Duygum Gelinlik

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Duygum Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Duygum Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Duygum Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Duygum Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Duygum Gelinlik Hakkında

Gelinlik seçiminin gelin adayları için oldukça zor bir karar olduğunu biliyoruz. Gelinliğinizi seçerken vücut tipiniz, bütçeniz, tarzınız ve düğün mekanınızın konsepti gibi detaylara da dikkat etmeniz gerekiyor. Faktörler bir hayli fazlayken işin içinden çıkamıyor ve profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, Duygum Gelinlik olarak yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz. Geniş gelinlik yelpazemiz ve bütçenizi zorlamayacak fiyatlarımız ile hem yüzünüzü güldürüyor, hem de kendinizi tamamen özgür ve rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Bu özel günde tüm hayran bakışlar üstünüzde olacak. Tabii ki Duygum Gelinlik farkıyla!

Başta kumaş kalitemiz, tasarım ve dikişte gösterdiğimiz özen ve ayrıntılara verdiğimiz önem ile her gelinliğimizin güzelliğinize layık olacağından emin olabilirsiniz. En yeni trendlere, değişen modaya ve sektöre hızlıca uyum sağlıyor, Bakırköy modaevleri arasından sektöre yön veriyoruz. Bu bölgede aklınıza gelen ilk gelinlik firması olmak için hizmet anlayışımızı sürekli geliştiriyoruz. Bizi tercih eden gelin adaylarımızın memnuniyetini her detayda sağlamayı amaçlıyoruz. Güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyor, hayatınızın en önemli gününde tercih edilmenin sorumluluğunu alıyoruz.

Gelinliklerimizin arasından size uygun bir seçim yapmanız için nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi, stilinizi, saç ve makyaj modelinizi ve bunun gibi önemli konular hakkında bilgi alıyoruz. Bu doğrultuda tecrübelerimizi de kullanarak geleneksel, modern, gösterişli ya da sade tarzdaki pek çok model önerisinde bulunuyoruz.

Bakırköy gelinlik firmaları arasında farklılaşmamızın bir diğer nedeni ise gelinlik ile sınırlı kalmıyor olmamız! Abiye, nişanlık, kaftan ve özel günler için şık elbiseler de tasarlayabiliyor, ihtiyaç duyduğunuz her zaman sizi salonumuzda ağırlayabiliyoruz.

Gelinlik modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.