Gelinlik

Arnavutköy Gelinlik Firmaları

Arnavutköy VZN Moda & Gelinlik

10.000-20.000 TL

Arnavutköy Yıldız Moda Tasarım

10.000-20.000 TL

Arnavutköy Gayen Gelinlik

10.000-20.000 TL

Arnavutköy Zuhal Moda Gelinlik

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Arnavutköy’deki Gelinlik Firmaları

İstanbul’un en büyük ilçelerinden bir olan Arnavutköy aynı zamanda Avrupa Yakas’ının en gelişmiş ilçelerinden. Oldukça merkezi olan ilçeye ise ulaşım çok kolay. İstanbul’un pek çok noktasından Arnavutköy’e metro, dolmuş ve çok sayıda otobüs hattı ile ulaşım sağlanabiliyor. İlçede düğün yapmak isteyen çiftler için gelinlik firmasından düğün mekanına her türlü olanak bulunuyor.

Arnavutköy gelinlik mağazaları arayışındaki çiftler de ilçede birbirinden trend tasarımlara sahip firmalar bulabiliyorlar. Bütün Arnavutköy gelinlikçilerinde isteğinize göre özel dikim gelinlik hazırlanabiliyor veya hazır modeller arasından seçim yapabiliyorsunuz. İlçedeki bazı firmalar gelinlik kiralama imkanı da sağlıyorlar. Tüm Arnavutköy gelinlik firmalarında hem hafta içi hem de hafta sonu hizmet veriliyor.

Arnavutköy’deki gelinlikçilerde ayrıca söz abiyeleri, kınalık ve nişanlık gibi her türlü özel gün elbisesi ihtiyacınızı da bulabilirisiniz. İlçedeki gelinlik firmaları Merkez Mahallesi’nde yer alıyor. Merkezi konumlarda yer alan bu firmalara ulaşım da oldukça kolay. Arnavutköy’deki gelinlik firmaları Eski Edirne ve Fatih caddelerinde veya Ayşıl ve Cansoy sokaklarında bulunabiliyorlar.

Arnavutköy gelinlik firmaları, sektörü yakından takip etmeyi de ihmal etmiyor. Düzenli olarak fuarlara katılan firmalardan en trend tasarımları talep edebilirsiniz. İlçedeki firmalarda kuaför ve fotoğrafçı hizmetlerini de içeren paketleri de tercih edebilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliğine ve profesyonel ekiplere sahip Arnavutköy gelinlikçileri, kısa bir süre içerisinde de gelinliğinizi teslim ediyor.

Arnavutköy’deki Gelinlik Firmaları Nasıl Hizmetler Veriyor?

İlçedeki gelinlik firmalarında uzun zamandır sektörde profesyonel ekipler ve tasarımcılar bulunuyor. İstanbul gelinlik firmaları arayışındaki çiftler Arnavutköy’ü sıklıkla tercih ediyor. İlçedeki firmalarda hayalinizdeki gelinliğe sahip olabilmeniz için bütün ekip elinden gelenin en iyisini yapıyor. Arnavutköy gelinlik kiralama hizmeti veren mekanlara da ev sahipliği yapıyor; bu sayede isterseniz uygun fiyatlarla gelinlik veya abiye kiralayabiliyorsunuz.

Kendinize özel, tasarım bir gelinlik isterseniz de firmaların modacıları ve tasarımcıları vücut ölçülerinizi alarak dilediğiniz tasarımları yapabiliyor. Tasarımlarda en kaliteli kumaşlar, tüller ve danteller kullanılıyor. Gelinliğin el işçiliği de kusursuz bir şekilde gerçekleştiriliyor. Arnavutköy gelinlik firmaları, gelinliğinizi 2 veya 4 hafta içerisinde hazırlayarak teslim ediyor. 1 veya 3 provada gelinliğiniz hazır oluyor.

İsteğinize göre gelinliklerde taşlar veya düğmeler kullanılabiliyor. Özel tasarım gelinliklerde firmalar her ayrıntıyı düzenlemenize olanak sağlıyorlar. Gelinliğiniz hazır edildikten sonra firmalardan gelinliğinize uygun duvak, gelin kesesi, taç, çiçek gibi aksesuarları seçebilir veya bu aksesuarların tasarımını özel olarak yaptırabilirsiniz. İlçede gelinlik konseptinize uygun saç ve makyaj hizmetini sağlayan firmalar da bulabilirsiniz.

Arnavutköy gelinlik firmalarında, ayrıca birbirinden güzel yüzlerce model hazır gelinlik de bulabilirisniz. Bu gelinlikleri deneyerek, arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Seçiminizden sonra ise isterseniz gelinliğe vücudunuza tam oturacak şekilde restorasyon yapılıyor. Arnavutköy gelinlik firmalarında vintage, tül detaylı, Fransız, prenses veya balık kesim model gelinlikler arasından seçim yapabiliyorsunuz.

Arnavutköy gelinlik firmalarının ekipleri tarafından vücut tipinize en uygun gelinliği seçmenize yardım ediliyor. İlçedeki mekanlarda ister sade ve zarif ister ışıl ışıl ve cesur tasarımlara sahip gelinlikler bulabilir veya diktirebilirsiniz. Aksesuar seçiminde de ekiplerden destek alabilirsiniz. Bazı mekanlar fotoğraf çekimi hizmeti de sunuyor. Bu sayede gelinliğinizle en güzel fotoğraflarınız ölümsüzleştiriliyor.

Gelinlik Fiyatları Arnavutköy’de Ne Kadar?

Arnavutköy’de gelinlik firması arayışındaki çiftler için en çok merak edilenlerden biri fiyatlar oluyor. İlçedeki firmalarda gelinlik fiyatlarının pek çok faktöre göre değiştiğini söylemek mümkün. Fiyatlar; gelinliğin modeline, kullanılan kumaş türlerine, alacağınız aksesuarlara ve daha pek çok işleme göre değişiklik gösteriyor. Ancak ilçedeki firmalarda her bütçeye uygun gelinlik modeli bulmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Arnavutköy gelinlikçilerindeki modeller ortalama fiyatlara sahipler. Özel tasarım gelinlik yaptırmak istediğinizde fiyatlar biraz daha yüksek olabiliyor. Hazır dikim gelinlikler ise daha uygun fiyatlara sahipler. İlçedeki firmaların bazılarında kiralama hizmeti de veriliyor. Arnavutköy kiralık gelinlik fiyatları ise daha uygun oluyor. Bu sayede isterseniz düğün gününüz için hayalinizdeki gelinliği bütçeniz dahilinde kiralayabiliyorsunuz.

Arnavutköy gelinlik fiyatları, özel dikim modeller için el işçiliğinin zorluğuna göre artabiliyor. Özel dikimlerde de hazır gelinliklerde de kullanılan kumaşların kalitesi fiyatı oldukça etkileyebiliyor. Abiye, nişanlık ve kına gecesi elbiselerinin modelleri ise genellikle gelinliklerden daha uygun fiyatlara sahip oluyorlar. Firmalar zaman zaman indirimler sağlayabiliyorlar. Ayrıca kuaför gibi hizmetler de gelinlere hediye edilebiliyor.

Arnavutköy Gelinlik Firmalarının Tasarımları

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları