Kayseri Gelinlik Firmaları

Tüm Kayseri gelinlik mağazaları Düğün.com'da! Rüyalarındaki gelinliği bulmak için mağazaları ve detaylarını incele, modellere bak, beğendiklerin için randevu al!

Esnek sözleşme By Ali Gülcan Gelinlik

Melikgazi

By Ali Gülcan Gelinlik

Özel davetlerinizin en göz alıcı kişisi olmaya hazır mısınız? Kayseri Ali Gülcan Gelinlik’te hayalini kurduğunuz gelin görüntüsünü gerçeğe dönüştürerek unutulmaz bir gelin olmanızı sağlıyoruz....

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

1

Yorum

16
1
İncele
Esnek sözleşme Elif Gelinlik

Melikgazi

Elif Gelinlik

Moda ve gelinlik sektöründe çok uzun yıllardır çalışıyor, çıraklıktan başladığımız işimizi bugün profesyonel olarak yapmanın gururunu yaşıyoruz. Atölye ve mağazamız Elif Gelinlik Kayseri’nin...

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

3 yorum

%50 indirim
38
5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları
Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları

İşlemeli Gelinlik Kumaşı Nedir?

İşlemeli gelinlik modelleri kumaşları, kendinden işlemeye sahip olanlar ve sonradan işlenenler olmak üzere ikiye ayırabiliriz. İnci, boncuk, pul, kristal taş, swarovski gibi materyaller, kumaşın üzerine sonradan eklenebilir ya da kendinden de işlemeli olabilir.

Gelinliğin bütününde işlemeli kumaş kullanılabileceği gibi, gelinliğin üst gövdesinde, yalnızca yakasında, kollarında, eteğinin tamamında, ucunda ya da kuyruğunda yer alabilir. Eğer gelinliğin bütününde işlemeli kumaş kullanacaksanız, bir beden büyük görüneceğinizi de hesaba katmalısınız. Bu nedenle kullanılacak malzemenin ince boncuk ve pullardan oluşmasını öneririz. Sade bir gelinliğin yalnızca yakasında işlemeli kumaş kullanılacaksa, böyle bir gelinlikte ayrıca mücevher takmanız gerekmez.

Mekana Göre Gelinlik İşlemesi Nasıl Olmalıdır?

İşlemeli kumaş kullanılarak hazırlanan gelinlikler en çok otel ve tarihi mekan düğünlerine yakışır. Elbette, işlemenin dozunu ayarladığınız sürece, farklı düğün mekanlarında da işlemeli gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Gelinlikte işlemenin yoğunluğu ve kullanılan malzemenin türü modelin gösterişli görünmesini etkiler. Örneğin gelinliğin bütününde swarovski taşların bolca kullanıldığı bir gelinlik ile anında gösterişli bir geline dönüşebilirsiniz. Özellikle kır düğünü yapacaksanız, böyle parlak bir gelinlik tercih etmenizi önermiyoruz. Onun yerine, örneğin özel dikim gelinlik düşünüyorsanız, sade bir gelinliğin yalnızca kol ya da yakasında, çok yoğun olmayacak şekilde, inci işlemeler yaptırabilirsiniz.

Gelinlik kumaşınıza ve işlemede kullanılan materyallere göre saklama koşulları farklılık gösterebilir. Bunun gibi dikkat etmeniz gereken detayları mutlaka gelinlikçinize sormanızı öneririz.

Size En Yakın Gelinlik Mağazalarını Nasıl Bulursunuz?

Eğer bulunduğunuz şehirde size en yakın mağazaları listelemek ve özel dikim, hazır gelinlik ya da gelinlik kiralama fiyatları konusunda fikir almak istiyorsanız, bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen araştırmaya başlayabilirsiniz.