Gelinlik

Erzurum Gelinlik Firmaları

Yakutiye Gelin Evim Aslı Balkan

20.000-30.000 TL

Yakutiye Elif Moda

20.000-30.000 TL

Merkez Ferda Tuna

10.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik alışverişine çıktığınız zaman vücut tipinizi, düğün mekanınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak bir seçim yapmalısınız. Vücut tipinize göre bir gelinlik tercih etmek düğününüzde kusursuz görünmenizi sağlayabilir. Çünkü doğru gelinlik vücudunuzdaki güzel hatları öne çıkarırken kusurlarınızı gizleyecektir. Örneğin elma vücut tipinde bir gelin adayıysanız karın bölgenizi gizlemek için korseli, dolgun göğüslerinizi vurgulamak içinse göğüs dekolteli bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Böyle bir gelinlikle vücudunuzun güzel hatlarınızı sergileyip, kusurlarınızı gizleyebilirsiniz.

Vücut Tipinize Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizi okuyarak sizin için doğru gelinliğin hangi modeller olduğunu öğrenebilirsiniz. Vücut tipinizin yanı sıra düğün mekanınız da gelinlik seçiminize yön vermelidir. Örneğin mekan olarak gösterişli bir düğün salonu tercih ettiyseniz midi boy bir gelinlik doğru seçim olmayabilir. Onun yerine tok kumaştan prenses kesim ya da balık kesim bir model daha hoş duracaktır. Düğün yerinizle uyumlu bir gelinlik seçmek için Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Seçimi adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Gelinlik alışverişi sırasında düğün bütçenizi göz ardı etmemelisiniz. Eğer kısıtlı bir bütçeniz varsa gelinlik kiralama alternatifini düşünebilirsiniz. Bu şekilde oldukça uygun fiyata düğününüzde çok şık bir gelinlik giyinebilirsiniz. Hayalinizdeki gelinlik bütçenizin çok üzerindeyse gelinlik dikimi yapan bir gelinlik mağazası ile anlaşarak daha makul bir fiyata istediğiniz gelinliği tasarlatabilirsiniz.

Erzurum Gelinlikçiler ve Modaevleri

Erzurum’daki gelinlik firmalarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan zahmetsizce randevu alabilir ve gelinlik araştırmalarınıza bir an önce başlayabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları