Ümraniye Gelinlik Firmaları

Ümraniye'deki tüm gelinlik firmaları burada!

%10 indirim
Loresima Moda Evi By Şennur Kosif
106
7
Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

15 yorum

Ümraniye

 • 2. yıl
 • Hafızalara kazınan bir gelin olmanız, Loresima Moda Evi By Şennur Kosif ile mümkün! Alanında uzman kadromuz, birbirinden yetenekli tasarımcılarımız, iyi analizleriyle takdir kazanan satış...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta
  Nila Gelinlik
  96
  5
  Nila Gelinlik

  Ümraniye

  Nila Gelinlik’te, evliliğe adım atacak mutlu hanımları 10 yıllık sektör deneyimimiz ve uygun fiyatlarımızla karşılıyoruz. Ümraniye gelinlik mağazalarının gözde isminde fiziğinize ve tarzınıza en...

  Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL
  Teslim Süresi
  2 hafta
  %25 indirim
   Nevin Özcan Moda Evi
  43
  9
  Nevin Özcan Moda Evi

  4 yorum

  Ümraniye

  2022 yılının Ekim ayında Nevi Özcan Moda Evi adıyla başladığımız sektör yolculuğumuz aslında 20 yıllık bir deneyime sahibiz. Anne kız birlikte çalıştığımız aile işletmesi olan mekanımızda...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  3 hafta
  %20 indirim
  HK Atelier
  95
  10
  HK Atelier

  13 yorum

  Ümraniye

  HK Atelier markası olarak 6 yılı aşkın bir süredir en beğenilen Ümraniye gelinlikçileri arasında adımızdan söz ettirmekten büyük gurur duyuyoruz. Kendinizi muhteşem ve eşsiz hissetmeniz için özel...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  1 haftadan az
  Story Gelinlik
  83
  1
  Story Gelinlik

  12 yorum

  Ümraniye

 • 2. yıl
 • Gelinlik her kadının hayalini kurduğu en zarif ve nadide elbisedir. Biz, 30 yılı aşkın bir süredir Story Gelinlik Ümraniye’deki atölyemizde işimizi tutkuyla ve aşkla yapıyoruz. Ustalığımızı...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta

  Diğer Firmalar

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  İstanbul Ümraniye Gelinlik Mağazaları ve Hizmetleri

  Gelinlik alışverişinden önce Ümraniye gelinlikçilerinin yoğunlukta olduğu bölgelere göre rotanızı oluşturabilirsiniz. İlçedeki gelinlikçilerde istediğiniz tarz ve kesimde tasarımlar bulabilirsiniz. Yalnızca zevkinize ve bedeninize göre değil bütçenize uygun seçeneklere de ulaşmanız mümkün. Beğendiğiniz gelinliği ister satın alabilir isterseniz de kiralayabilirsiniz.

  Ümraniye gelinlik modaevlerinde seçenekleriniz yalnızca hazır modellerle sınırlı değil. İnternette ya da dergilerde beğendiğiniz ya da hayalinizdeki tasarımı da Ümraniye kişiye özel gelinlik dikimi firmalarında diktirebilirsiniz.

  Ümraniye gelinlik ayakkabısı, duvaklar, saç aksesuarları, gelin buketi gibi tamamlayıcıların birbirinden şık örneklerini sunan firmaları da içinde barındırıyor. İlçedeki firmaların deneyimli ekiplerinden gelinlik ve aksesuar seçimi konusunda yardım alabilirsiniz.

  Aradığınız modeli buldunuz. Peki süreç nasıl işliyor, ondan bahsedelim. Ümraniye’de bir gelinlik firmasıyla anlaşmanız halinde ilk provada ölçüleriniz alınarak süreç başlıyor. Sonraki provalarda ise istediğiniz tasarım vücudunuza göre hazırlanıyor. Son provada yapılan rötuşların ardından ise genellikle 3-4 provada gelinliğiniz teslim ediliyor.

  Eğer gelinliğini teslim aldığınızda, düğün tarihine kadar muhafaza edebileceğiniz bir yeriniz yoksa deposu olan gelinlik firmalarının sizin için istediğiniz tarihe kadar sakladığını da söyleyelim.

  Ümraniye Gelinlik Modelleri

  Ümraniye’de hizmet veren firmalarda öne çıkan tasarımlara da değinelim. İlçedeki gelinlik firmalarında prensesten düz kesime, bohemden vintage’a kadar her kesim ve tarzda tasarımları bulabilirsiniz. Ancak ilçedeki modaevlerinde özellikle prenses, A ve balık kesim gibi gösterişli modellerle işlemeli ve romantik modellerin dikkat çektiğini belirtebiliriz.

  Ayrıca kapalı ya da büyük beden gibi özel koleksiyonları olan markaları araştırıyorsanız Ümraniye gelinlikçilerinde farklı alternatiflerine denk gelebileceğinizi de eklemeden geçmeyelim.

  Gelinlik Ümraniye’de Nereden Alınır?

  Gelinlik firmalarının yoğunlukta olduğu bölgeler, gelin adaylarına alışveriş sırasında hem vakit kazandırıyor hem de birçok modeli bir arada inceleme imkanı sunuyor. Ümraniye’de de alanında uzman firmaların yoğunlukta olduğu bölgeler olduğunu belirtelim. Örneğin; Ümraniye Alemdağ Caddesi gelinlik modaevlerinin birçoğunu bir arada bulabileceğin bir bölge.

  Hatta ilçede gelinlik alışverişine çıkmadan önce biraz araştırma yaptıysanız Ümraniye Gelinlikçiler Çarşısı’nı mutlaka duymuşsunuzdur. Ümraniye Gelinlikçiler Çarşısı nerede diyenler için de Alemdağ Caddesi’ni adres gösterebiliriz.

  Ümraniye Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

  Ümraniye’de gelinlik alışverişine çıkmadan önce bilmeniz gerekenlerden biri de gelinlik fiyatlarını etkileyen faktörler. Kısaca anlatalım.

  Gelinliğin dikim şekli ile başlayalım. Ümraniye gelinlik modaevlerinin hazır model seçenekleri arasından seçim yapabilir ya da özel dikim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu noktada bilmeniz gereken özel dikim gelinlik fiyatlarının, daha çok emek ve zaman gerektirdiği için hazır modellere kıyasla daha yüksek olduğu.

  Gelinlikte kullanılan malzemelere göre de fiyatlar değişiyor. Gelinliklerde genellikle sentetik karışımlı ipek kumaşlar kullanılıyor. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bir o kadar artıyor. Aynı şekilde gelinliği süsleyen işlemeler de fiyatlara etki ediyor.

  Gelinlik alışverişinde tercihiniz ekonomik modellerden yanaysa gelinlik kiralama seçeneğini de düşünebilirsiniz. Ümraniye gelinlik kiralama sunan birçok firmaya sahip. Aradaki farkı merak edenler için de Ümraniye kiralık gelinlik fiyatlarının satılık tasarımlara kıyasla yüzde 20-30 oranında daha uygun olduğunu belirtelim.

  Ümraniye gelinlik firmalarının hizmetlerinden, fiyatlarından ve gelinlik seçiminde size yardımcı olacak ipuçlarından bahsettik. İlçedeki firmalardan size uygun gelinliği bulmak için firmaları istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, profillerine göz atabilirsiniz. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçerek kolayca randevu alabileceğinizi de unutmayın!

  Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları