Bakırköy Gelinlik Firmaları

Bakırköy'deki tüm gelinlikçiler burada!

Esnek sözleşme Yelda İşlekel Moda Evi

Bakırköy

Yelda İşlekel Moda Evi

Yelda İşlekel Moda Evi eğitim almış profesyonel kişilerin ellerinden çıkan Haute Couture tasarımlarıyla yüksek kaliteli, benzersiz gelinlikler satışa sunuyor. Bu alanda uzmanlaşmış kadrosuyla...

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

9

Yorum

74 1
İncele
Esnek sözleşme White House Moda Evi

Bakırköy

White House Moda Evi

İstanbul’da en köklü moda evleri arasında yer alan White House Moda Evi’nde sizi bekliyoruz. Güzel gelin adaylarımıza benzersiz modellerle şıklığı sunmak için tasarımlar yapıyoruz. Ödüllü...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

8 yorum

93 2
İncele
Esnek sözleşme Gülten Moda Evi

Bakırköy

Gülten Moda Evi

Gülten Moda Evi Bakırköy’de uzun yıllardır her zevke hitap eden tasarımları ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla Türkiye’nin gelinlik ve damatlık modasına yön veren 51 modaevi arasında yer...

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

7 yorum

Hediye 130 3 1
İncele
Esnek sözleşme Yase Gelinlik

Bakırköy

Yase Gelinlik

15 yılı aşkın süredir Bakırköy gelinlik modaevleri arasında başarıyla faaliyet gösterdiğimiz Yase Gelinlik içerisinde siz de hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşabilirsiniz. Gelinlik, abiye,...

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

10 yorum

14 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları
Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları

Bakırköy Gelinlik Mağazaları ve Hizmetleri

Bakırköy gelinlik modaevleri birçok farklı modeli bir arada incelemek isteyen ve her bütçeye hitap eden modeller bulmayı amaçlayan gelin adaylarının en çok tercih ettiği firmalardan.

Öncelikle Bakırköy gelinlik kiralama ve satın alma yapabileceğiniz birçok firmanın bulunduğu bir ilçe. Ayrıca Bakırköy modaevleri, gelin adaylarına hazır modellerin yanı sıra özel tasarımlar da sunuyor. İlçedeki özel dikim hizmeti veren firmalara hayalinizdeki modeli anlatmanız yeterli. Bakırköy gelinlik dikimi yapan bu modaevleri kaliteli malzeme ve özenli işçilikle hayalinizdeki gelinlik modelini gerçeğe dönüştürebiliyor.

Eğer nasıl bir gelinlik giymeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, alanında uzman Bakırköy gelinlikçileri, sundukları danışmanlık hizmetiyle, tarzınız, vücut tipiniz, düğün mekanınız gibi kriterleri değerlendirerek size en uygun modelin hangisi olduğu konusunda yardımcı olabiliyor.

Bakırköy gelinlik aksesuarları konusunda da birçok seçenek bulabileceğin bir ilçe. Burada hizmet veren firmalardan gelinliklerin yanı sıra; gecelik / sabahlık, kuşak, ayakkabı, bolero, gelin buketi, şapka, duvak, şemsiye, gelin kesesi, eldiven, iç çamaşırı, yelpaze gibi aksesuarları da temin edebiliyorsunuz. Hatta seçtiğiniz gelinlik modeline uygun aksesuarlara beraber karar veriyorsunuz.

Bakırköy’de bir gelinlik firmasıyla anlaşmanız halinde ilk provada beden ölçüleriniz alınıyor. Gelinliğiniz özel dikim olacaksa bu ölçüler üzerinden sıfırdan dikim yapılıyor. Eğer hazır tasarımsa ölçülerinize uygun şekilde tadilatlar yapılıyor.

İstanbul Bakırköy Gelinlikçilerinde Öne Çıkan Modeller

Bakırköy, Fatih ile birlikte, uygun fiyatlı gelinlik arayan gelin adayların tercih ettiği bir ilçe. Dantelli, işlemeli, A kesim ve prenses modellerin öne çıktığı bölgede, her bütçeye ve tarza uygun seçenekler bulunuyor.

Ayrıca büyük beden ya da tesettür gibi özel gelinlik modelleri arayışındaysanız ilçedeki modaevleri bunun için de çözüm sunuyor. Bakırköy büyük beden gelinlik ve tesettür koleksiyonları ile farklı tasarımlara imza atan pek çok firmaya ev sahipliği yapıyor.

Bakırköy Gelinlikçilerinin Bulunduğu Bölgeler

İlçe gelinlik firmaları açısından oldukça zengin. Neredeyse her mahallesi pek çok firmaya ev sahipliği yapıyor. Ancak ilçede birçok deneyimli firmanın yer aldığı gelinlikçiler çarşısının gelin adaylarının en çok tercih ettiği bölgelerden olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Bakırköy gelinlikçiler çarşısı nerede diyenler için de Cevizlik Mahallesi Fahri Korutürk Caddesi üzerinde bulunduğunu belirtelim. Gelinlikçiler çarşısının yanı sıra Fahri Korutürk, Hayboyu, Türkçü ve Ebuziya caddelerinin de gelinlik alışverişi için uygun adresler olduğunu da söylemeliyiz.

Bakırköy Gelinlik Fiyatları

Bakırköy gelinlik fiyatları konusunda çeşitlilik gösteren bir ilçe. Çünkü gelinliğin modeli, markası, işlemeleri, dikim şekli ve ne kadar işçilik gerektirdiği gibi kriterler fiyatlara etki ediyor.

Gelinliğin kumaşı ve işlemeleri de fiyatları doğrudan etkiliyor. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bu oranda yükseliyor. Bakırköy’de uygun fiyatlı gelinlik arayışındaysanız, firmaların sentetik oranı yüksek kumaşlardan yapılan modellere göz atabilirsiniz.

İlçede özel dikim gelinlik fiyatları, model kişinin zevkine göre sıfırdan tasarlanıp dikildiği için hazır model gelinlik fiyatlarına göre daha yüksek oluyor.

Gelinliğinizi satın almak zorunda değilsiniz. Bakırköy gelinlik kiralama imkanı sunan firmalar açısından da oldukça zengin. Ancak ilçede gelinlik kiralama fiyatlarının satılık gelinlik fiyatlarına yakın olduğunu da söyleyelim.

Hayalinizdeki gelinlik için Bakırköy’deki modaevlerini, size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilginizi çeken firmaları inceleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz!