Sevgi Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bakırköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Abiye ve Nişanlık
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Nermin Saraylı Couture
141 17

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim
Yase Gelinlik
25 10

Bakırköy

Yase Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
VZN Moda & Gelinlik
25 3

Arnavutköy

VZN Moda & Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Rüyalarınızı süsleyen gelinden yola çıkarak sizi düşlerinizin gerçekleştiği bir görünüme kavuşturmak için Sevgi Modaevi’nde ağırlıyoruz. İstanbul’da bulunan şirin modaevimizde içinize sinecek doğru gelinliği bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Bugüne kadar çok sayıda gelin adayını ağırlamanın yaşattığı tarifsiz bir mutlulukla tasarımlarımızı yapıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı ve beklentilerinizi karşılamaya yönelik bir hizmet politikası izliyoruz. Her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Kendinizi olmak istediğiniz en iyi görünümde hayal etmenizi ve bunu bize anlatarak gerçekleşmesini beklemenizi istiyoruz.

Mağazamız içerisinde a kesim, asimetrik, balık, dar kesim ve kabarık modeller gibi çok çeşitli gelinlik tarzlarını size sunuyoruz. Mağazamızda yer alan modeller arasında seçimlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi kendi hayallerindeki modelleri de usta tasarımcılarımızın eşliğinde diktirebilirsiniz. Her gelinin zevkine özel gelinlik tasarımları yapıyoruz. Tüm bunlara ek olarak nişanlık, bindallı ve özel günler için abiye modellerini de bünyemizde bulunduruyoruz. Bu modelleri de gelinliklerde olduğu gibi özel tasarım ve dikimler ile hazırlayabiliyoruz. Gelinler için türban tasarımları gibi her türlü gelin başı hizmetleri de veriyoruz. Özel aksesuar tasarımlarımızı da gelinlik ve düğün konseptinize uygun bir biçimde hazırlıyoruz. İşlemeler ve yer alan her türlü süslemeler sizin özel istek ve arzularınızı göz önünde bulunduruyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak provalar sonrasında gelinliğinizi kusursuz biçimde size teslim ediyoruz.

Randevuyla çalıştığımız ve her gelinimizle özel olarak ayrı ayrı ilgilendiğimiz için önceden bize haber vermenizi talep ediyoruz. Siz de İstanbul gelinlik mağazaları içerisinde yer alan modaevimizin çok kıymetli gelinlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna basmayı unutmayın.

İletişim

Sevgi Yaman

  • Adres: Cevizlik Mah. Hayboyu Cad. Hüsreviye Sk. No:26 K:2 D:4

Sevgi Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.