Ümraniye Gelinlik Firmaları

Ümraniye'deki tüm gelinlik firmaları burada!

Esnek sözleşme Zümra Bridal

Ümraniye

Zümra Bridal

Gelinlik modasına yeni bir çizgi kazandırmayı amaçlayan Zümra Bridal, vücut yapınıza uygun gelinlikleri hayalinizdeki tasarımlarla birleştirerek düğün gününüzde eşsiz bir görünüm elde etmenizi...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

10 yorum

88
İncele
Esnek sözleşme Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

Ümraniye

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

Hafızalara kazınan bir gelin olmanız, Loresima Moda Evi By Şennur Kosif ile mümkün! Alanında uzman kadromuz, birbirinden yetenekli tasarımcılarımız, iyi analizleriyle takdir kazanan satış...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

11 yorum

%40 indirim
148
9
1
İncele
Esnek sözleşme Story Gelinlik

Ümraniye

Story Gelinlik

30 yılı aşkın bir emek ile anneden kıza geçen mesleğimizi tutkuyla sürdürüyoruz. Story Gelinlik Ümraniye çatısı altında işimizi aşkla ilerletmeye devam ediyoruz. Gelinlik, her kadının giymeyi...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

12 yorum

%50 indirim
50
2
İncele
Esnek sözleşme Hüma Gelinlik

Ümraniye

Hüma Gelinlik

Moda ve özel gün kostümleri alanında hizmet vermek amacıyla Hüma Kaftan isimli markamızı kurduk. Tekirdağ’da başladığımız işimizde kısa sürede kendimizi ispat ettik ve güzel başarılar elde ettik....

1 haftadan az

Teslim Süresi

Kiralama

Özellikler

94
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları
Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları

İstanbul Ümraniye Gelinlik Mağazaları ve Hizmetleri

Gelinlik alışverişinden önce Ümraniye gelinlikçilerinin yoğunlukta olduğu bölgelere göre rotanızı oluşturabilirsiniz. İlçedeki gelinlikçilerde istediğiniz tarz ve kesimde tasarımlar bulabilirsiniz. Yalnızca zevkinize ve bedeninize göre değil bütçenize uygun seçeneklere de ulaşmanız mümkün. Beğendiğiniz gelinliği ister satın alabilir isterseniz de kiralayabilirsiniz.

Ümraniye gelinlik modaevlerinde seçenekleriniz yalnızca hazır modellerle sınırlı değil. İnternette ya da dergilerde beğendiğiniz ya da hayalinizdeki tasarımı da Ümraniye kişiye özel gelinlik dikimi firmalarında diktirebilirsiniz.

Ümraniye gelinlik ayakkabısı, duvaklar, saç aksesuarları, gelin buketi gibi tamamlayıcıların birbirinden şık örneklerini sunan firmaları da içinde barındırıyor. İlçedeki firmaların deneyimli ekiplerinden gelinlik ve aksesuar seçimi konusunda yardım alabilirsiniz.

Aradığınız modeli buldunuz. Peki süreç nasıl işliyor, ondan bahsedelim. Ümraniye’de bir gelinlik firmasıyla anlaşmanız halinde ilk provada ölçüleriniz alınarak süreç başlıyor. Sonraki provalarda ise istediğiniz tasarım vücudunuza göre hazırlanıyor. Son provada yapılan rötuşların ardından ise genellikle 3-4 provada gelinliğiniz teslim ediliyor.

Eğer gelinliğini teslim aldığınızda, düğün tarihine kadar muhafaza edebileceğiniz bir yeriniz yoksa deposu olan gelinlik firmalarının sizin için istediğiniz tarihe kadar sakladığını da söyleyelim.

Ümraniye Gelinlik Modelleri

Ümraniye’de hizmet veren firmalarda öne çıkan tasarımlara da değinelim. İlçedeki gelinlik firmalarında prensesten düz kesime, bohemden vintage’a kadar her kesim ve tarzda tasarımları bulabilirsiniz. Ancak ilçedeki modaevlerinde özellikle prenses, A ve balık kesim gibi gösterişli modellerle işlemeli ve romantik modellerin dikkat çektiğini belirtebiliriz.

Ayrıca kapalı ya da büyük beden gibi özel koleksiyonları olan markaları araştırıyorsanız Ümraniye gelinlikçilerinde farklı alternatiflerine denk gelebileceğinizi de eklemeden geçmeyelim.

Gelinlik Ümraniye’de Nereden Alınır?

Gelinlik firmalarının yoğunlukta olduğu bölgeler, gelin adaylarına alışveriş sırasında hem vakit kazandırıyor hem de birçok modeli bir arada inceleme imkanı sunuyor. Ümraniye’de de alanında uzman firmaların yoğunlukta olduğu bölgeler olduğunu belirtelim. Örneğin; Ümraniye Alemdağ Caddesi gelinlik modaevlerinin birçoğunu bir arada bulabileceğin bir bölge.

Hatta ilçede gelinlik alışverişine çıkmadan önce biraz araştırma yaptıysanız Ümraniye Gelinlikçiler Çarşısı’nı mutlaka duymuşsunuzdur. Ümraniye Gelinlikçiler Çarşısı nerede diyenler için de Alemdağ Caddesi’ni adres gösterebiliriz.

Ümraniye Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Ümraniye’de gelinlik alışverişine çıkmadan önce bilmeniz gerekenlerden biri de gelinlik fiyatlarını etkileyen faktörler. Kısaca anlatalım.

Gelinliğin dikim şekli ile başlayalım. Ümraniye gelinlik modaevlerinin hazır model seçenekleri arasından seçim yapabilir ya da özel dikim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu noktada bilmeniz gereken özel dikim gelinlik fiyatlarının, daha çok emek ve zaman gerektirdiği için hazır modellere kıyasla daha yüksek olduğu.

Gelinlikte kullanılan malzemelere göre de fiyatlar değişiyor. Gelinliklerde genellikle sentetik karışımlı ipek kumaşlar kullanılıyor. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bir o kadar artıyor. Aynı şekilde gelinliği süsleyen işlemeler de fiyatlara etki ediyor.

Gelinlik alışverişinde tercihiniz ekonomik modellerden yanaysa gelinlik kiralama seçeneğini de düşünebilirsiniz. Ümraniye gelinlik kiralama sunan birçok firmaya sahip. Aradaki farkı merak edenler için de Ümraniye kiralık gelinlik fiyatlarının satılık tasarımlara kıyasla yüzde 20-30 oranında daha uygun olduğunu belirtelim.

Ümraniye gelinlik firmalarının hizmetlerinden, fiyatlarından ve gelinlik seçiminde size yardımcı olacak ipuçlarından bahsettik. İlçedeki firmalardan size uygun gelinliği bulmak için firmaları istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, profillerine göz atabilirsiniz. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçerek kolayca randevu alabileceğinizi de unutmayın!