Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye
5,0
(15 Yorum)
5. yıl
Fethiye
Göz kamaştıran bir gelin olmanız için gereken her şeyi Muğla gelinlik mağazaları içerisinde yer alan Event Sposa’da bulacaksınız. Takvimler 1952 yılını gösterdiğinde kurulan Event Sposa isimli...
10.000 7.500 TL

Diğer Firmalar

5.000 TL'den az
7.500-10.000 TL
5.000-7.500 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Vücut Tipine Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir?

Siz de tüm gelin adayları gibi hayalinizdeki o muhteşem gelinliği arıyor olmalısınız. Ancak bilmelisiniz ki, sizin için en uygun gelinlikler vücudunuza uygun olan modellerdir. Aksi takdirde, dünyanın en güzel gelinliğini bile seçseniz, vücut tipinize uygun bir gelinlik değilse, içerisinde hayalinizdeki gibi görünemeyeceksiniz. Peki vücut tipinize uygun gelinlik nasıl seçilir? Bu konuda gelinlikçiler daha önce pek çok vücut tipi ile karşılaştıkları ve gelinlikleri çok iyi tanıdıkları için size yardımcı olacaktır. Ayrıca, gelinlik mağazalarını gezerken, gözüne güvendiğiniz bir yakınızı da götürmenizi tavsiye ederiz. Böylece doğru seçimler yapabileceksiniz.

Kum saati, elma, armut ve dikdörtgen olmak üzere dört çeşit vücut tipi vardır. Kum saati vücut tipine sahip olanların en şanslı grup olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü giyecekleri neredeyse her gelinlik vücutlarına yakışacak, kıvrımlarını ortaya çıkaracaktır. Eğer armut vücut tipine sahip bir gelin adayıysanız, giymeniz gereken gelinlik modelleri, prenses ya da A kesimdir. Zaten gittiğiniz moda evi de sizi bu yönde yönlendirecektir. Eğer size sunulan modellerden hiçbirini beğenmezseniz, ünlü gelinlik markalarının tasarımlarını diktirebilirsiniz. Ancak gelinlik dikimi yaptıracaksanız, gelinlik firmanız ile 5-6 ay öncesinden randevulaşmanızı öneririz. En özel geceniz olan düğün gününüzde daha önce kimsenin giymediği bir model giymek isterseniz de özel tasarım gelinlikler tam size göre olabilir.

Muğla Gelinlikçiler ve Moda Evleri

Eğer evinizde yeteri kadar depolama alanı yoksa ya da düğünden sonra gelinliğinizi saklamak istemiyorsanız, gelinlik kiralama yöntemini değerlendirebilirsiniz. Gelinliğinizi ister satın alın, ister kiralayın Muğla’da size hizmet verecek gelinlik firmalarını bulunduğunuz sayfa aracılığıyla listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları