Gelinlik

Gaziosmanpaşa Gelinlik Firmaları

Gaziosmanpaşa Salon Tuğba Gelinlik

20.000-30.000 TL

Gaziosmanpaşa Betül Moda Evi

10.000-20.000 TL

Gaziosmanpaşa Gülşen Modaevi Gaziosmanpaşa

10.000-20.000 TL

Gaziosmanpaşa Karaca Gelinlik

10.000-20.000 TL

Gaziosmanpaşa Müjgan Shahverdiyeva Gelinlik

10.000-20.000 TL

Gaziosmanpaşa Mila Moda Evi

10.000-20.000 TL

Gaziosmanpaşa Tuana Moda Evi

10.000-20.000 TL

Gaziosmanpaşa Ayşe Öztürk Haute Couture

10.000-20.000 TL

Gaziosmanpaşa Nergis Gelinlik

Gaziosmanpaşa Sevgim Moda Evi

Gaziosmanpaşa Mahmure Çelik Hanımeli Moda Evi

20.000-30.000 TL

Gaziosmanpaşa Öykü Gelinlik

10.000 TL'den az

Gaziosmanpaşa Şahin Gelinlik

Gaziosmanpaşa Hüma Nur Moda Evi

10.000-20.000 TL

Gaziosmanpaşa Elza Moda Evi Gülten Türk

10.000-20.000 TL

Gaziosmanpaşa Bella Moda Evi

30.000-40.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gaziosmanpaşa Gelinlikçilerinin Hizmetleri

Gelinlik alışverişi için hazırlıklar başladı. Gelinliğinizi Gaziosmanpaşa gelinlikçilerinden bakmaya karar verdiniz. Peki sizi bu firmalarda ne gibi hizmet seçeneklerinin beklediğini biliyor musunuz?

Öncelikle Gaziosmanpaşa gelinlikçilerini ziyaret ettiğinizde firmaların hazır gelinlik modellerini inceleyebileceğinizi ve seçiminizi bu modeller arasından yapabileceğinizi söyleyelim. Bu firmalarda her tarz ve kesimde hazır gelinlik seçeneklerini bulabilmeniz mümkün. Ancak seçeneklerinizin yalnızca hazır modellerle sınırlı olmadığını da bilmelisiniz. Eğer aklınızda bir model varsa bu tasarımı özel dikim hizmeti veren gelinlik firmalarında gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

İlçedeki gelinlik firmalarında yalnızca gelinlik seçeneklerini değil, gelinliğinizi tamamlayacak aksesuar seçeneklerini de bulabilirsiniz. Sabahlık, kuşak, ayakkabı, bolero, gelin buketi, şapka, duvak, gelin kesesi, bunlardan sadece birkaçı.

Gaziosmanpaşa gelinlik modaevleri genellikle 1-3 provada gelinliğinizi size istediğiniz gibi teslim ediyor. Eğer hazır modeller arasından seçim yaptıysanız, tasarımı vücudunuza uygun hale getirmek için bir iki rötuş yapılıyor ve kısa sürede size teslim edilebiliyor. Özel dikim gelinliklerin teslim süresi ise daha uzun olabiliyor.

Eğer gelinliğinizi teslim aldığınızda düğüne kadar saklayacak bir yeriniz yoksa Gaziosmanpaşa modaevleri sizin için istediğiniz tarihe kadar özel depolarında muhafaza edebiliyor.

Gelinliğinizi düğünden sonra evinizde yer kaplamasını istemiyorsanız ya da daha uygun fiyata mal etmek istiyorsanız İstanbul’da kiralık gelinlik seçeneğini düşünebilirsiniz. Gaziosmanpaşa’daki birçok gelinlik firması, kiralama seçeneği de sunuyor. Siz de firmaları inceleyerek kiralık gelinlik seçeneği sunan modaevleriyle görüşebilirsiniz.

Üstelik gelinlik kiralamak istediğinizde seçiminizi hazır modellerden yapabileceğiniz gibi özel dikim bir gelinliği de kiralayabilmeniz mümkün.

Gaziosmanpaşa Gelinlik Mağazaları Nerededir?

Bu hizmetleri alabileceğiniz Gaziosmanpaşa gelinlik mağazalarını nerelerde bulabileceğinizden de bahsedelim. İlçede gelinlik alışverişine çıktığınızda rotanızı Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Hürriyet Mahallesi ve Eski Edirne Asfaltı bölgesine çevirebilirsiniz. Çünkü ilçede faaliyet gösteren birçok gelinlik mağazası bu bölgelerde bulunuyor ve birbirinden farklı ve şık gelinlik modellerini gelin adaylarının beğenisine sunuyor.

Gaziosmanpaşa’da Gelinlik Nasıl Seçilir?

Gaziosmanpaşa’da gelinlik alırken ilk dikkat etmeniz gereken konu vücut tipinizdir. Örneğin; orantılı hatlara sahip kum saati vücut tipinde bir gelin adayıysanız balık gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Elma vücut tipindeki gelin adayları ise dikkatleri bacaklara çekecek yırtmaçlı ve asimetrik tasarımlı gelinliklere yönelebilir. Eğer vücut tipinizi ve nasıl bir gelinlik seçmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, Gaziosmanpaşa’daki tecrübeli gelinlikçilerden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Gelinlik alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da düğün mekanınızdır. Kır ve kumsal gibi sadelik ve rahatlığın ön planda olduğu mekanlarda uçuş uçuş, düz kesim, sade gelinlikler uygun olacakken; otel ve düğün salonu gibi ihtişamlı salonlarda yapılan organizasyonlarda balık ve prenses kesim gibi gösterişli, kabarık modelleri tercih edebilirsiniz.

Düğününüzü yapacağınız mevsim de gelinlik alırken göz önünde bulundurmanız gereken kriterler arasında. Sonbahar ve kış aylarında yarım veya uzun kollu gelinlikleri tercih edebileceğiniz gibi ilkbahar ve yaz mevsimi gibi ılık ve sıcak havalarda kolsuz, askılı ya da straplez yaka gelinliklere yönelebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa gelinlikçileriyle görüşmeden önce bir bütçe aralığı belirlemenizde de fayda var. Gelinliğiniz için ne kadar ödemeyi planladığınıza karar vererek daha rahat seçim yapabilirsiniz. Eğer bütçeniz düşükse gelinlik kiralama seçeneğini de düşünebilirsiniz. Gaziosmanpaşa kiralık gelinlik fiyatlarının satılık modellere kıyasla uygun olması, bütçenizi rahatlatacaktır.

Gaziosmanpaşa Gelinlik Modaevlerinde Fiyatları Etkileyen Faktörler

İstanbul gelinlik fiyatları için geçerli olduğu gibi Gaziosmanpaşa gelinlik fiyatları da geniş bir aralığa sahip. Çünkü gelinliğin modeli, markası, işlemeleri, dikim şekli ve ne kadar işçilik gerektirdiği gibi kriterler fiyatlara etki ediyor.

Özel dikim gelinlik fiyatları, model kişinin zevkine göre sıfırdan tasarlanıp dikildiği için hazır model gelinlik fiyatlarına göre daha yüksek oluyor.

Gelinliğin kumaşı ve işlemeleri de fiyatları doğrudan etkiliyor. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bu oranda yükseliyor. Gaziosmanpaşa’da uygun fiyatlı gelinlik arayışındaysanız, firmaların sentetik oranı yüksek kumaşlardan yapılan modellerine göz atabilirsiniz.

Marka bilinirliği ve işçilikte kullanılan materyallerin kalitesi nedeniyle tasarımcı gelinlikleri de en pahalı gelinlikler oluyor.

Gelinliğinizi satın almak zorunda değilsiniz. Gaziosmanpaşa gelinlik kiralama imkanı sunan firmalar açısından da oldukça zengin. Ancak Gaziosmanpaşa gelinlik kiralama fiyatlarının satılık gelinlik fiyatlarına yakın olduğunu da söyleyelim.

Hayalinizdeki gelinlik için Gaziosmanpaşa modaevlerini, size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilginizi çeken firmaları inceleyerek fiyat teklifi alabilirsiniz!

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları