Oskar Gelinlik

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Oskar Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Oskar Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Oskar Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Oskar Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Oskar Gelinlik Hakkında

Hayalini kurduğunuz gelin olmak istiyorsanız Oskar Gelinlik Bakırköy mağazasına bakmadan karar vermeyin! Birbirinden farklı tasarımlarımız ve kaliteli kumaşlarımızla göz kamaştırıcı bir hizmet almanızı sağladığımız modaevimiz içerisinde siz de unutulmaz bir gelin olabilirsiniz.

Profesyonel, güler yüzlü ve samimi bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Gelinlik tercihiniz sırasında size tecrübeleriyle yönlendirmelerde bulunan satış danışmanlarımızla vücudunuza uygun kusursuz gelinliği kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Uzun zamandır moda sektöründe başarıyla faaliyet göstermemizin getirdiği tüm ayrıcalıklı sizinle paylaşıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanarak Avrupa standartlarında modeller üretiyoruz.

Düğününüzden önce gelinlik modelinizi seçmek için sizi mağazamıza davet ediyoruz. Hazır modellerimizi ve özel dikim tasarım örneklerimizi sizinle paylaşarak zevklerinizin neler olduğunu anlıyoruz. Uzun kuyruklar, saten kumaşlar, dantelli kollar, transparan detaylar, çiçek detaylı gövde süslemeleriyle birbirinden farklı modellerimiz bulunuyor. Gelinliğinizi seçerken vücut hatlarınız kadar düğün mekanınızı da göz önünde bulunduruyoruz. Açık havada ya da kapalı salonda düğün yapacaksanız birbirinden farklı önerilerde bulunuyoruz. Gelinlik modelinize uygun duvak tasarımınızı da yapıyor, boyunu istediğiniz şekilde hazırlıyoruz. Taç önerilerimizle de size yol gösteriyoruz.

Hazır modellerimizde gördüğünüz gelinliği üzerinizde denemenizi istiyoruz. Tadilat gerekiyorsa yapıyor, düğün gününüzden önce size teslim ediyoruz. Özel dikimlerde ise hazırlık süreci biraz daha farklı ilerliyor. Önce vücut ölçünüzü alıyor ardından provalarla gelinliğinizi yavaş yavaş dikmeye başlıyoruz. Provalar esnasında fikir değişikliği yaşarsanız da müdahale edilecek ölçülerde son istediğiniz tarzı rahatlıkla uyguluyoruz. Provaların sonucunda kağıda çizimi yapılmış gelinliği karşınızda görmenizi sağlıyoruz.

Siz de Bakırköy gelinlik mağazaları arasında yer alan modaevimizin sunacağı ayrıcalıklı imkanları öğrenmek için randevu alarak bizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun için sayfa üzerinde bulunan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamanız yeterli oluyor.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Zeytinlik, İstasyon Cad. Cihan İşhanı No:10 Kat.1 D.5-9 Bakırköy/Istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.