeniz mümkün. Firmalar birçok tarz ve kesimde gelinlik modeline sahip birbirinden şık gelinlik koleksiyonları tasarlıyor. Dilerseniz bu firmaların hazır gelinlik modelleri arasından beğendiğiniz modeli seçip size uygun şekilde hazırlanmasını talep edebiliyorsunuz.

Tek seçeneğiniz firmaların hazır gelinlik modelleri değil. Eğer hayalinizde bir model varsa bu tasarımı gelinlik firmalarının deneyimli ekibine anlatmanız yeterli. Kadıköy gelinlik firmaları arasından Özel dikim hizmeti veren firmalarda yaptırabileceğiniz bu işlem, hayalinizdeki modele, üzerinde istediğiniz değişikliği yaparak en uygun şekilde sahip olabilmenizi sağlıyor.

Kadıköy’deki gelinlikçiler farklı gelinlik modellerinin yanı sıra gelinliğin tamamlayıcısı aksesuar koleksiyonlarına da imza atıyor. Gelinliğinize uygun duvak modelleri, saç aksesuarları, buket, ayakkabı, çanta, bileklik, kolye gibi aksesuarlar için mağaza mağaza gezmenize gerek kalmadan tüm seçenekleri bir arada bulabilmeniz mümkün. Kadıköy’de gelinlikçiler size bu imkanların hepsini sunuyor.

Kadıköy Gelinlik Modelleri

İlçedeki firmalarda her tarz ve vücut tipine uygun gelinlik modellerini bulmak mümkün. Ancak öne çıkan modellere bakacak olursak ilçedeki firmalarda, daha çok balık, düz ve A kesim gelinliklerin yanı sıra iki parçalı modeller gibi modern tasarımların ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz.

Sade ve modern tasarımların bulunması nedeniyle özellikle Kadıköy nikah elbisesi arayışında olan gelin adaylarının da geniş ürün seçenekleriyle karşılaştığı bir bölge haline geliyor.

Kadıköy Gelinlik Mağazaları Nerede?

Gelinlik Kadıköy’de nereden alınır diyenler için de modaevlerinin yoğunlukta olduğu bölgeleri de adres gösterebiliriz. Özellikle Söğütlüçeşme ve Bağdat Caddesi gelinlik moda evlerine değinmeden geçmeyelim.

Söğütlüçeşme Gelinlikçileri

Söğütlüçeşme Caddesi, Kadıköy ilçesinde birçok gelinlik firmasını bir arada bulabileceğiniz bir bölge. Rasimpaşa ve Osmanağa mahalleleri boyunca Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde birçok gelinlik firmasını ziyaret edebilirsiniz.

Bağdat Caddesi Gelinlikçileri

Kadıköy gelinlikçilerinden bahsederken Bağdat Caddesi gelinlik mağazalarına da değinmemek olmaz. Cadde üzerinde birçok gelinlik firmasının bulunması bölgenin Kadıköy gelinlikçiler sokağı olarak anılmasını sağlıyor.

Bağdat Caddesi gelinlik modaevlerinde kabarıktan sadeye, modernden klasiğe, bohemden vintage’a her tarza uygun tasarımları bulabilmeniz mümkün. Ancak ilçedeki gelinlikçilerde olduğu gibi Bağdat Caddesi gelinlikçilerinde de ağırlıklı olarak öne çıkan tasarımların sade ve modern modeller olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Kadıköy Gelinlik Fiyatları

İstanbul gelinlik mağazaları şehirdeki bazı bölgelerde yoğun olarak bulunuyor. Ancak İstanbul Nişantaşı ve Kadıköy gibi bölgelerde gelinlik fiyatlarının İstanbul ortalamasına göre daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Kadıköy’deki gelinlik firmalarıyla görüşmeye gittiğinizde size satılık ve kiralık gelinlik ücretlerini söyleyecekler. Kiralama ve satın alma arasında bariz bir fiyat farkı olmasa da gelinler, bir daha kullanmayacakları bir elbiseye daha fazla para vermek istemeyebiliyorlar. O nedenle siz de gelinliğinizi nasıl almak istediğinizi kararlaştırmalısınız. Yine de şunu belirtelim: Kiralık gelinlik fiyatları Kadıköy’de de satılık gelinlik fiyatlarına kıyasla yaklaşık yüzde 30 daha uygun oluyor.

Gelinliğin özel dikim mi yoksa hazır model mi olduğuna göre fiyatlar değişiyor. Hazır modellerden birini seçerseniz, üzerinde sadece birkaç değişiklik yapılacağı için uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. Ancak sıfırdan bir gelinlik dikilmesini isterseniz o noktada fiyatlar yükseliyor.

Gelinlikte kullanılan kumaş da fiyatları etkiliyor. Mesela saten gelinlikler, tül kumaşın kullanıldığı modellere göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Gelinlikteki dantel çeşitleri bile fiyatların değişmesine neden oluyor. Klasik dantel, Fransız dantele göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor.

Gelinliğin üzerinde kullanılan taşlar ve işlemelere göre de fiyatlar şekilleniyor. Taşlar ve işçilik ne kadar artarsa fiyat da aynı oranda yükseliyor.

Kadıköy’de kendinize en uygun gelinlik modelini bulmak istiyor veya modeli bulduysanız bunu yaptırabilecek bir modaevi arıyorsanız; firma sayfalarını mutlaka incelemelisiniz. Bulunduğunuz sayfada Kadıköy gelinlikçilerinin modellerine bakabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.