Gelinlik

Kartal Gelinlik Firmaları

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kartal’daki Gelinlik Firmaları

Gelinlik, hayatınızın en önemli günlerinden birinde giyeceğiniz çok değerli bir elbise. Bu nedenle düğün hazırlıklarınızı yaparken tüm gözlerin üzerinizde olacağı mükemmel gelinliği bulabilmek, gelinlerin listesinin en üstünde yer alıyor. Kartal ilçesinde yer alan gelinlik firmaları, düğün hazırlık süreci içerisinde olanlar tarafından sıklıkla övgü topluyor ve tercih ediliyor.

Kartal’daki gelinlikçiler ilçe içerisinde birçok yerde bulunsa da genellikle Kordonboyu Mahallesi’ndeki Hürriyet Caddesi ve Soğanlık Yeni Mahallesi’nde yoğunlaşıyor. Firmaların bazıları hafta sonu da hizmete açık ancak bu günlerde satış danışmanlarının meşguliyeti artabiliyor. Satış uzmanlarıyla yalnız zaman geçirmek ve isteklerinizi tüm detaylarıyla anlatmak istiyorsanız önceden randevu almanızı veya mağazaları hafta içinde ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Gelinliğinizi seçtikten sonra yapılması genellikle bir ay sürüyor. Özel dikim gelinliklerde bu süre daha da uzayabiliyor. Genellikle 3 prova gerektiren gelinlik dikimi; ilk provada ölçülerinizin alınması, ikincide ve üçüncü provada istediğiniz detayların düzenlenmesi ile son buluyor. Ancak Kartal gelinlik kiralama hizmetlerinde kendini öne çıkaran bazı firmalar gelinliğinizi 1 haftadan kısa sürede size ulaştırabiliyor.

Gelinlik arayan birçok kişinin endişesi seçecekleri modelin trendlere uygun olup olmadığı. Bu noktada Kartal gelinlik firmaları rahat bir nefes almanızı sağlıyor. Çünkü firmalarla çalışan stilistler ve usta terziler, moda sektöründen öğrendiklerini gelinlik yapımına taşıyor ve en trend modelleri takip ederek sizin seçiminize sunuyor. Modası asla geçmeyen klasik gelinlikler de vitrinlerden eksilmiyor.

Kartal Gelinlikçilerinin Sunduğu Hizmetler

Düğün süreci yalnız gelinlik gerektirmiyor; nişanlık ve kına kıyafetleri gelinlerin sıklıkla aradığı elbiseler arasında yer alıyor. Bu nedenle Kartal gelinlik mağazaları sizin için abiye, gece kıyafeti, balo elbisesi, nişanlık, bindallı ve kaftan benzeri ürünler de üretiyor. Gelinliğiniz ve diğer ihtiyaçlarınızı aynı firmadan almak veya kiralamak, size zaman ve para kazancı sağlıyor.

Düşlediğiniz gelinliği elinize alabilmek için üç seçeneğiniz var: Kiralama, hazır model veya özel dikim. Bunlardan hangisini seçerseniz seçin; birçok renk, kumaş ve model seçenekleri sizi bekliyor. Tüm ölçüleriniz alınarak size özel çıkarılan kalıplar sayesinde gelinliğiniz adeta sizin için yaratılıyor. İstanbul gelinlik firmaları tamir ve tadilat hizmetleri ile yaşayabileceğiniz beden değişimleri düğünden önce düzeltiliyor.

Kartal’daki gelinlik firmalarını öne çıkaran hizmet, ekiplerinin profesyonelliği. Sizinle yapılan görüşmelerde istediğiniz modeller konuşuluyor, provalarda tüm ayrıntılar son dikişlere kadar kontrol ediliyor. Güler yüzlü ve yüksek enerjili ekipler sizin heyecanınızı paylaşıyor, işlerini büyük özveri ile yapıyor. El işçiliği, gelinlikler için çok önemli. Detaylı dikişler ve işlemeler isteğiniz doğrultusunda gelinliğinizin parçası haline geliyor.

Gelinlerin çokça tercih ettiği hizmetlerin başında aksesuar tedariği geliyor. Gelinlik ile uygun seçilirse aksesuarlar görüntünüzü çok daha özenli ve bütün halinde gösteriyor. Gelinlikleri tamamlayan duvaklar, gelin buketleri, keseler ve ayakkabı modelleri aralarından seçmeniz için size sunuluyor. Bazı Kartal firmalarının istek üzerine saç ve makyaj hizmetleri verdiğini de unutmamak gerekiyor.

Gelinlik Fiyatları Kartal’da Neye Göre Değişiyor?

Kartal gelinlik fiyatları İstanbul gelinlikçilerinin ortalama fiyat aralığında yer alıyor. Bu sayede her keseye uygun bir gelinlik bulmak oldukça kolay oluyor. Bütçeniz daha fazlaysa özel dikim gelinlikleri inceleyebilir, hayalinizdeki bütün detayları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Gelinliğinize 1-2 hafta gibi kısa bir sürede ulaşmak istiyorsanız da kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

Gelinliklerin üretimi maliyetli olabildiğinden, tasarruf yapmak isteyenlere kiralama hizmetlerini öneriyoruz. Kartal kiralık gelinlik fiyatları, alacağınız gelinliklere göre fazlasıyla cep dostu oluyor. Hijyene önem veren firmalar, kiralama süreci bittikten sonra gelinlikleri sıfır duruma getiriyor ve tekrar hizmete sunuyorlar. Gelinliğinizi kiralarsanız da farklı aksesuar seçimleriniz ile önceden görülmemiş bir görüntü yakalayabilmeniz mümkün.

Çiftler arasında yaygın olan yaz düğünleri öncesinde gelinlik firmaları çok kalabalık olabiliyor. Kışın yeni koleksiyonların çıkmasının yanı sıra önceki koleksiyonları daha uygun rakamlara alabileceğiniz bir zaman aralığı oluşuyor. Gelinlik için ayıracağınız bütçeyi en makul şekilde kullanmak için bu indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Birçok firmanın peşin ödeme durumunda size özel indirim ve kampanyalar yaptığını da hatırlatmak istiyoruz.

Aynı modeldeki iki gelinliğin fiyatları, kullanılan kumaşlara göre değişebiliyor. Fransız danteli kullanılan gelinlikler, diğer dantellerle dikilmiş olanlardan daha yüksek fiyatlardan başlıyor. Saten de kenara daha yüksek bir bütçe ayırmanız gereken kumaşlardan. Ancak Amerikan sateni her zaman düşes satenden daha uygun rakamlara üretiliyor. Şifon ve tül gelinlikler oldukça cep dostu rakamlarla karşımıza çıkıyor.

Kartal’da Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları