Gelinlik

Esenyurt Gelinlik Firmaları

Tuğhal Gelinlik Moda Evi
1 Yorum
Esenyurt

2018 yılından beri Tuğhal Moda Evi’nde heyecanlı gelinlerimizi prenses gibi hissettirecek gelinliklere imza atıyoruz. Yetkin dikim ekibimizle birlikte, her ürün üzerinde talep ettiğiniz işlemleri...

20.000-30.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Esenyurt Mahidevran Nazan Güner

20.000-30.000 TL

Esenyurt Sevgi Dinç Tasarım

10.000-20.000 TL

Esenyurt Nurşen Demirci Haute Couture

20.000-30.000 TL

Esenyurt Nur Kuaför ve Modaevi

10.000-20.000 TL

Esenyurt Ceyda Clariss

30.000-40.000 TL

Esenyurt Ecem Kuaför ve Moda Evi

10.000-20.000 TL

Esenyurt Burcu Moda Evi

20.000-30.000 TL

Esenyurt Senem Gelinlik

10.000-20.000 TL

Esenyurt Fatoş Kuaför ve Gelinlik

10.000-20.000 TL

Esenyurt Aygün Gelinlik

10.000-20.000 TL

Esenyurt Deva Moda Tasarım

20.000-30.000 TL

Esenyurt Masal Kuaför & Gelinlik

10.000-20.000 TL

Esenyurt Güler Moda Evi

10.000-20.000 TL

Esenyurt Derya Modaevi

10.000-20.000 TL

Esenyurt Gül Gelinlik & Moda Evi

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Esenyurt Gelinlik Mağazaları ve Modaevlerinin Hizmetleri

Gelinlik alışverişi için çalışmalara başladınız. Peki nereden başlayacaksınız? Size yardımcı olacak ipuçlarını paylaşmaya hemen başlayalım.

İstanbul Esenyurt gelinlik firmalarının sıklıkla bulunduğu bir ilçe. İlçedeki gelinlik modaevlerinde birçok hizmet seçeneğini bulmanız mümkün. Bunlardan ilki hazır model gelinlikler ve özel dikim hizmetleri. Esenyurt gelinlikçileri, gelin adaylarına kiralık ve satılık gelinlik alma imkanı sunuyor. Beğendiğiniz bir modeli diktirebileceğiniz gibi hazır tasarımlardan birini de seçebiliyorsunuz. Seçim yaparken Esenyurt’taki tecrübeli gelinlikçilerden nasıl bir gelinlik seçmeniz gerektiği konusunda yardım alabilirsiniz.

Esenyurt gelinlik firmalarında her tarz ve kesimde gelinlik seçeneklerini bulabileceğiniz gibi gelinliğinizin tamamlayıcısı gelin aksesuarlarını da bulabilirsiniz. Yani gelinliğinize uygun saç aksesuarı, eldiven, çanta, bileklik, kolye ve benzeri aksesuarlar için mağaza mağaza gezmenize gerek yok.

İlçedeki gelinlik firmalarında sunulan gelinlik seçeneklerini satın almak zorunda değilsiniz. Birçok firmanın gelinlik kiralama hizmeti de bulunuyor. Üstelik bu hizmet yalnızca hazır gelinlik modelleri için geçerli değil. Sizin isteğinize göre sıfırdan dikilen bir gelinliği de kiralayabilirsiniz.

Esenyurt Gelinlik Modaevlerinin Bulunduğu Bölgeler

Gelinlik alışverişini Esenyurt’ta yapacak gelin adaylarına, ilçedeki gelinlik firmalarının yoğunlukta olduğu bölgelerden de bahsedelim. Esenyurt modaevlerinin birçoğu Bağlarçeşme Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı, Gazi Caddesi gibi bölgelerde sıklıkla bulunuyor.

Esenyurt’ta Gelinlik Nasıl Seçilir?

Esenyurt gelinlik modelleri arasında seçim yaparken unutmamanız gereken en temel kural, vücut tipinize uygun gelinliği seçmek olmalı. Esenyurt’ta faaliyet gösteren uzman gelinlikçilerden doğru gelinlik seçimine dair yardım alabilirsiniz. Bu sayede sizin için ideal olan etek kesimini, yaka tipini, kumaş türlerini ve işlemeleri keşfedebilirsiniz.

İnce bir beliniz, küçük göğüsleriniz, geniş basenleriniz varsa armut vücut tipine sahipsiniz demektir. Bu durumda prenses kesim, A kesim ve yarım balık gelinlikler sizin için uygun diyebiliriz. Büyük göğüslü ve ince bacaklı yani elma vücut tipine sahip bir gelin adayıysanız, V yakalı yırtmaçlı tasarımlar sizin için ideal. Kum saati vücut tipi için balık kesimler, dikdörtgen vücutlar için ise iki parça gelinliklerin uygun seçenekler olduğunu da ekleyelim.

Nasıl bir mekanda düğün yapacağınız, gelinlik seçiminizi etkileyen kriterler arasında. Örneğin; Esenyurt düğün salonlarında A ve prenses kesim gelinlik modellerini; kır düğünlerine ise uçuşan kumaşlardan düz kesim, sade gelinlikler giymek daha doğrudur.

Düğün yapacağınız mevsimi de göz önünde bulundurmalısınız. Havaların serin olacağı bir dönemde düğün yapacaksanız, kapalı yaka ya da uzun kollu tasarımları tercih edebilirsiniz. Bolero, şal gibi aksesuarlar da kullanabilirsiniz.

Gelinliğinizi seçerken düğün temanızı da düşünmelisiniz. Mesela Roman konseptli bir düğün için örgülü, salaş, bohem gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Çiçekli saç aksesuarları, bandana gibi takılan duvaklar, saç bantları gibi aksesuarlarla da konsepte uygun görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Esenyurt Gelinlik Fiyatları Neye Göre Değişir?

Esenyurt’ta gelinlik fiyatlarını etkileyen kriterleri de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Peki nedir bu kriterler? Hızlıca bakalım:

Gelinliğinizi, firmaların hazır modelleri arasından seçebilir ya da hayalinizdeki gelinliği diktirebilirsiniz. Bu noktada bilmeniz gereken, özel dikim gelinliklerin hazır modellere kıyasla daha pahalı olduğudur.

Gelinliğin kumaşı ve işlemeleri de fiyatlara etki eder. Gelinlikte, kullanılan kumaşlar genellikle sentetik karışımlı ipek kumaşladır. Kumaşın ipek oranı arttıkça fiyatı da yükselir. Gelinliğin işlemeleri de fiyatları etkiler. Örneğin; Fransız dantelli gelinlik modellerinin, diğer dantel türlerine kıyasla daha pahalı olduğunu bilmelisiniz.

Gelinliğinizi aldığınız yer de fiyatları etkiler. İstanbul gelinlik fiyatları ortalamasına kıyasla Esenyurt gelinlik firmalarının daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.

İstanbul’da kiralık gelinlik seçeneği bulanan firmaların birçoğu da Esenyurt’ta yer alıyor. Eğer gelinlik masrafını minimumda tutmak isteyen gelinler için söyleyeliö: Kiralık gelinlik fiyatları Esenyurt’ta satılık gelinlik fiyatlarına kıyasla 500-600 TL daha uygun.

İstanbul Esenyurt’ta gelinlik nereden alınır ya da kiralanır diye düşünüyorsanız, bulunduğunuz sayfadaki gelinlik firmalarını kriterlerinize göre filtreleyerek listeleyebileceğinizi belirtelim. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi ve randevu alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları