Kıbrıs Gelinlik Firmaları

Tüm Kıbrıs gelinlik firmaları Düğün.com'da! Kıbrıs'ın tüm moda evleri ve gelinlikçileri listesini incele, bir tıkla modellerine bak ve beğendiklerini denemek için hemen randevu iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelinlik Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelinlik seçiminizi yaparken mekan, vücut tipiniz ve bütçenize göre bir tercih yapmanızı öneririz. Eğer bu şekilde bir seçim yaparsanız sizin için doğru gelinliğe sahip olabilirsiniz. Vücut tipiniz gelinliğinizi belirlerken size yol göstermelidir. Küçük göğüsler, ince bir bel ve geniş kalçalara sahipseniz kemerli A kesim bir gelinlik tam size göre. Kemer ince belinize vurgu yaparken, A kesim etek kalçalarınızı gizleyerek orantılı bir görünüm sağlayacaktır. Vücut Tipinize Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? makalemizden bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Düğün mekanınız ve temanız da gelinlik seçiminizde büyük önem taşır. Örneğin deniz kenarında salaş bir düğün yapmayı düşünüyorsanız prenses kesim pamuk saten bir gelinlik doğru tercih olmayabilir. Onun yerine uçuşan şifon kumaştan yırtmaçlı düz kesim bir gelinlik tercih etmenizi öneririz. Mekana göre gelinlik tercihinizi yaparken Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Seçimi başlıklı makalemizden yardım alabilirsiniz. Gelinlik alışverişinde bütçenizi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer kısıtlı bir bütçeye sahipseniz gelinliğinizi satın almak yerine gelinlik mağazalarının sunduğu gelinlik kiralama fırsatından faydalanabilirsiniz. Gelinliğinizi satın alacaksanız ve beğendiğiniz gelinlik bütçenizin çok üzerindeyse özel tasarım gelinlikler yapan bir modaevi ile anlaşabilirsiniz. Çünkü gelinlik dikimi yaptırmak, ünlü gelinlik markalarının tasarımlarını almaktan daha ucuza gelebilir.

Kıbrıs Gelinlikçiler ve Modaevleri

Kıbrıs’taki gelinlikçi ve modaevlerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz gelinlik firmalarından zahmetsizce randevu alıp hayalinizdeki gelinliğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları