Gelinlik

Beşiktaş Gelinlik Firmaları

Mediha Cambaz
5,0
(12 Yorum)
4. yıl
Beşiktaş
2 saatte cevap verir

1991 yılından beri gelin adaylarını düşledikleri gelinlikle buluşturan Mediha Cambaz, aldığı eğitimler ve sektör deneyimiyle 2009’da markalaştı. Başarılı tasarımcımız Mediha Cambaz önderliğinde ve...

90.535
45.267 TL
İncele

Diğer Firmalar

Beşiktaş Azra Gelinlik ve Modaevi

10.000-20.000 TL

Beşiktaş Rabia Haute Couture

30.000-40.000 TL

Beşiktaş Si Belle

Beşiktaş Monalisa Moda Evi

30.000-40.000 TL

Beşiktaş Ayse İnceoğlu

10.000-20.000 TL

Beşiktaş Raşit Bağzıbağlı

30.000-40.000 TL

Beşiktaş Olcay Lale Moda

10.000-20.000 TL

Beşiktaş Özlem Süer

30.000-40.000 TL

Beşiktaş Dilek Yavaş Moda Evi

10.000-20.000 TL

Beşiktaş Eslina Moda

Beşiktaş Polar Moda

Beşiktaş Moor Moda

Beşiktaş Dcey Bridal

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beşiktaş’taki Gelinlik Firmaları

İstanbul’un merkez ilçeleri arasında yer alan Beşiktaş’ta gelin adaylarının yüzlerini güldüren onlarca sayıda modaevi bulunuyor. İstanbullu gelin adayları, gelinlik seçimi yaparken hem kendi tarzlarını hem de düğün mekanlarının konseptlerini ön planda tutuyor. Beşiktaş gelinlik mağazaları; A kesim, straplez, bohem, prenses, balık, romantik, kraliyet, vintage ve daha nice tarzda model tasarlayabiliyor.

Beşiktaş gelinlikçileri, yoğun olarak Levent’te yer alıyor. İlçedeki gelinlik firmaları, tasarımcılarla birlikte çalışmayı tercih ediyor. Özel dikim ve tasarım yapabilen modaevleri, gelin adaylarının ilgisini çekiyor. Hazır modeller arasından seçim yapmak isteyen gelin adayları ise Beşiktaş’taki gelinlik firmalarında pek çok opsiyonla karşılaşıyor. İlçedeki gelinlikçiler, birbirinden farklı hizmet ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

Beşiktaş gelinlik kiralama olanağı sunan firmalarla dolu! Gelinlik kiralayabileceğiniz yerler; Beyazgül, Telagaci, Büyük Çiftlik, Sultan Selim ve Türkçü Sokak’ta bulunuyor. Gelinler arzu ederlerse hazır modelleri makul fiyatlar karşılığında kiralayabiliyor. “Gelinliğimi dolabımda saklamak istiyorum” diyen gelin adayları, özel dikim düğün kıyafetlerini satın almayı tercih ediyor. Beşiktaş gelinlik fiyatları, birçok unsura göre değişebiliyor.

Beşiktaş gelinlikçileri; özel dikim düğün kıyafetlerini, ihtişamlı nişanlıkları ve şık abiyeleri ortalama olarak 5 haftada teslim edebiliyor. İlçedeki gelinlik firmalarının teslim süreleri 1-6 hafta arasında değişiyor. Beşiktaş’taki gelinlik mağazalarının birçoğu, hizmetlerini hafta içi sunuyor. Fakat modaevlerinin bir kısmı hafta sonu da hizmet vererek, ürünlerin teslim süresini kısaltabiliyor.

Beşiktaş’taki Gelinlikçilerin Hizmetleri Neler?

Beşiktaş gelinlik firmaları, uzun yıllardır bu sektörde olan alanında yetkili profesyonellerle birlikte çalışmayı tercih ediyor. Tasarımcılar, stilistler, modacılar ve terziler bir araya gelerek gelin adaylarını memnun etmek için ellerinden geleni yapıyor. İlçedeki gelinlik firmaları, her şeyin kusursuz olması için en kaliteli ürünleri temin ediyor. Beşiktaş gelinlikçilerinde, pek çok hizmet ve olanak bulunuyor.

Hayalinizde bir gelinlik modeli varsa, bunu mutlaka tasarımcılarla paylaşmanız gerekiyor. Tasarımcılar, hayal ettiğiniz gelinliği çizerek bir taslak oluşturuyor. Daha sonrasında ise tarzınıza uygun olabileceğini düşündüğü hazır modelleri, siz gelin adaylarına sunuyor. Gelin adayları, hazır modeller veya özel dikim gelinlikler arasında bir seçim yapıyor. Terziler beden ölçülerinizi aldıktan sonra, gelinliğiniz özenli bir şekilde hazırlanıyor.

Beşiktaş’taki gelinlikçiler, yenilikçi ve kaliteli tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. İlçedeki gelinlik firmalarının büyük bir kısmında kiralama olanağı bulunuyor. Hazır gelinlik modelleri, her yıl mutlaka değişiyor. Trendlere uygun gelinlikler ve yeni fikirler, birçok kişinin beğenisini kazanıyor. Alışılagelmiş fikirlerin dışına çıkmak isteyen gelin adayları, düğün kıyafetini farklı renklerde de seçebiliyor.

Ayakkabı, bolero, duvak, eldiven, gecelik, sabahlık, çiçek buketi, gelin kesesi, taç, toka, şapka... Gelinliğinizi tamamlayabileceğiniz aksesuarları, Beşiktaş’taki firmaların birçoğunda bulabilirsiniz. Düğün mekanınıza ve konseptinize uygun aksesuarları, profesyonellerle birlikte seçebilirsiniz. Üstelik tercih yaparken, gelinlik firmalarının ikramlarından da yararlanabilirsiniz. Çayınızı kahvenizi yudumlarken seçtiğiniz kusursuz gelinliğiniz için birkaç kere provaya gitmeniz gerektiğini unutmayın.

Gelinlik Fiyatları Beşiktaş’ta Nasıl?

İstanbul gelinlik firmalarının fiyatları, ilçelere göre farklılık gösteriyor. Beşiktaş gelinlik fiyatları, uygun ve ortalama arasında değişiyor. Gelin adayları, tarzlarına uygun olan modelleri makul fiyatlar karşılığında satın alabiliyor. Hazır modeller, özel dikim gelinliklere göre daha bütçe dostu oluyor. Özel dikim gelinliklerin tasarımında kullanılan kumaş ve malzemelerin tamamı, çiftlerin ödeyecekleri tutara yansıyor.

Beşiktaş kiralık gelinlik fiyatları bir hayli uygun olan mağazalar; Atatürk, Sultan Selim, Levent ve Arnavutköy mahallelerinde yer alıyor. Gelinliğinizi uygun fiyatlara kiralayabileceğiniz modaevleri, ürününüzü 2 hafta içerisinde teslim edebiliyor. Gelinlik kiralayabileceğiniz ortalama fiyatlı firmalarda ise teslim süresi 3-6 hafta arasında değişebiliyor. İşçiliği fazla olan gelinliklerin fiyatları da daha yüksek olabiliyor.

Aradığınız gelinliği uygun fiyatlara bulmak istiyorsanız; Alemdağ, Süleyman Seba, Beyazgül, Ihlamurdere ve Sultan Selim caddelerindeki mağazaları inceleyebilirsiniz. Gelinliğinizi bu caddelerdeki firmalar arasından seçerseniz, provaya giderken yanınızda yakın arkadaşlarınızı da mutlaka götürmelisiniz. Çünkü buradaki gelinlik mağazalarının tamamında, uygun fiyatlı abiyeler de bulunuyor. Yakın arkadaşlarının, şıklığı cep yakmayan fiyatlar karşılığında yakalamasını kim istemez ki!

Gelinlik modellerinin fiyatları pek çok unsura göre değişebiliyor. İnce tül kumaşla yapılan sade gelinlik modelleri, diğer opsiyonlara göre daha hesaplı oluyor. Kalın tok kumaşlar, göz alıcı taşlar, kaliteli işlemeler ve dantel seçenekleri, gelinlik maliyetini artırıyor. İşçiliğin yanı sıra tadilat işlemleri ve ekstra aksesuar tasarımı gibi faktörler de ödeyeceğiniz tutarları doğrudan etkiliyor.

Beşiktaş’ta Gelinlik Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları