Gelinlik

Hayallerindeki gelinlik modellerini, gelinlik seçerken dikkat etmen gerekenleri, gelinlik trendlerini ve ünlü markaların son koleksiyonlarını bulabileceğin tek adres Düğün.com. Şehrindeki tüm gelinlik moda evlerini ve modellerini incele ve randevu al, indirimlerden faydalan!

1311 Gelinlik Firması arasından hayalindeki Gelinliği seç:

Bunları Okumadan Evlenmeyin

Tüm Yazılar
Çeyiz Nedir, Çeyizde Olması Gerekenler Nelerdir?

Çeyiz Hazırlığında Nelere İhtiyacın Olduğunu Tek Tek Açıkladık! Hemen Oku!

Oku
Hangi Mevsime Hangi Gelinlik Uyar?

Mevsimine Göre Gelinlik Mi Seçilir?” Demeden Önce Bilmeniz Gerekenler Bu Yazıda!

Oku
Moda Tasarımcılarının 2016 Gelinlik Koleksiyonları

2016 Gelinlik Modellerini Görmeyen Kaldı mı? Ünlü Tasarımcıların 2016 Koleksiyonları Burada: İlham Almak için Tıklayın!

Oku
2015 Yılının

Düğün.com Editörleri 2015 Yılının En İyilerin Seçti. İncelemek için Hemen Tıklayın!

Oku

Tüm Gelinlik İndirimleri

Tüm Gelinlik İndirimleri
Cafe Bride
Tüm yeni koleksiyon gelinlik modellerinde geçerli %10 indirim kampanyası!
Miry May ve Crystal Design
Düğün.com çiftlerine %10 indirim!
Nova Bella
%20 İndirim! Ayrıca kısa duvak, taç ve kese bizden size hediye!
Egenur Moda Evi
27 Mayıs'a kadar geçerli yeni sezon tüm hazır gelinlikler 3000TL, nişanlıklar 1500TL!

Yüzlerce Moda Evi, Binlerce Model Arasından Sizin Gelinliğiniz Nerede?

Gelinlik seçim sürecini daha da keyifli hale getirmek için şehrinizdeki moda evi seçeneklerini ve öne çıkan modelleri bir araya getirdik. Örneğin İstanbul’daki moda evlerini inceleyerek beğendiğiniz gelinlik modelleri arasından seçim yapabilir, online randevunuzu alarak denemeye gidebilirsiniz

Seçim yapmakta kararsız kalıyorsanız öncelikle hayallerinizden ilham alın. Çocukluğunuzda hayallerinizi süsleyen prenses gelinlik modelleri; bir klasiktir ve şıklığı yakalamanızı sağlar. Eğer düşlerinizde romantik bir model varsa son yıllarda geri dönen dantelli gelinlik modelleri arasından seçim yapabilir, ince detaylarla çekici ve zarif bir gelin olabilirsiniz.

Seçiminizi yaparken düğün yeri ve konseptini de mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin; otel düğünleri için kabarık gelinlik modelleri daha uygundur. Kır düğünleri içinse ufak ayrıntılarla süslenmiş sade gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Modayı takip ediyor, modern çizgileri seviyorsanız farklı markaların gelinlik modelleri bir karar vermeden önce mutlaka incelemeniz gereken galerilerin başında yer alıyor.

Bu süreçte göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer unsur bütçeniz. Her bütçeye uygun gelinlik fiyatları için Düğün.com indirim ve kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Kararınızı verirken tamamlayıcı aksesuarların başında gelen duvağınızı da unutmayın. Duvak modelleri arasından seçiminizi yaparken etek şeklinizi ve yüz tipinizi göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

İncelediklerim
TÜMÜ