Aydın Gelinlik Firmaları

Düğün günü göz kamaştırıcı görüneceğin gelinliği mi arıyorsun? Aydın'daki tüm gelinlik firmaları ve tüm gelinlik moda evleri Düğün.com'da! Oturduğun yerden gelinlik modellerini incele ve tek tıkla beğendiğin Aydın gelinlikçilerinden randevu al!

18 firma

Merkez

Lara Modaevi

White Amore Gelinlik Gaziantep merkezli çalışan özel bir gelinlik mağazasıdır. Gelinliklerde her bütçeye ve her zevke hitap edecek seçenekleri burada birlikte görebilirsiniz. Gelinlik fiyatları 1000..

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

18

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Gelinlik Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bunlar sırasıyla vücut tipiniz, bütçeniz, düğün mekanınız ve düğün yapacağınız mevsimdir. Gelinlik mağazalarını gezerken öncelikle vücut tipinize uygun gelinlikler(https://dugun.com/gelinlik/makaleler/vucut-tipinize-uygun-gelinlik-nasil-secilir-115) denemeye özen göstermelisiniz. Örneğin kum saati vücut tipine sahipseniz balık model gelinlikler üzerinizde harika duracaktır. Düğün mekanınız da gelinlik seçiminizi doğrudan etkiler. Tarihi mekan düğünleri için prenses model gelinlik ya da kısa gelinlik modelleri seçilebilir. Kır bahçesi düğün mekanları için rahat edebileceğiniz düz kesim gelinlik modellerine yönelebilirsiniz. Bir diğer dikkat etmeniz gereken durum düğün yapacağınız mevsimdir. Eğer kış aylarında düğün planlıyorsanız uzun kollu gelinlik modellerini tercih edebilir veya gelinlik için bolero seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Tabii gelinlik seçimini aslında en çok bütçe durumunuz etkiler. Eğer uygun gelinlik modelleri arıyorsanız gelinlikçiler size bu konuda bütçenizi zorlamayacak gelinlikler göstererek yardımcı olabilirler. Özel tasarım gelinlikler için biraz daha fazla bir bütçe ayırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Beğendiğiniz bir gelinlik modelini diktirmek istiyorsanız moda evi ile anlaşmanızı düğün tarihinden aylar önce yapmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde zaman sorunu yaşayarak strese girebilirsiniz.

Aydın’daki Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Aydın’da gelinlik firmaları ararken gelinlikte dikkat etmeniz gereken durumları aklınızda bulundurarak hareket etmenizde yarar var. Beğendiğiniz moda evi ile iletişime geçebilir, aklınızdaki soruları yöneltebilir ve de firma sayfalarındaki randevu al butonunu tıklayarak kolayca randevu isteyebilirsiniz.