Yelda İşlekel


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
SE Sevde Düğün Tarihi: 05/09/2015

Provalarım çok çok iyiydi eğlenceli geçti, ilgili kişiler sıcak kanlı, ilgi ve alakaları gayet güzel, fiyatları makul, Yelda Hanım'a teşekkür ediyorum :)

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
RANDEVU AL

Randevu talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Yelda İşlekel sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL

Özellik

  • Özellikler Özel Dikim

Hakkında

Küçük yaşlardan itibaren tasarım ve el sanatları alanında çeşitli eğitim programlarına katıldı. Eserleriyle kişisel ve karma sergilerde yer aldı. Özellikle desen tasarımları övgüye değer bulundu.

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Avrupa Topluluğu bölümünden mezun olduktan sonra istasyon sanat merkezinde iki yıl moda stilistlik eğitimi aldı.

Yelda İşlekel seramik, heykel, yağlıboya, geleneksel yazma, ebru, desen tasarımı, bası teknikleri üzerine aldığı eğitimi özellikle haute couture tasarımlarına yansıtarak kendi imzasını oluşturdu.

Moda alanındaki ilk profesyonel adımını 1999 yılında gençler caddesinde kendi adına açtığı atölyesinde attı.

Atölyesinde kişiye özel abiye ve gelinlik çalışmalarının yanısıra Türkiye'nin önde gelen yazılı basın ve televizyon kanallarında freelance çalışmalar yaptı. (fashion tv / direktörlük, kostüm dizayn; atv , tgrt, flash tv / styling; şamdan, gala, starlife, kapris, aktüel,nokta vb.; kostüm dizayn) siyaset sanat ve televizyon camiasının saygın ve sevilen birçok isminin önemli günlerinde Yelda İşlekel imzalı tasarımlarla boy göstermeleri tam on yıldır Yelda İşlekel için haklı bir gurur kaynağı olmuştur.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Yelda Islekel Adres Zuhuratbaba Mh. Gençler Cd. No.32/A1 Bakırköy İstanbul
Bakırköy,

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
SE Sevde Düğün Tarihi: 05/09/2015

Provalarım çok çok iyiydi eğlenceli geçti, ilgili kişiler sıcak kanlı, ilgi ve alakaları gayet güzel, fiyatları makul, Yelda Hanım'a teşekkür ediyorum :)

EC ece Düğün Tarihi: 22/08/2015

Gelinliğim özel dikim oldu ve dikimlerini çok beğendim. Çalışanlar bana karşı çok iyilerdi ve güler yüzlülerdi. 5, provada teslim aldım gelinliğimi, gittiğim hiç bir provamda sıkılmadım. Lokasyon olarakda kolay ulaşılır bir yerde. Kendi dikimlerini sundukları bir yer. Eğer üzerine olan bir gelinlik olursa teslim alabiliyorsunuz bir kaç tadilat ile.

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Yelda İşlekel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yelda İşlekel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap