Gelinlik Biziz

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Şapka

Önerilen Firmalar

Gelinlik Gülse Moda
119 3

Küçükçekmece

Gelinlik Gülse Moda

3 hafta
Özel Dikim
Güldeniz Gelinlik Moda Evi
34 2 3

Bağcılar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
İnci Gelinlik Sevgi Aydın
64 10

Bahçelievler

İnci Gelinlik Sevgi Aydın

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayallerinizi süsleyen bir gelinlik için doğru adres biziz. Çok uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gelinlik Biziz adı ile hizmet vermeye devam ediyor. Bulunduğumuz konum itibariyle Bakırköy Gelinlik modaevleri arasında yer alıyoruz ve işimizi severek yapıyoruz. Atölyemizde çalışan tasarımcı ve terzilerimizle, mağazamızda gelinlerle bizzat ilgilenen satış danışmanlarımızla birlikte çok çalışıyoruz. Sürekli değişen ve yenilenen modayı yakından takip ediyor, sadece Türkiye değil dünyada oluşan trendlerden de haberdar oluyoruz.

Biz bir özel dikim atölyesiyiz, burada kendi vizyonumuzu ve tarzımızı ortaya çıkardığımız işler yapıyoruz. Gelinlik konusunda bize güvenip de kendini teslim eden gelinlerimizi mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Özel dikim isteyen gelinlerimizin tarzlarına, zevklerine, beden ölçülerine, vücut tiplerine, yani kısacası tam olarak kendilerine göre tasarımlar yapıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanıp ince il işçiliği ile dikim yapıyor, sadece birkaç provada da tamamlıyoruz. Ayrıca hazır model isteyen gelinlerimiz için de çok sayıda seçenek bulunduruyoruz.

Birbirinden güzel gelinliklerimiz haricinde nişan merasimi, kına gecesi ve nikah töreni gibi diğer özel günler için de üretim yapabiliyoruz. Kınalıklar, bindallılar, kaftanlar ve abiyelerimizde çok sayıda renk ve model seçeneği bulunuyor. Gelinlikte olduğu gibi hazır model haricinde özel dikim de yapabiliyoruz.

Düğün dernek süreçlerinin ne denli masraflı olduğunu, pek çok ihtiyacın karşılanmak zorunda olup çiftlere zorluk yaşattığını biliyoruz. Bu sebeple yüksek kar etmek odaklı değil çiftlerimiz mutlu etme odaklı çalışıyoruz. Özel dikim atölyesi olup kendi ürünlerimizi üretebildiğimizden fiyatlarımızı da uygun tutuyoruz. İndirimler, ödeme kolaylıkları ve dönem dönem yaptığımız kampanyalarla çiftleri rahatlatıyoruz. Üstelik satın almanın yanında kiralama opsiyonu da sunuyor, tercihi gelinimize bırakıyoruz.

Bakırköy gelinlikçileri arasında en iyilerden birini tercih etmek isterseniz Gelinlik Biziz ekibi olarak yandaki formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Nurcan Yılmaz

  • Adres: Zeytinlik, Wing Apt, Cumhuriyetçi Sk. D:20/2, 34140 Bakırköy/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!