Dibace Bridal

0212 963 0939

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Dibace Bridal Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL-7.000 TL

Dibace Bridal Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Dibace Bridal Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Dibace Bridal Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Taç/Toka


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  her model çalışılıyor

Dibace Bridal Hakkında

Sizi düşlediğiniz o masalsı elbiseye kavuşturan marka olmaya hazırız. Dibace Bridal Gelinlik’e adım attığınız andan itibaren kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Düğün telaşlarının yorgunluğunu bir kenara bırakın ve sizi birbirinden özel kendi tasarımlarımızla şımartalım. 2016 yılından bu yana sayısız gelinimize bu süreçte hem destek olduk, hem de düğün günü bir yıldız gibi parlamalarını sağladık. Sıradaki şanslı gelinimiz olmaya var mısınız?

Deneyim

2013 yılından beri gelinlik sektöründeyiz. Bugüne dek gerek kurucumuz gerekse ekibimizle modanın duayenleriyle çalıştık ve onlardan eğitimler aldık. Her yıl yepyeni kreasyonlar yaratmak ve vizyonumuzu yeniliklere odaklamak için kendimizi sürekli geliştirmekten yanayız. Dünya modasını yakından takip ederken, kendi tasarımlarımızla aslında kendi modamızı yaratıyoruz. İşçiliğinden malzemesine, kumaşından en küçük ayrıntısına kadar her gelinliğimizde titizlikle çalışmaya özen gösteriyoruz.

Hizmetler

Bakırköy gelinlik moda evlerini dolaşıp yorulmaya artık bir son verebilirsiniz. Çünkü düşlediğiniz gelinliğin Dibace Bridal koleksiyonlarında olduğunu biliyoruz. Moda evimize geldiğinizde önce kahvelerimiz içerken sizi biraz tanıyoruz. Ne tarz giyinmekten hoşlandığınızı, gelinliğinize dair aklınızdaki detayları ve düğün davetinizin tarzını öğreniyoruz. Böylece sizi doğru tavsiyelerle yönlendirmemiz kolaylaşıyor.

Dilerseniz önce hazır modellerimize bakabilirsiniz. Hazır modellerimizi denerken hiç düşünmediğiniz bir modele hayran kalabileceğinizi de unutmayın. Beğendiğiniz bir model olduğunda gelinliği kiralamanız da mümkün oluyor. Özel dikim bir gelinlik istiyorsanız, ortalama 3-5 prova sonunda düşlediğiniz muhteşem elbiseyi üzerinizde görebiliyorsunuz. Dikim ve provalarımızda her ayrıntıyı ele alarak gelinlerimize yardımcı olmayı ihmal etmiyoruz.

Tasarım / Tarz

Dibace Bridal’da kreasyonlarımızı hazırlarken hep farklı zevklere ve beklentilere sahip gelinimlerimize hitap edebilecek zengin modellere yer verdik. Helen, A kesim, V yaka, prenses ya da bohem bir gelinlik hayal ediyorsanız, koleksiyonumuzda size uygun bir model bulacağınızdan şüpheniz olmasın. Özel dikim gelinliklerimizde tasarımlarımızı gelinimizin zevkine göre şekillendiriyoruz. Belirli bir kesimin aksine her gelinimizi mutlu edebilmek amacıyla tasarımlarımıza her yıl yenilerini katıyoruz.

Ek Hizmetler

Gelinliğinizin provaları ve hazırlık süreci son bulduğunda sıra onunla uyumlu aksesuarlara geliyor. Dibace Bridal gelinlerine bu alanda da çok özel ürünler hazırladık. Duvaklarımızın kısa, uzun, vintage, bohem, klasik veya sade gibi pek çok farklı tarzda olduğunu göreceksiniz. Gelin kesesi, taç ve tokalarımızı kullanabilirsiniz. Düğün davetinizde şıklığını konuşturmak isteyen arkadaşlarınız ve aileniz ise, birbirinden göz alıcı abiye ve gece elbiselerimizi deneyebilir.

Eski Türkçede “yeni başlangıç” anlamına gelen Dibace, size mutlu başlangıcınızda eşlik etmeye hazır. Dibace Bridal gelinlikleriyle tamamen sizi yansıtan bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Gelinliklerimiz görmek ve Bakırköy gelinlik fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için sizi de moda evimize bekliyoruz. Bize alttaki iletişim adresimizden ulaşabilirsiniz, sorularınız ve ücretsiz fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Telefon: 0212 963 0939
 • Adres:

  Zeytinlik mah. Fişekhane Cad. No:40 Konuk Apartmanı C Blok Bakırköy/istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.