Eskişehir Gelinlik Firmaları

Tek tek gelinlikçi gezmek mi? Eskişehir'deki tüm gelinlikçileri, gelin adayları için bir araya topladık. Tek tıkla tüm Eskişehir gelinlik moda evlerini ve gelinlik firmalarını gör, en yeni modellerini incele ve beğendiğin mağazalardan kolayca randevu al!

La Merry Wedding
49
5
La Merry Wedding

Odunpazarı

La Merry Wedding ailesi, uzun yıllardır Eskişehir gelinlik mağazaları arasında faaliyet gösteriyor. Dinamik ve enerjik bir kadro eşliğinde, hiç bitmeyen bir hevesle düğün çiftlerimizin her türlü...

Min. Fiyat
10.000-15.000 TL
Teslim Süresi
1 hafta

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelinliğinizin Yaka Tipini Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gelinlikler, yaka tiplerine göre V yaka, straplez yaka, kayık yaka, kare yaka, u yaka, halter yaka, hakim yaka ve boyundan bağlamalılar olmak üzere pek çok gelinlik modellerine sahiptir. Yaka tipleri açısından kendinize en uygun modeli belirleyebilmek için öncelikle vücudunuzu tanımalı ve size en çok yakışacak yaka tiplerini tespit etmelisiniz.

Seksi ve zarif bir görüntü sunan V yaka gelinlikler, göğüse derinlik kattığı için kısa boylu gelinleri daha uzun gösterir. İri göğüslü bir gelin adayıysanız, V yakanın yaratmış olduğu illüzyon sayesinde, göğüslerinizin olduğundan çok daha dengeli görünmesini sağlayabilirsiniz.

En sade gelinlikte bile oldukça şık bir görüntü yaratan kayık yaka gelinlikler daha çok boynu ve omuzları biçimli olan gelin adaylarına yakışır. Dar omuzların daha geniş görünmesini sağlayan bu yaka tipini, küçük göğüslü gelinlerin tercih etmesini öneriyoruz.

Dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarında kusursuz duran straplez yaka gelinlikler, düz ve kalp yaka straplez olmak üzere ikiye ayrılır. Gelinliğinizin masum ve romantik bir etki yaratmasını istiyorsanız düz yaka straplez, daha gösterişli ve seksi görüntü elde etmek istiyorsanız da kalp yaka straplez gelinlikleri tercih etmelisiniz.

Size En Yakın Gelinlikçiler ve Modaevlerini Nasıl Bulabilirsiniz?

Gelinlik kiralama fiyatları ile satın alma arasında çok fazla fark yoktur. Evinizde yeterli depolama alanı bulunmuyorsa, gelinlik kiralamanın avantajlı olduğundan söz edebiliriz. Eskişehir’de size en yakın gelinlik mağazaları nerededir, diye merak ediyorsanız, sokak sokak gelinlikçi aramanıza gerek yoktur. Bulunduğunuz sayfada, şehrinizdeki firmaları listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları