Konya Gelinlik Firmaları

Konya'nın tüm gelinlik mağazalarını bir sayfada topladık! Aradığın Konya gelinlik mağazaları ve moda evlerini bulmak için hemen tıkla, firmaları ve modellerini incele, beğendiğin gelinlikler için mağazalardan randevu iste!

Kasr-ı Saadet Gelinlik

Selçuklu

Kasr-ı Saadet Gelinlik

Konya’da en şık gelinlerin tercihi 2013 yılından beri Kasr-ı Saadet Gelinlik! Çünkü hayallerinizin gerçekleştiği günde tarzınızla fark yaratacağınız birbirinden özel modeller tasarlıyoruz. Kasr-ı...

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

25
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Hayalinizdeki gelin olabilmek için gelinlik modelleri seçerken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan en önemlisi, gelinliğinizi vücut tipinize göre seçmelisiniz. Peki vücut tipinizi nasıl anlayacaksınız? Bu konuda gelinlikçiler size yardımcı olabildiği gibi, gözüne güvendiğiniz yakınlarınızdan da yardım alabilirsiniz. Eğer siz armut vücut tipine sahip bir gelin adayıysanız, giymeniz gereken gelinlik kesimi A ya da prensestir. Bu sayede basenlerinizi, gelinliğin geniş eteği ile gizleyebilir, ince belinizi de daha çok ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer omuzlarınız çok darsa kayık yaka gelinlikler de sizin seçiminiz olabilir. Bu sayede omuzlarınız olduğundan daha geniş, vücudunuz da daha orantılı görünecektir. Unutmayın, gelinlik seçerken yapmanız gereken, kusurlarınızı saklayıp, güvendiğiniz bölgelerinizi öne çıkarmaktır.

Eğer birçok moda evi gezdiniz ve hala hayalinizdeki gibi bir gelinliğe rastlamadıysanız, özel tasarım gelinlikler size göre olabilir. Bu durumda özel tasarım yapan butik gelinlik mağazaları ile iletişime geçmenizi öneririz. Eğer biraz daha uygun fiyatlı, bütçenize uygun gelinliklere yönelmek isterseniz, ünlü gelinlik markalarının modellerini özel olarak diktirebilirsiniz. Sıfırdan gelinlik dikimi yaptıracaksanız, gelinlikçinizden en az 5-6 ay öncesinden randevu almanızı öneririz.

Konya Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Modaevlerinden gelinliğinizi satın alabileceğiniz gibi gelinlik kiralama yoluna da gidebilirsiniz. Bu sayede gelinliği depolama gibi sorunlarınız ortadan kalkar. Şehrinizdeki gelinlikçileri listelemek isterseniz, bulunduğunuz sayfadan faydalanabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalar ile iletişime geçmek için acele edin. Dilerseniz gelinlikçilerden ücretsiz fiyat teklifleri de alabilirsiniz.