Gelinlik

Kayseri Gelinlik Firmaları

Valls Gelinlik
5,0
(7 Yorum)
2. yıl
Melikgazi
13 saatte cevap verir

Valls Gelinlik Kayseri’de gelin adaylarının hikayelerine ortak oluyor ve onlara bizim gelinimiz olmanın çok özel ve eşsiz ayrıcalıklarını yaşatıyoruz. Çizgimiz ve dokunuşlarımızda el emeği ve göz...

20.000
9.990 TL
İncele

Diğer Firmalar

Melikgazi Neşe Gelinlik

10.000-20.000 TL

Melikgazi By Ali Gülcan Gelinlik

10.000-20.000 TL

Talas Pagi Gelinlik

10.000-20.000 TL

Melikgazi Diva Moda

20.000-30.000 TL

Kocasinan Eşsiz Wedding

20.000-30.000 TL

Adnan Menderes Özden Gelinlik

Melikgazi Henna Gelinlik / Kayseri

20.000-30.000 TL

Melikgazi White Angel

10.000-20.000 TL

Melikgazi Egelin Gelinlik & Abiye

20.000-30.000 TL

Melikgazi Şebnem Gelinlik

30.000-40.000 TL

Melikgazi Elif Gelinlik

10.000 TL'den az

Melikgazi Yeşim Gelinlik

30.000-40.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

İşlemeli Gelinlik Kumaşı Nedir?

İşlemeli gelinlik modelleri kumaşları, kendinden işlemeye sahip olanlar ve sonradan işlenenler olmak üzere ikiye ayırabiliriz. İnci, boncuk, pul, kristal taş, swarovski gibi materyaller, kumaşın üzerine sonradan eklenebilir ya da kendinden de işlemeli olabilir.

Gelinliğin bütününde işlemeli kumaş kullanılabileceği gibi, gelinliğin üst gövdesinde, yalnızca yakasında, kollarında, eteğinin tamamında, ucunda ya da kuyruğunda yer alabilir. Eğer gelinliğin bütününde işlemeli kumaş kullanacaksanız, bir beden büyük görüneceğinizi de hesaba katmalısınız. Bu nedenle kullanılacak malzemenin ince boncuk ve pullardan oluşmasını öneririz. Sade bir gelinliğin yalnızca yakasında işlemeli kumaş kullanılacaksa, böyle bir gelinlikte ayrıca mücevher takmanız gerekmez.

Mekana Göre Gelinlik İşlemesi Nasıl Olmalıdır?

İşlemeli kumaş kullanılarak hazırlanan gelinlikler en çok otel ve tarihi mekan düğünlerine yakışır. Elbette, işlemenin dozunu ayarladığınız sürece, farklı düğün mekanlarında da işlemeli gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Gelinlikte işlemenin yoğunluğu ve kullanılan malzemenin türü modelin gösterişli görünmesini etkiler. Örneğin gelinliğin bütününde swarovski taşların bolca kullanıldığı bir gelinlik ile anında gösterişli bir geline dönüşebilirsiniz. Özellikle kır düğünü yapacaksanız, böyle parlak bir gelinlik tercih etmenizi önermiyoruz. Onun yerine, örneğin özel dikim gelinlik düşünüyorsanız, sade bir gelinliğin yalnızca kol ya da yakasında, çok yoğun olmayacak şekilde, inci işlemeler yaptırabilirsiniz.

Gelinlik kumaşınıza ve işlemede kullanılan materyallere göre saklama koşulları farklılık gösterebilir. Bunun gibi dikkat etmeniz gereken detayları mutlaka gelinlikçinize sormanızı öneririz.

Size En Yakın Gelinlik Mağazalarını Nasıl Bulursunuz?

Eğer bulunduğunuz şehirde size en yakın mağazaları listelemek ve özel dikim, hazır gelinlik ya da gelinlik kiralama fiyatları konusunda fikir almak istiyorsanız, bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz firmalardan ücretsiz fiyat teklifi almak için hemen araştırmaya başlayabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları