Bakırköy Gelinlik Firmaları

Bakırköy'deki tüm gelinlikçiler burada!

Dibace Bridal
37
Dibace Bridal

Bakırköy

Sizi düşlediğiniz o masalsı elbiseye kavuşturan marka olmaya hazırız. Dibace Bridal Gelinlik’e adım attığınız andan itibaren kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Düğün telaşlarının...

Min. Fiyat
10.000-15.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Gülten Moda Evi
131
3
Gülten Moda Evi

10 yorum

Bakırköy

 • 2. yıl
 • Gülten Moda Evi Bakırköy’de uzun yıllardır her zevke hitap eden tasarımları ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla Türkiye’nin gelinlik ve damatlık modasına yön veren 51 modaevi arasında yer...

  Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL
  Teslim Süresi
  1 haftadan az
  %30 indirim
  White House Moda Evi
  119
  White House Moda Evi

  8 yorum

  Bakırköy

 • 3. yıl
 • Güzel gelin adaylarımızı İstanbul’un en köklü moda evlerinden biri olan White House by Özge Yılmaz Bakırköy’de hayallerini yaşamaya bekliyoruz. Ödüllü modacımız Özge Yılmaz’ın hazırladığı...

  Min. Fiyat
  10.000-15.000 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 2
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Bakırköy Gelinlik Mağazaları ve Hizmetleri

  Bakırköy gelinlik modaevleri birçok farklı modeli bir arada incelemek isteyen ve her bütçeye hitap eden modeller bulmayı amaçlayan gelin adaylarının en çok tercih ettiği firmalardan.

  Öncelikle Bakırköy gelinlik kiralama ve satın alma yapabileceğiniz birçok firmanın bulunduğu bir ilçe. Ayrıca Bakırköy modaevleri, gelin adaylarına hazır modellerin yanı sıra özel tasarımlar da sunuyor. İlçedeki özel dikim hizmeti veren firmalara hayalinizdeki modeli anlatmanız yeterli. Bakırköy gelinlik dikimi yapan bu modaevleri kaliteli malzeme ve özenli işçilikle hayalinizdeki gelinlik modelini gerçeğe dönüştürebiliyor.

  Eğer nasıl bir gelinlik giymeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, alanında uzman Bakırköy gelinlikçileri, sundukları danışmanlık hizmetiyle, tarzınız, vücut tipiniz, düğün mekanınız gibi kriterleri değerlendirerek size en uygun modelin hangisi olduğu konusunda yardımcı olabiliyor.

  Bakırköy gelinlik aksesuarları konusunda da birçok seçenek bulabileceğin bir ilçe. Burada hizmet veren firmalardan gelinliklerin yanı sıra; gecelik / sabahlık, kuşak, ayakkabı, bolero, gelin buketi, şapka, duvak, şemsiye, gelin kesesi, eldiven, iç çamaşırı, yelpaze gibi aksesuarları da temin edebiliyorsunuz. Hatta seçtiğiniz gelinlik modeline uygun aksesuarlara beraber karar veriyorsunuz.

  Bakırköy’de bir gelinlik firmasıyla anlaşmanız halinde ilk provada beden ölçüleriniz alınıyor. Gelinliğiniz özel dikim olacaksa bu ölçüler üzerinden sıfırdan dikim yapılıyor. Eğer hazır tasarımsa ölçülerinize uygun şekilde tadilatlar yapılıyor.

  İstanbul Bakırköy Gelinlikçilerinde Öne Çıkan Modeller

  Bakırköy, Fatih ile birlikte, uygun fiyatlı gelinlik arayan gelin adayların tercih ettiği bir ilçe. Dantelli, işlemeli, A kesim ve prenses modellerin öne çıktığı bölgede, her bütçeye ve tarza uygun seçenekler bulunuyor.

  Ayrıca büyük beden ya da tesettür gibi özel gelinlik modelleri arayışındaysanız ilçedeki modaevleri bunun için de çözüm sunuyor. Bakırköy büyük beden gelinlik ve tesettür koleksiyonları ile farklı tasarımlara imza atan pek çok firmaya ev sahipliği yapıyor.

  Bakırköy Gelinlikçilerinin Bulunduğu Bölgeler

  İlçe gelinlik firmaları açısından oldukça zengin. Neredeyse her mahallesi pek çok firmaya ev sahipliği yapıyor. Ancak ilçede birçok deneyimli firmanın yer aldığı gelinlikçiler çarşısının gelin adaylarının en çok tercih ettiği bölgelerden olduğunu söylemeden geçmeyelim.

  Bakırköy gelinlikçiler çarşısı nerede diyenler için de Cevizlik Mahallesi Fahri Korutürk Caddesi üzerinde bulunduğunu belirtelim. Gelinlikçiler çarşısının yanı sıra Fahri Korutürk, Hayboyu, Türkçü ve Ebuziya caddelerinin de gelinlik alışverişi için uygun adresler olduğunu da söylemeliyiz.

  Bakırköy Gelinlik Fiyatları

  Bakırköy gelinlik fiyatları konusunda çeşitlilik gösteren bir ilçe. Çünkü gelinliğin modeli, markası, işlemeleri, dikim şekli ve ne kadar işçilik gerektirdiği gibi kriterler fiyatlara etki ediyor.

  Gelinliğin kumaşı ve işlemeleri de fiyatları doğrudan etkiliyor. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bu oranda yükseliyor. Bakırköy’de uygun fiyatlı gelinlik arayışındaysanız, firmaların sentetik oranı yüksek kumaşlardan yapılan modellere göz atabilirsiniz.

  İlçede özel dikim gelinlik fiyatları, model kişinin zevkine göre sıfırdan tasarlanıp dikildiği için hazır model gelinlik fiyatlarına göre daha yüksek oluyor.

  Gelinliğinizi satın almak zorunda değilsiniz. Bakırköy gelinlik kiralama imkanı sunan firmalar açısından da oldukça zengin. Ancak ilçede gelinlik kiralama fiyatlarının satılık gelinlik fiyatlarına yakın olduğunu da söyleyelim.

  Hayalinizdeki gelinlik için Bakırköy’deki modaevlerini, size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilginizi çeken firmaları inceleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz!

  Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları