Senem Sürücü Wedding Dress

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Senem Sürücü Wedding Dress Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Senem Sürücü Wedding Dress Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Senem Sürücü Wedding Dress Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Senem Sürücü Wedding Dress Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Senem Sürücü Wedding Dress Hakkında

Gelinliğiniz aşkınızın hikayesini anlatan en özel elbisenizdir. Böylesine özel olan gelinliğinizin her detayıyla kusursuz olmasını istiyorsanız sizi Senem Sürücü Wedding Dress’e davet ediyoruz.

Senem Sürücü Wedding Dress Bakırköy hazır gelinlik ve özel dikim seçenekleriyle sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturuyor. Alanında uzman ve işini aşkla yapan modacılarımızla size her zaman kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bunu en iyi şekilde yapabilmek için de sadece en kaliteli kumaşlarla ve dantellerle gelinliklerimizi hazırlıyoruz.

Gelinliğinizin sizin için ne kadar özel olduğunu biliyoruz. Bu nedenle gelinliklerimizde kusursuz bir el işçiliği ile hizmet sunuyoruz. Gelinliklerimizin her bir dikişinde ve her bir işlemesinde büyük bir titizlikle hareket ediyoruz. Gelinliğinizin her detayıyla üzerinizde kusursuz durana kadar da çalışmaya devam ediyoruz.

Mağazamızda her geline uygun gelinliklerle hizmet veriyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her beden ölçüsündeki geline kusursuz bir şekilde oturacak gelinlikler üretebiliyoruz. Nostaljik görünümlü bohem gelinlerden, derin dekolteli ve işlemeli iddialı gelinliklere kadar her tarza ve düğün mekanına uygun gelinlikle hizmet sunuyoruz. Gelinliklerimizin her birinde sıra dışı çizgiler kullanarak, özgün tasarımlar elde ediyoruz. Bu sayede size içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz gelinlikler sunuyoruz.

Özel dikim gelinliklerimizde ise hazırlıklara başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelinliği detaylarıyla öğreniyoruz. Ardından sizi hayalinizdeki gelinliğe kavuşturmak için özenle çalışmalara başlıyoruz. Gelinliğinizin her detayı tam olarak içinize sinmeden de işimizi bitmiş saymıyoruz.

Mağazamızda hayalinizdeki gelinliğin yanında birbirinden güzel bindallı, nişanlık ve abiye modellerini de bulabilirsiniz. Çok çeşitli modellerde elbiselerle hizmet veriyoruz. Kusursuz tasarımlarımız arasında değişmeyen tek şey ise kaliteleri oluyor.

Siz de düğün gününüzde rüya bir gelinlikle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Senem Sürücü Wedding Dress Bakırköy gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Zeytinlik mah. Yakut sok. No:2 Kat:2 Daire:4 Bakırköy/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.