Bolu Gelinlik Firmaları

Bolu gelinlik moda evleri ve gelinlik modelleri Düğün.com çiftleri için tek sayfada! Kolayca inceleyip, beğendiğin moda evlerinden ücretsiz randevu al!

Esnek sözleşme Setr-i Nur Bolu

Merkez

Setr-i Nur Bolu

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğününüz yaklaşıyorsa ve siz hala gelinlik seçiminizi yapamadıysanız, o değerli günde ışıltınızla misafirlerinizi büyüleyeceğiniz gelinlik modellerimizle...

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

130
1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları
Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları

Gelinlik Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler!

Gelinlik almadan önce bilmeniz gereken bir takım bilgiler bulunmaktadır. Bu nedenle öncelikle kaç tip gelinlik silueti olduğundan bahsedeceğiz. A kesim, düz kesim, prenses model, balık ve yarım balık model gelinlikler. Gelinliğinizde etek kesimine karar verdikten sonra yakası ve kolları hakkında da seçim yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. Gelinlik yakaları olarak da kayık, hakim, bisiklet, kare, U ve V yaka tercihinde bulunabilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminize bağlıdır. Örneğin, küçük göğüslere sahipseniz derin V yaka size oldukça yakışacaktır ya da büyük göğüslere sahipseniz, kayık, bisiklet ya da hakim yaka tercihinde bulunabilirsiniz. Uzun kollu ya da kolsuz gelinlik modelleri tercih edebileceğiniz gibi straplez gelinlik modeli de giyebilirsiniz. Size tavsiyemiz sevdiğiniz tüm özellikleri bir araya getirerek bir seçim yapmanız ve sonrasında gelinlik arayışına başlamanız. Üstelik özel tasarım gelinlik istiyorsanız, gelinliğinizin tüm detaylarına karar vermek hayallerinizdeki gelinliğin ortaya çıkmasında yardımcı olacaktır. Beğendiğiniz gelinlik markaları da size aradığınız gelinliği bulmak konusunda yardımcı olacaktır. Dünyaca ünlü tasarımcıların gelinliklerini inceleyerek gelinlik dikimi konusunda moda evlerinden yardım alabilirsiniz. Böylece istediğiniz gelinliği büyük bütçeler ayırmadan düşük maliyetli gelinlik almış olursunuz.

Bolu’da Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Bolu’da gelinlik mağazaları ararken mutlaka istediğiniz gelinlik modelini belirleyerek arayışa başlayın. Aksi halde birçok gelinlik modeli arasında kafa karışıklığı yaşayabilir ve karar veremeyebilirsiniz. İlginizi çeken moda evlerinden randevu istemeyi unutmayın!