Aydın Gelinlik Firmaları

Düğün günü göz kamaştırıcı görüneceğin gelinliği mi arıyorsun? Aydın'daki tüm gelinlik firmaları ve tüm gelinlik moda evleri Düğün.com'da! Oturduğun yerden gelinlik modellerini incele ve tek tıkla beğendiğin Aydın gelinlikçilerinden randevu al!

Hayal Moda ve Tasarım Evi
51
2

Hayal Moda Evi Aydın’da, 23 yıllık firma geçmişimizle bölgemizin en güvenilir ve kaliteli gelinlik markasıyız. Gelin adaylarımıza en yeni ve en zengin gelinlik koleksiyonlarını sunuyoruz. Amacımız...

Min. Fiyat
7.500-10.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelinlik Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bunlar sırasıyla vücut tipiniz, bütçeniz, düğün mekanınız ve düğün yapacağınız mevsimdir. Gelinlik mağazalarını gezerken öncelikle vücut tipinize uygun gelinlikler(https://dugun.com/gelinlik/makaleler/vucut-tipinize-uygun-gelinlik-nasil-secilir-115) denemeye özen göstermelisiniz. Örneğin kum saati vücut tipine sahipseniz balık model gelinlikler üzerinizde harika duracaktır. Düğün mekanınız da gelinlik seçiminizi doğrudan etkiler. Tarihi mekan düğünleri için prenses model gelinlik ya da kısa gelinlik modelleri seçilebilir. Kır bahçesi düğün mekanları için rahat edebileceğiniz düz kesim gelinlik modellerine yönelebilirsiniz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken durum düğün yapacağınız mevsimdir. Eğer kış aylarında düğün planlıyorsanız uzun kollu gelinlik modellerini tercih edebilir veya gelinlik için bolero seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Tabii gelinlik seçimini aslında en çok bütçe durumunuz etkiler. Eğer uygun gelinlik modelleri arıyorsanız gelinlikçiler size bu konuda bütçenizi zorlamayacak gelinlikler göstererek yardımcı olabilirler. Özel tasarım gelinlikler için biraz daha fazla bir bütçe ayırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Beğendiğiniz bir gelinlik modelini diktirmek istiyorsanız moda evi ile anlaşmanızı düğün tarihinden aylar önce yapmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde zaman sorunu yaşayarak strese girebilirsiniz.

Aydın’daki Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Aydın’da gelinlik firmaları ararken gelinlikte dikkat etmeniz gereken durumları aklınızda bulundurarak hareket etmenizde yarar var. Beğendiğiniz moda evi ile iletişime geçebilir, aklınızdaki soruları yöneltebilir ve de firma sayfalarındaki randevu al butonunu tıklayarak kolayca randevu isteyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları