Ümraniye Gelinlik Firmaları

Ümraniye'deki tüm gelinlik firmaları burada!

%31 indirim
Loresima Moda Evi By Şennur Kosif
183
10

Hafızalara kazınan bir gelin olmanız, Loresima Moda Evi By Şennur Kosif ile mümkün! Alanında uzman kadromuz, birbirinden yetenekli tasarımcılarımız, iyi analizleriyle takdir kazanan satış...

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel dikim
Story Gelinlik
190
1
Story Gelinlik

12 yorum

Ümraniye

Gelinlik her kadının hayalini kurduğu en zarif ve nadide elbisedir. Biz, 30 yılı aşkın bir süredir Story Gelinlik Ümraniye’deki atölyemizde işimizi tutkuyla ve aşkla yapıyoruz. Ustalığımızı...

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel dikim
%43 indirim
Lavinia Gelinlik
112
14
Lavinia Gelinlik

14 yorum

Ümraniye

Yakın zamanda faaliyete geçirdiğimiz Lavinia Gelinlik firmamız kısa sürede gelinlerin beğenisini kazandı ve en çok tercih edilen İstanbul Ümraniye gelinlik mağazaları arasındaki yerini aldı. Moda...

Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel dikim
Gül Lady Moda by Fatoş Akyıldız
27

Gül Lady Moda by Fatoş Akyıldız gelinlik sizi hayallerinizle buluşturacak en doğru adres! Artık klasik gelinlik modellerini deneyip hayal kırıklığı yaşamanıza gerek yok. Tarzınız ve bütçeniz ne...

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel dikim

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

İstanbul Ümraniye Gelinlik Mağazaları ve Hizmetleri

Gelinlik alışverişinden önce Ümraniye gelinlikçilerinin yoğunlukta olduğu bölgelere göre rotanızı oluşturabilirsiniz. İlçedeki gelinlikçilerde istediğiniz tarz ve kesimde tasarımlar bulabilirsiniz. Yalnızca zevkinize ve bedeninize göre değil bütçenize uygun seçeneklere de ulaşmanız mümkün. Beğendiğiniz gelinliği ister satın alabilir isterseniz de kiralayabilirsiniz.

Ümraniye gelinlik modaevlerinde seçenekleriniz yalnızca hazır modellerle sınırlı değil. İnternette ya da dergilerde beğendiğiniz ya da hayalinizdeki tasarımı da Ümraniye kişiye özel gelinlik dikimi firmalarında diktirebilirsiniz.

Ümraniye gelinlik ayakkabısı, duvaklar, saç aksesuarları, gelin buketi gibi tamamlayıcıların birbirinden şık örneklerini sunan firmaları da içinde barındırıyor. İlçedeki firmaların deneyimli ekiplerinden gelinlik ve aksesuar seçimi konusunda yardım alabilirsiniz.

Aradığınız modeli buldunuz. Peki süreç nasıl işliyor, ondan bahsedelim. Ümraniye’de bir gelinlik firmasıyla anlaşmanız halinde ilk provada ölçüleriniz alınarak süreç başlıyor. Sonraki provalarda ise istediğiniz tasarım vücudunuza göre hazırlanıyor. Son provada yapılan rötuşların ardından ise genellikle 3-4 provada gelinliğiniz teslim ediliyor.

Eğer gelinliğini teslim aldığınızda, düğün tarihine kadar muhafaza edebileceğiniz bir yeriniz yoksa deposu olan gelinlik firmalarının sizin için istediğiniz tarihe kadar sakladığını da söyleyelim.

Ümraniye Gelinlik Modelleri

Ümraniye’de hizmet veren firmalarda öne çıkan tasarımlara da değinelim. İlçedeki gelinlik firmalarında prensesten düz kesime, bohemden vintage’a kadar her kesim ve tarzda tasarımları bulabilirsiniz. Ancak ilçedeki modaevlerinde özellikle prenses, A ve balık kesim gibi gösterişli modellerle işlemeli ve romantik modellerin dikkat çektiğini belirtebiliriz.

Ayrıca kapalı ya da büyük beden gibi özel koleksiyonları olan markaları araştırıyorsanız Ümraniye gelinlikçilerinde farklı alternatiflerine denk gelebileceğinizi de eklemeden geçmeyelim.

Gelinlik Ümraniye’de Nereden Alınır?

Gelinlik firmalarının yoğunlukta olduğu bölgeler, gelin adaylarına alışveriş sırasında hem vakit kazandırıyor hem de birçok modeli bir arada inceleme imkanı sunuyor. Ümraniye’de de alanında uzman firmaların yoğunlukta olduğu bölgeler olduğunu belirtelim. Örneğin; Ümraniye Alemdağ Caddesi gelinlik modaevlerinin birçoğunu bir arada bulabileceğin bir bölge.

Hatta ilçede gelinlik alışverişine çıkmadan önce biraz araştırma yaptıysanız Ümraniye Gelinlikçiler Çarşısı’nı mutlaka duymuşsunuzdur. Ümraniye Gelinlikçiler Çarşısı nerede diyenler için de Alemdağ Caddesi’ni adres gösterebiliriz.

Ümraniye Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Ümraniye’de gelinlik alışverişine çıkmadan önce bilmeniz gerekenlerden biri de gelinlik fiyatlarını etkileyen faktörler. Kısaca anlatalım.

Gelinliğin dikim şekli ile başlayalım. Ümraniye gelinlik modaevlerinin hazır model seçenekleri arasından seçim yapabilir ya da özel dikim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu noktada bilmeniz gereken özel dikim gelinlik fiyatlarının, daha çok emek ve zaman gerektirdiği için hazır modellere kıyasla daha yüksek olduğu.

Gelinlikte kullanılan malzemelere göre de fiyatlar değişiyor. Gelinliklerde genellikle sentetik karışımlı ipek kumaşlar kullanılıyor. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bir o kadar artıyor. Aynı şekilde gelinliği süsleyen işlemeler de fiyatlara etki ediyor.

Gelinlik alışverişinde tercihiniz ekonomik modellerden yanaysa gelinlik kiralama seçeneğini de düşünebilirsiniz. Ümraniye gelinlik kiralama sunan birçok firmaya sahip. Aradaki farkı merak edenler için de Ümraniye kiralık gelinlik fiyatlarının satılık tasarımlara kıyasla yüzde 20-30 oranında daha uygun olduğunu belirtelim.

Ümraniye gelinlik firmalarının hizmetlerinden, fiyatlarından ve gelinlik seçiminde size yardımcı olacak ipuçlarından bahsettik. İlçedeki firmalardan size uygun gelinliği bulmak için firmaları istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, profillerine göz atabilirsiniz. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçerek kolayca randevu alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları
Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları