Bağcılar Gelinlik Firmaları

Bağcılar'daki tüm gelinlik firmaları burada!

Bağcılar'daki Gelinlik Firmaları

Bağcılar gelinlik mağazaları her semtte farklı bir seçenek sunmasıyla dikkat çekiyor. Sancaktepe, Barbaros, Göztepe, Güneşli, Yıldıztepe ve Mahmutbey en çok gelinlik mağazası opsiyonu bulunan semtlerden. Diğer semtlere göre Güneşli gelinlikçilerini incelediğimizde Fevri Çakmak ve Mahmutbey caddeleri boyunca farklı mağazalarda kendi tarzınıza, bütçenize ve bedeninize uygun modeller bulabilirsiniz.

Bağcılar gelinlikçileri sadece düğünlere değil; kına, nişan ve diğer özel günlerinize uygun kıyafet seçenekleri sunuyor. Kına geceniz için tercih edebileceğiniz birbirinden güzel bindallı ve kaftan seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda pek çok farklı davetlerde tercih edebileceğiniz en moda abiyeleri de bulabilirsiniz. Dilerseniz mağazalardan abiye, kaftan ve bindallı için özel dikim hizmeti de alabiliyorsunuz.

Gelinlik firmalarının bazıları, belli tarzlar üzerinde özel olarak çalışmalar yapabiliyor. Özellikle kapalı gelinlik modellerini incelemek istiyorsanız Yenigün Mahallesi Bağcılar Caddesi’nde bulunan mağazalara göz atabilirsiniz. Bunun yanında mağazalar farklı aksesuar seçenekleri sayesinde görünümünüzün tamamlanmasını sağlıyor. Duvak, eldiven, kuşak, taç, şapka, ayakkabı ve gelin buketi gibi sayısız aksesuar seçeneğiniz bulunuyor.

İstanbul’da pek çok hazır ve özel tasarım gelinlik Bağcılar ilçesinde de mevcut. Hazır bir model tercih edecekseniz terziler vücudunuza en uygun şekilde gelinliğin ölçüsünü alıyor. Yaklaşık 1-2 prova sonrasında da gelinliğinizi teslim alabiliyorsunuz. Özel dikim modellerde ise gelinliğinizin vücudunuza tam oturması 1-2 prova sürebiliyor. 3 ila 4 prova sonrasında gelinliğiniz tamamen hazır oluyor.

Gelinlik Fiyatları Bağcılar’da Uygun mu?

Bağcılar gelinlik fiyatları seçeceğiniz modele göre değişiklik gösteriyor. Kullanılan kumaşın kalitesi ve miktarı arttıkça fiyatta bir o kadar artıyor. Saten ve ipek gibi kumaş türleri gelinliklerde en çok tercih edilenler arasında. Gelinlik için kullanılacak kumaşların daha uygun fiyatlı olanlarını seçerek ve sade modeller tercih ederek kendi bütçeniz göre bir model bulabilirsiniz.

Ödeyeceğiniz fiyat, gelinliğin özel dikim ya da kiralık olmasına göre değişiyor. Bağcılar kiralık gelinlik fiyatları özel dikime kıyasla daha uygun fiyatlı olabiliyor. Özellikle Barbaros, Göztepe ve Mahmutbey bütçe dostu mağazaları bulabileceğin semtler arasında. Gelinliğinizin özel dikim olmasını istiyor ve biraz daha uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız da Güneşli ve Yenigün semtlerine göz atabilirsiniz.

Gelinlik için ayırmanız gereken bütçe, elbisenin yanında tercih edeceğiniz aksesuara göre farklılık gösteriyor. Sade bir duvak, gelin çiçeği ve ayakkabı gibi temel aksesuarlar cebinizi çok yormayacak fiyatlarla karşınıza çıkıyor. Eğer işlemeli taç, dantel ya da taşlı duvak modeller ve sizin için kişiselleştirilmiş ayakkabılar tercih edecekseniz daha fazla bütçe ayırmanız gerekiyor.

Bağcılar’daki Gelinlikçilerin Hizmetleri Neler?

Bağcılar’daki Firmalarda Gelinlik Modelleri

Bağcılar’daki gelinlik firmaları mevsime göre sunduğu modellerle pek çok seçeneğe sahip. Yaz ve bahar aylarında açık havada bir düğün gerçekleştirecekseniz, terletmeyen şifon kumaştan yapılmış gelinlikleri inceleyebilirsiniz. Kır düğünleri için bohem tarzda çiçekli veya püsküllü modellerden birini tercih edebilirsiniz. Kumsalda bir düğün gerçekleştirecekseniz düz kesim ve dekolteli modeller ilginizi çekebilir.

Bağcılar’daki mağazalar kapalı salon düğünleri için de birbirinden güzel gelinlik modelleri sunuyor. Kendinizi peri masallarında gibi hissetmek istiyorsanız prenses model ve biraz daha az kabarık olan A kesim gelinlikler arasından tercih yapabilirsiniz. Bunun yanında mağazalarda butik ve samimi davetlere uygun kısa gelinlik modelleri de bulunuyor. Konseptinize uygun tercihler yapabilirsiniz.

Gelinlik mağazalarında vücut tipinize uygun tercihler yapabilmeniz için modacılar size en uygun seçenekleri sunacaklar. Vücut tipinize göre tercih edeceğiniz modelde odak noktası olarak seçeceğiniz dekolteler ve yırtmaçlar oldukça hoş bir görüntü oluşturacak. Derin V yaka ve sırt dekoltesi gibi farlı detayların yanında boyun ve kolları tülle kapalı olan modeller çok şık görünebilir.

Firmalar büyük beden ve kapalı gelinlik modelleri de sunarak herkese ve her tarza hitap edebiliyor. Kapalı model gelinliklerde kollarda kibar dantel işlemeleri veya taş süslemeleri kullanıyor. Gelinin tercihine göre kabarık ve A kesim, bu gelinlikler için en uygun modeller arasında yer alıyor. Ayrıca mağazalardan şal ve kullanacağınız diğer aksesuarları da temin edebiliyorsunuz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları