Paris Moda Gelinlik

E-posta Gönder

Paris Moda Gelinlik Fiyatlandırma

  • Minimum Fiyat

    5.000-7.500 TL

Paris Moda Gelinlik Genel Özellikler

  • Teslim Süresi

    1 hafta

Paris Moda Gelinlik Özellikler

  • Özellikler

    Özel dikim, Kiralama, Hazır model

Paris Moda Gelinlik Hakkında

Düğününüz yaklaşırken, heyecan dolu anların başladığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bir o kadar da keyifli bir süreç sizi bekliyor. Belki de küçüklüğünüzden beri hayalini kurduğunuz gelinliği artık üzerinizde görebilirsiniz. Büyülü bir düğün düşlüyorsanız, gelinlik seçiminizde de sonradan “keşke” dememelisiniz. Doğru kararı vermenize yardımcı olmak için Paris Moda Gelinlik Bakırköy’de size hizmet vermeye hazırız.

Düğününüzde tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Gecenizin unutulmaz bir rüyaya dönüşmesi, mükemmel bir gelinlik seçimiyle mümkün. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren profesyonel bir ekibe sahibiz. Tecrübelerimizle istediğiniz gelinliği sizinle buluşturuyoruz. Siz de kendiniz için en iyi olanı istiyorsanız, bizimle çalışabilirsiniz.

Düğünden önce sizinle tabii ki bir ön görüşme yapıyoruz. Hazır modellerimizi ve daha önce yaptığımız özel dikim çalışmalarımızı beğeninize sunuyoruz. Sizin nasıl bir hizmet almayı düşündüğünüzü öğreniyoruz. Tamamen sizin taleplerinize ve tarzınıza göre çalışıyoruz. Bizim için esas olan sizi mutlu etmek.

Her zaman kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanıyoruz. Dünyada moda olan tüm yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Tarzınıza uygun hazır gelinlik modellerimizi denemenizi istiyoruz. İçlerinden beğendiğiniz olursa hemen satın alabilirsiniz. Özel dikim hizmeti almak konusunda ısrarcı iseniz muhtemelen aklınızda da bir model vardır. Bize istediğiniz gelinliği göstermenizin ardından vücut ölçülerinizi alıyoruz. Gelinliğinizde kullanılacak kumaşlardan aksesuarlara kadar tüm detaylarda fikrinizi alıyor, sizin yönlendirmenizle hareket ediyoruz. Provalarla gelinliğinizi dikiyoruz. Değişiklik yapmak istediğiniz ayrıntılar olursa provalar tamamlanmadan bize iletebilir, gereken düzeltmeyi yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Siz de Bakırköy gelinlik modaevleri arasında yer aldığımız markamızın şanslı gelinlerinden biri olmak ve hizmet detaylarımız hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinmek için bize ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.