Mona Lisa Moda Evi

E-posta Gönder

Mona Lisa Moda Evi Hakkında

Monalisa Gelinlik ve Moda Evi, kararlı tutumuyla, 22 Yıllık tecrübesiyle ve bu kaliteden ödün vermeyen prensipleri sayesinde Bakırköy’ün seçkin moda evlerinden biri haline geldi.
Monalisa Gelinlik, kendini sürekli yeniliyerek kumaşın dokusu, modellerin çeşitliliği, ipliğin, dantel ve aksesuarların kalitesi ve orjinalliği dahil üretim kalitesini etkileyecek her türlü faktörün üzerinde titizlikle durdu. Sizin mutluluğunuz için çalıştı ve “O” ilk adımı atacağınız gün için sizleri hayallerinizle buluşturmaya and içti.
Bakırköy Monalisa Moda Evi, sizlere en iyiyi üretmek ve sunmak için her ayrıntının ve inceliğin üzerinde özenle durmaktan gurur duymaktadır. Monalisa sevgi, saygı ve deneyimi başarıyla buluşturarak sizlere en iyiyi sunma tutkusuyla bugünlere gelmiştir. Kaliteden ödün vermeyen anlayışı, değişmeyen prensipleri ve uzman kadrosuyla her zaman kendini aşma çabası içerisindedir.
Her detayın incelikle düşünüldüğü moda evinde güleryüzlü hizmet anlayışı ile sizleri ağırlamaktan gurur duyar. Monalisa Gelinlik başarıya sizlerden aldığı güç ile kucak açarken, geleceğe umut dolu pırıltılarla bakmaktadır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ebuzziya cad. Bakırköy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mona Lisa Moda Evi Yol Haritası

Mona Lisa Moda Evi Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Sedanur & Muhterem

Düğün Tarihi: 04.02.2017


monalisa moda evinden şubat 2 için hem kına hem gelinliğimi aldım hemde sıfırdan diktirdim yani resim gösterdim danteline güpürüne kadar bilmediğim kafamın karıştığı noktadayken mahmut bey sayesinde muhteşem gelinliğe sahip oldum teslimat , süre , dikim , işçilik hepsinin üstesinden geldi çok şükür... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.