Serap Sekin Haute Couture

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Serap Sekin Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Serap Sekin Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Serap Sekin Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Serap Sekin Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Serap Sekin Haute Couture Hakkında

Doğru gelinlik tercihinin düğüne hazırlık sürecinin hem heyecanlı hem de en merak uyandıran kısmı olduğunun bilincindeyiz. Çok uzun zamandır Serap Sekin Haute Couture isimli mağazamız içerisinde birbirinden farklı modeller tasarlayarak rüyalarınızın gelini olmanıza yardımcı oluyoruz.

İstanbul’da hizmet verdiğimiz modaevimiz içerisinde her şeyin tam da istediğiniz gibi ilerlediği keyifli bir süreç yaşamanızı sağlıyoruz. İşinde uzman ekibimizle birlikte isteklerinizi iyi analiz ederek size özel tasarımlar yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla bizi tercih eden gelinlerimizin beklentilerinizi daima karşılamayı amaçlıyoruz.

Gelinlik tercihi için sizinle bir araya geldiğimizde nasıl bir hizmet almak istediğinizi, tarzınızı, beğendiğiniz gelinlik modellerinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Hem keyifli bir tercih süreci yaşamanızı hem de hayalini kurduğunuz gelin olmanızı sağlıyoruz. Samimi yaklaşımımızla kendinizi aile sıcaklığında bir ortamın içerisinde hissetmenizi istiyoruz. Vücut ölçülerinize ve düğün konseptinize uygun bir özel dikim modeli hazırlıyoruz.

Mağazamız içerisinde her zaman özgün içerikler üretmeye dikkat ediyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da bazı örnekleri size göstererek aklınızda hizmet kalitemize ve el işçiliğimize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Her renk kumaşı ve kaliteyi bir arada bulundurduğumuz yerimizde prensiplerimizden asla taviz vermiyoruz. Sadece gelinlik değil nişanlık, kına abiyesi ve kaftan gibi özel günlerinizde giyebileceğiniz diğer abiye modellerimizle de size yardımcı oluyoruz.

Gelinlik modellerimizde tarlatanların kabarıklık seviyesini sizin isteğinize göre ayarlıyoruz. Askılı, kayık yaka, dekolteli, dantelli modellerimiz içerisinden kendinize yakışan stili kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Balık model, prenses stil ve a kesim gelinliklerimizle vücut ölçülerinize uygun tadilatlar yaptığımız sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova sonrasında eksiksiz bir şekilde gelinliğinizi hazırlayarak size teslim ediyoruz.

Siz de İstanbul modaevleri içerisinde yer alan mağazamıza ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ebuziya Caddesi Zeytinlik Mahallesi No:68 Daire:6 Bakırköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.