İstanbul Işık, Ses ve Düzenleme Firmaları

İstanbul'da aradığın ses, ışık ve görüntü firmaları bu sayfalarda. Hazırladığımız bu listede profesyonel firmaları incele!

116 Firma Listeleniyor

Üsküdar

Everest Ses Işık Sahne

Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Sadece Organizasyon ve Prodüksiyon tarafına bakan...

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Özellikler

15 1

Sarıyer

Levent Özdemir Müzik, DJ, Ses ve Işık

Levent Özdemir Müzik, DJ, Ses ve IşıkÖzel ve/veya kurumsal tüm etkinlikler. (Bayii ve lansman toplantıları, düğün, davet, parti gibi organizasyonlarda Dj - Müzik - Ses - Işık - Sahne -...

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Özellikler

60 4

Şişli

Mix Music

Amatör bir ruh ve profesyonel bir bakışla uzun yıllar DJ olarak çalışan Gaydar Mırcık ve Avi Ovadya ortaklığında kurulan Mix Music, 1992 yılından bu güne başarılı prodüksiyonlara imza atmasıyla...

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Özellikler

45 3

Beşiktaş

By Altınel Production

By Altınel Production

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Özellikler

17 1

Ümraniye

Puzzle Müzik Organizasyon ve Ses Işık

Puzzle Müzik mutluluğun ve kalitenin ne demek olduğunu çok iyi bilen sizlerden edindiği tecrübe, aldığı enerji, gördüğü mutluluklar ve paylaştığı heyecanlar ile yola çıkan bir ekipten oluşmaktadır....

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Özellikler

%50 111 14 11

Maltepe

Stereo Music Weddings & Events

* Stereo Music Weddings&Events olarak biz; Müzik-Ses-Işık ve Sahne sanatlarında hizmet veren aynı zamanda uzun yıllara dayanan tecrübesini ve profesyonelliğini kullanarak kişi – kurumlara özel...

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Özellikler

%40 49 3 9

Şişli

Nill Müzik Ses&Işık Sistemleri

Nill Müzik Ses&Işık Sistemleri.

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Özellikler

26 4

Eyüp

Djdüğün.net

djdüğün.net olarak,2000 yılından bu yana Yaptığınız Organizasyon planlamalarında Açık alan, Kapalı Alan farklı Bütçelerde Ses&ışık&Truss Kurulumu ve kiralaması, Masa süsleme, Giydirme gibi hizmetler...

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Özellikler

%50 16 4

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Işık ve Ses Firmaları

Düğününüzün Vazgeçilmezleri: Ses, Sahne ve Işık Sistemi

Sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğleneceğiniz düğününüzde, her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız, ses ve ışık sistemi kiralama firmasından kaliteli bir hizmet aldığınızdan da emin olmalısınız. İyi bir ışık ve ses sistemi, şık sahne düzenlemesi ile bir araya gelince, düğününüz eğlenceli bir şova dönüşecektir.

Düğününüzün tamamen size özgü olmasını ve farklı şeyler denemeyi istiyorsanız, ışık, ses ve sahne düzenlemesinde yaratıcı önerilere açık olmanızı ve düğün temanız ve mekanınız ile uyumlu tercihlerde bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Firmalar ile gerçekleştireceğiniz görüşmeler öncesi konu ile ilgili temel bir takım bilgiler edinirseniz, konuşurken ortak bir dil yakalayabilir ve isteklerinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Göz Alıcı Aydınlatma ile Renkli Düğünler

İyi bir düğün mekanı kendini ancak iyi bir ışık sistemi ile gösterebilir. Aynı şekilde özenerek aldığınız gelinlik ve damatlığınızın her ayrıntısının konuklarınız tarafından fark edilmesinin yolunun da kalite bir aydınlatma sisteminden geçtiğini unutmamalısınız. Tabi düğün fotoğraflarınız ve videolarınızdan iyi sonuçlar alabilmeniz de buna bağlıdır. Düğününüzün farklılaşmasını ve konuklarınızın unutulmaz bir gece yaşamasını istiyorsanız, ışık şov da organize edebilirsiniz.

Mesela, lazer ışınlarıyla, isimlerinizi veya görüntülerinizi ekrana yansıtabilir, ya da özel efekt aynaları sayesinde havada rengarenk 3 boyutlu geometrik görüntüler elde edebilirsiniz. Lazerlerle yaptıracağınız bu renkli ışık oyunları hem sizi hem misafirlerinizi oldukça etkileyecektir.

Kaliteli Ses Sistemi Düğününüz İçin Neden Önemli?

Düğün müziği, sevdiklerinizle birlikte eğlenebilmenizi sağlayan ortak bir dil yaratır. Çok farklı hayat tarzlarına sahip, farklı yaş aralıklarındaki insanların karşılıklı oynayabilmesi buna iyi bir örnek değil mi? Bu nedenle düğününüzün keyifli geçmesi için, seçilen müzikler kadar, kullanılan ses sistemi de önem taşır. Düğün mekanınızda kaliteli bir ses sistemi varsa ve iyi bir orkestrayla anlaştıysanız, eşsiz bir müzik ziyafeti yaşayacaksınız demektir.

Mekanda her alana eşit şekilde ses iletimi sağlayacak, müzikteki bas ve tiz sesleri iyi aktarabilen, kontrollü hoparlörlere sahip kaliteli bir ses sistemi hem sizi hem konuklarınızı mutlu edecek, gece sonunda kulaklarınızı rahatsız etmeyecektir. Sahil ya da kır düğünü gibi açık alanda gerçekleştirilen düğünlerde de çevreden gelecek gürültünün en aza indirilerek, eşit ses dağılımının sağlanması da önemlidir.

Düğün Sahnesi Sizin, Bütün Hünerlerinizi Gösterin

Düğünlerde gece boyu aslında gözler sahnede olur. Gelin ve damadın sahneye çıkıp, ilk danslarını sergiledikleri andan gece sonuna kadar, düğünün en renkli alanı düğün sahnesidir. Dolayısıyla sahne sistemi kısmına da gerekli özeni gösterirseniz, emin olun sonuç çok daha farklı olacaktır. Bu nedenle perde kurulumu, projeksiyon cihazı, led ekran gibi konularda profesyonel yardımı bu sayfada bulabilirsiniz.