Gelinlik İstanbul

Nezihe Moda Evi

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Nezihe Moda Evi Hakkında

İşimiz, istediğiniz gibi bir gelin olmanızı sağlamak. Nezihe Modaevi Bakırköy ve Florya şubelerimizde sizi memnuniyetle ağırlıyor, hayalini kurduğunuz gelinliği tasarlıyoruz. Siz de her detayın içinize sineceği bir hizmet almak istiyorsanız, bizimle çalışın.

Nezihe Modaevi, takvimler 1991 yılını gösterdiğinde Nezihe Kadiroğlu tarafından kuruldu. 2001 yılında ise Nezihe Levent'in katılımıyla faaliyetlerine devam etti. Gelinlik koleksiyonlarıyla Türkiye'de marka olmayı başarmış bir firmayız. Ülkemizin yanı sıra yurt dışına da hizmet veriyoruz. Vizyonumuz, kreasyonlarımızla feminen zarafeti öne çıkarmak. Özel tasarımlarımızın tümünde cazibe, baştan çıkarıcılık ve lüksü vurguluyoruz. Siz de böyle bir gelinlik mi arıyorsunuz?

Uzun zamandır gelinlik sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tüm tecrübeleri siz mağazamıza geldiğinizde size yansıtıyoruz. Bizim önceliğimiz daima mutlu olmanızı sağlamak. Her zaman kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanarak modellerimizi tasarlıyoruz. Doğru gelinliği bulmak için vücut ölçülerinizin yönlendirmelerini takip etmelisiniz. Tarzınızı da tabii ki göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. İçerisinde hem rahat olduğunuz hem de kendinizi iyi hissettiğiniz gelinlik, sizin için doğru olandır. Bunu gelinliği gördüğünüz ilk an anlayabiliyorsunuz. Üzerinize denediğinizde ise emin oluyorsunuz.

Bizim işimiz sizin beklentilerinizi karşılamak ve hayal ettiğiniz görüntüye ulaşmanızı sağlamak. Bu amaç doğrultusunda da size hem tasarımcı hem de stil danışmanız gözüyle yaklaşıyoruz. Objektif yönlendirmelerde bulunuyoruz. Uzun yıllar hafızalardan çıkmayacak bir gelin olmanızı en çok biz isteriz. Baştan aşağı tüm detayların sizi yansıttığı bir gelinlik için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve randevu almak.

Bakırköy gelinlik mağazaları arasında yer alan markamızın düşlerine ulaşan gelinlerinden biri olmak, modellerimize yakından göz atmak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Zeytinlik Mah. Ray sok. No: 17/4 Bak&#305;rk&ouml;y<br>

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.