Gelinlik

Zeytinburnu Gelinlik Firmaları

Zeytinburnu Çağteks Gelinlik

50.000 TL'den fazla

Zeytinburnu Leyla Kuaför ve Gelinlik

10.000-20.000 TL

Zeytinburnu Barış Gelinlik

10.000-20.000 TL

Zeytinburnu Prestij Gelinlik

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Zeytinburnu’ndaki Gelinlik Firmaları

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesi denize yakınlığı ve birçok tarihi alanı ile çiftlerin düğünleri için sıklıkla tercih ettikleri bir ilçe. Düğün mekanlarının bolluğu ile ortaya çıkan gelinlik ihtiyacını karşılamak adına Zeytinburnu gelinlik firmaları size hizmetlerini sunuyor. Mağazalar, Veliefendi ve Gökalp mahallelerinde yoğunlaşıyor ancak nerede olursanız olun size yakın bir firma bulmak oldukça kolay.

A kesimden balık kesime, dekolteli sırtlardan yüksek yaka modellere kadar aradığınız her tür elbiseyi Zeytinburnu gelinlik mağazalarında bulabiliyorsunuz. Geniş renk ve kumaş yelpazesi seçeceğiniz gelinlikleri farklılaştırıyor. Klasik beyaz gelinliklerin dışında farklı kesimler, kırık beyaz, nude, krem gibi renkler de raflarda yer alıyor. Normların dışına çıkmak isteyenler için farklı renkler ve mini boy gelinlikler dikkat çekiyor.

Gelinlik seçim sürecinde moda evlerinde çalışan terziler, modacılar ve uzman satış sorumlularıyla konuşarak fikirlerini almak oldukça önemli oluyor. Uzmanlar, sektörde öğrendikleri ve deneyimledikleri bilgileri size çay veya kahve eşliğinde anlatıyor, fikirlerinizin hayata geçirilmesine yardımcı oluyor. Hafta sonu hizmet veren firmalar olsa da hafta içine randevu almak daha rahat bir danışma süreci geçirmenizi sağlıyor.

Gelinliğinize karar verdikten sonra tamamlanması genelde 3 prova gerektiriyor. Ancak özel dikim gelinlik alacakların 5-6 provaya katılması gerekebiliyor. Zeytinburnu’ndaki firmaların merkezi konumları, provalara gitmenizi kolaylaştırıyor. Ortalama gelinlik dikim süreci 3 veya 4 hafta sürüyor. Bu nedenle gelinlik seçiminizi düğüne yakın bir zamana bırakmamanızı öneriyoruz. Bu sayede yaşanabilecek kazalar ve değişiklikleri düzeltmeye süreniz olacaktır.

Gelinlik Fiyatları Zeytinburnu’nda Nasıl Belirleniyor?

Zeytinburnu gelinlik fiyatları İstanbul genelinde seyrediyor; her bütçeye hitap eden onlarca seçenek bulmak mümkün. Kenara ayırdığınız bütçe daha yüksekse, Kazlıçeşme Balıklı Yolu üzerindeki firmalara yönelebilirsiniz. Kişiye özel dikilmiş gelinlikler üzerinde uzmanlaşan bu firmalar güler yüzlü ve ilgili çalışanlarıyla ilgi topluyor. Sıfırdan çıkarılan kalıplarla istediğiniz detayları seçebileceğiniz bu özel gelinlikler daha yüksek fiyatlardan başlıyor.

Zeytinburnu kiralık gelinlik fiyatları her zaman hazır model ve özel dikim gelinliklerden daha uygun oluyor. Tasarruf yapmak isteyen çiftlerin tercihi olan gelinlik kiralama hizmeti, birçok farklı model ve tarz ile özel dikim gelinlikleri aratmıyor. Minimum fiyatlardan başlayan bir seçenek de klasik modeller oluyor. Sade ve zamansız modeller, oldukça cep dostu seçimler arasında.

Gelinliğinizi seçme ve alma sürecinde firmalardan ne kadar çok hizmet talep ederseniz, faturanız da o oranla büyüyor. Ancak birçok firma aksesuar ve kuaför hizmetlerinden yararlanan gelinlere özel paket indirimler yapabiliyor. Peşin ödeme indirimleri ve genellikle kış aylarında yapılan kampanya dönemlerini takip ederek gelinliğinize ödeyeceğiniz rakamları fazlasıyla düşürebilirsiniz.

İstanbul gelinlik firmaları arasında Zeytinburnu’nu öne çıkaran geniş kumaş opsiyonları, gelinlik fiyatlarını etkileyebilen bir faktör. Saten ve dantel kullanılan modeller genellikle daha yüksek fiyatlardan başlıyor. Uçuşan tül ve şifon etekler ise hem prenses görüntüsünü güçlendiriyor hem de düşük rakamlara üretilebiliyor. Gelinliğin üstüne eklediğiniz taş, boncuk ve kumaş işlemeler de fiyatları yükseltebiliyor.

Zeytinburnu Gelinlikçilerinin Size Özel Hizmetleri

Zeytinburnu’ndaki gelinlikçiler size birçok farklı hizmet sunarak sürecinizin hızlanmasına ve kolaylaşmasına yardımcı oluyor. Firmaların ana hizmetleri; özel dikim gelinlikler, satın alınan hazır modeller ve kiralama hizmetleri olarak üçe ayrılıyor. Zeytinburnu gelinlik kiralama firmaları hijyene ve tadilatlara verdikleri özen ile isimlerini öne çıkarırken, özel dikim hizmeti veren mağazalar detaylara verdikleri dikkat ile övgü topluyor.

Gelinliğinizi giydiğinizde görüntünüzü tamamlayan detay her zaman aksesuar seçiminiz oluyor. Bu nedenle birçok firma geniş aksesuar seçeneklerini karşınıza çıkarıyor. Takacağınız duvağın gelinliğinizle uyumu oldukça önemli, bu nedenle terziler kumaş ve tarz uyumuna bağlı üretim yapıyor. Gelin kesesi, gelin buketi, ayakkabı, şal ve eldiven gibi aksesuarlar da Zeytinburnu gelinlikçilerinde bulabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor.

Zeytinburnu gelinlik firmaları beğenebileceğinizi düşündükleri modelleri size önerebiliyor. Bu sayede önceden aklınızda olmayan modellere de göz atarak seçeneklerinizi çoğaltabiliyorsunuz.Gelinliğinizin bütünlüğünü sağlayacak detaylar arasında saç ve makyaj da yer alıyor. Kuaför hizmetleri de gelinlik firmaları arasında oldukça yaygın olarak görülüyor. Düğününüzün mekanına göre seçeceğiniz makyaj tarzı profesyoneller tarafından yapılabiliyor.

Sayılı gelinlik firması moda ve teknolojiye olan ilgilerini birleştirerek fotoğraf hizmetlerini de karşınıza çıkarıyor. Gelinlik seçimi ile stilinize hakim olan firmalar, açık veya kapalı stüdyolarda profesyonel fotoğrafçılar yardımıyla sizi fotoğraflıyor. Son olarak birçok mekanın gelinlik dışında abiye, nişan elbisesi ve kına kıyafetlerini de seçiminize sunduğunu belirtmek istiyoruz.

Gelinliğinizi Zeytinburnu’nda Seçecekseniz Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları