After Party Elbisesi

After party için hem şıklık hem de konfor sağlayacak tasarımlar bir arada!

Transparan Helen

Model

: Transparan Helen

Özellikler

: Romantik, Straplez

14.000 TL - 15.000 TL

Saten Sade

Model

: Saten Sade

Özellikler

: Sade, Spor, Uzun gösteren, V yaka

14.000 TL - 15.000 TL

SGE 8

Model

: SGE 8

Özellikler

: Modern, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Celine Balık Model Gelinlik

Model

: Celine Balık Model Gelinlik

Özellikler

: Vintage, Bohem, Romantik, Bisiklet yaka

26.300 TL

Spica Mini

Model

: Spica Mini

Özellikler

: Modern, V yaka

3.000 TL - 5.000 TL

Celine Balık Model Gelinlik

Model

: Celine Balık Model Gelinlik

Özellikler

: Vintage, Bohem, Romantik, Modern, Helen, Cesur, Spor, Tarlatansız, İki parça, Eteği çıkabilen, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, Bisiklet yaka

25.000 TL - 26.000 TL

Liza

Model

: Liza

Özellikler

: Klasik, Romantik, Straplez

4.000 TL - 7.000 TL

Sorina

Model

: Sorina

Özellikler

: Görkemli, Modern, Cesur, V yaka

5.000 TL - 8.000 TL

Black

Model

: Black

Özellikler

: Görkemli, Vintage, Gotik, Kare yaka

20.000 TL - 25.000 TL

Balık

Model

: Balık

Özellikler

: Modern, Cesur, Zayıf gösteren, Vintage, Boyundan bağlamalı

18.000 TL - 20.000 TL

WHM 51

Model

: WHM 51

Özellikler

: Modern, V yaka

3.000 TL - 5.000 TL

SGE 9

Model

: SGE 9

Özellikler

: Modern, Eteği çıkabilen, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Angel

Model

: Angel

Özellikler

: Cesur, Tarlatansız, İki parça, V yaka

15.000 TL

NRA 5

Model

: NRA 5

Özellikler

: Modern, Romantik, V yaka

8.000 TL - 11.000 TL

77065

Model

: 77065

Özellikler

: Görkemli, Romantik, Modern, Cesur, Tarlatansız, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, Bisiklet yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Glamour Bridal 46

Model

: Glamour Bridal 46

Özellikler

: Vintage, Romantik, Hakim yaka

3.000 TL - 5.000 TL

Bellatrix

Model

: Bellatrix

Özellikler

: Sade, Straplez

3.000 TL - 5.000 TL

ELP 11

Model

: ELP 11

Özellikler

: Cesur, Düşük omuz

1.000 TL - 3.000 TL

Şifon Balon Kollu Düz Kesim Gelinlik

Model

: Şifon Balon Kollu Düz Kesim Gelinlik

Özellikler

: Sade, Vintage, Romantik, Uzun gösteren, Straplez

13.600 TL

After gelinlik

Model

: After gelinlik

Özellikler

: Modern, Spor, Cesur, Straplez

7.000 TL - 12.000 TL

K-125

Model

: K-125

Özellikler

: İki parça, Eteği çıkabilen, Straplez

3.500 TL - 5.500 TL

Loulou

Model

: Loulou

Özellikler

: Modern, Boyundan bağlamalı

15.000 TL - 30.000 TL

AGA 9

Model

: AGA 9

Özellikler

: Modern, Helen, Straplez

8.000 TL - 11.000 TL

Kare Yaka Transparan Helen Model

Model

: Kare Yaka Transparan Helen Model

Özellikler

: Helen, Kare yaka

10.000 TL - 15.000 TL

Sayfa 1 / 4
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

After Party Elbisesi - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm modeller

Düğün After Party Elbisesi Nedir?

Düğün stresini eğlenerek atmak için düzenlenen after party etkinliği, gelin adayları için ikinci gelinlik ihtiyacı doğuruyor. Peki gelin after party elbisesi nasıl olmalı derseniz, hem rahat hem de şık olması gerektiğini söyleyelim. Kısa ya da uzun, rahat kıyafetler sadece partide değil fotoğraf çekimlerinde de daha özgür olmanı sağlayacaktır.

Vücut Tipine Göre Düğün Sonrası After Party Kıyafetleri

Gelinlikte olduğu gibi after party kıyafeti seçerken de ilk dikkat etmeniz gerekenlerden biri vücut tipiniz. Doğru after parti kıyafeti seçimiyle düğünde sahip olduğunuz hoş görünümü, düğün sonrası eğlencede de sürdürebilirsiniz. Dans pistindeki hareketlerinize eşlik etmesi için ışıltılı, püsküllü, fırfırlı ve volanlı tasarımların da after parti için uygun olduğunu belirtelim.

Armut vücut tipine sahip gelin adaylarıyla başlayalım. Uzun ya da kısa olması fark etmeksizin kıyafetinizi, basenleri kamufle eden ve ince üst bedeninizi öne çıkaran tasarımlar arasından seçmelisiniz. Bunun için çan etekli ve göğüs ya da omuz dekolteli tasarımlar uygun seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Çan etekli tasarımlar dans ederken de size büyük rahatlık sağlayacaktır.

Elma vücut tipine sahip gelinler ise dikkatleri ince ve düzgün bacaklarına çekmeliler. Bunun için kısa ya da yırtmaçlı uzun etek boyuna sahip tasarımlar uygun olacaktır. Yırtmaçlı tasarımlar hareket kolaylığı da sağladığından after party esnasında kurtarıcınız olacaktır. Göğüslerinizi olduğundan küçük göstermek içinse V yakalardan yardım alabilir, üstü sade modellere yönelebilirsiniz. Gövdesi işlemeli modellerden ise uzak durmalısınız.

Orantılı hatlarına sahip kum saati vücut tipindeki gelin adayları ise dar kesim tasarımlara yönelebilir. Her gelinin kolay kolay giyemeyeceği balık kesimli elbiseler bu vücut tipi için uygun seçenekler arasında. Üç boyutlu aplikeler, püsküller, taşlar ya da payetlerle hareketlendirilmiş balık modellerle hem orantılı hatlarınızı öne çıkarabilir hem de göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Dikdörtgen vücut tipine sahip gelinler ise kıvrımsız bel bölgesini kamufle edecek tasarımlara yönelebilir. Düz kesim kısa ya da uzun elbiselerle hem rahat hem de şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca iki parça gelinliklerin bel bölgesini olduğundan kıvrımlı gösterme özelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Bohem, iddialı, romantik… Birçok farklı tarza hitap eden after parti kıyafetleri de markaların ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Tarzınıza en uygun wedding after parti elbisesini seçmek çok kolay! Hadi düğün mekanınıza, kullanacağınız aksesuarlara ve vücut tipinize göre şekillenen tarzınıza, en doğru after parti düğün elbisesini bulalım! En çok tercih edilen tasarımlardan bahsedelim:

Sade Beyaz After Parti Elbisesi Modelleri

Minimalist tarzını düğünden sonra da yansıtmak isteyen gelin adaylarının tercih ettiği after party elbisesi beyaz sade modeller oluyor. Özellikle katlı fırfırlı ve babydoll formlu seçeneklerini bu organizasyonlara çok yakıştırıyoruz. Katlı etekler, hareketli duruşları ile dans pistinde oldukça güzel görüntülere sebep oluyor. Bu tasarımları tamamlamak için aksesuar olarak ışıltılı taçları ve ayakkabıları düşünebilirsiniz.

Püsküllü After Party Elbisesi Modelleri

1920'lerin flapper stilindeki ışıltılı ve püsküllü modellerinin en çok tercih edilen after party elbise modelleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle düz ve balık etek gelinlikler, dönemin ruhunu yansıtmak için oldukça uygun. Vintage model bu tasarımlarla ışıltılı, tüy detaylı taçları tercih edebilirsiniz. Dönem filmlerinden fırlayan görüntünüz, tarihi mekanda gerçekleşecek after party organizasyonunuz için ideal olacaktır.

Tüy Detaylı After Party Elbiseleri

Dans ederken hareketlerinize eşlik edecek tüy, püskül gibi detayları bulunan tasarımları after parti için tercih edebilirsiniz. Etek, göğüs ya da omuz bölgesinde kullanılan tüy detaylar ile hareketlendirilen bu tasarımları bohem ve vintage tarzda gelin adaylarına öneriyoruz. Tüy detayları, bir bölgeyi olduğundan daha geniş gösterirler. Omuzlarda kullanılan tüyler sizi daha uzun ve daha geniş omuzlu gösterecektir.

Tek Askılı After Parti Elbiseleri

After parti için rahat, dikkat çekici ve hafif bir kıyafet seçimi yapmak istiyorsanız, son yılların en trend modelleri arasında yer alan Helenistik tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu tasarımların en şık örneklerinden olan tek askılı tül ve şifon elbiseler ile hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tek askılı modelleri geniş omuzlu gelin adaylarına önerdiğimizi de belirtelim.

Çıkarılabilir Etekli After Party Gelinlik Modelleri

Hem düğün hem after party için iki farklı gelinlik almak istemeyen gelin adaylarının tercihi eteği çıkabilen gelinlik modelleri oluyor. eteği çıkabilen gelinliklerin belden ayrıca bir kemerle giyilen etek kısmı düğünde gösterişli bir silüet yaratıyor. Düğünden sonra ise çıkarılarak gelinliği after parti için rahat, mini bir elbiseye dönüştürebiliyor.

İki Parçalı Düğün After Parti Elbiseleri

İki parça gelinlikler de after partilere çok yakışıyor! Askılı, kolsuz, düşük kollu; eteği hareketli tasarımları özellikle dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Çünkü bu modelle bel bölgesinin daha kıvrımlı görünmesi sağlanabilir. Özellikle bohem tarzda tasarımlardan hoşlanan gelinler iki parça çan etekli, İspanyol kollu tasarımları tercih edebilir.

Gold ve Gümüş After Party Elbisesi Modelleri

Gelinlik trendleri arasında yer alan gold ve metalik renkler en çok after parti elbiselerine yakışıyor. Göz alıcı bir görünüme sahip olmak isteyen iddialı gelin adayları bu tasarımları tercih edebilir. Etek kısmı püskül detaylarla da hareketlendirilen seçenekleri de en çok tercih edilen after parti elbiseleri arasında. Bu renkleri ister after party elbisenizin kumaşında, isterseniz de aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz.

Tulum After Parti Kıyafeti Modelleri

Şıklığı kadar rahatlığına da önem veren gelin adayları after parti için tulum formunda tasarımları da tercih edebiliyor. Özellikle ışıltılı ve pelerinli seçenekleri after partinin eğlenceli ortamına uyum sağlamak için bire bir! Tulum after party kıyafetleri farklı renk ve tasarımdaki seçenekleriyle gelin adaylarının en popüler tercihleri arasında.

Satılık ve Kiralık After Party Elbisesi Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

After parti elbisesi satın almadan önce fiyatları etkileyen faktörleri bilmeniz, bütçenize uygun modeli kolayca bulmanızı sağlayacaktır. Peki nedir bunlar? Hızlıca bakalım: After parti elbiselerinin dikim şekline göre iki seçeneği bulunuyor: Markaların hazır tasarımları ile özel olarak dikilen modeller. After parti için markaların koleksiyonları arasından hazır bir elbise seçebilir ya da hayalinizdeki modeli diktirebilirsiniz.

Bu noktada bilmeniz gereken diktirme fiyatlarının hazır modellere kıyasla daha yüksek olduğudur. Çünkü bu modeller kişinin zevkine göre sıfırdan yapılır. Bu da hem işçilik gem süre açısından hazır modellere kıyasla daha zahmetli olur ve bu durum fiyatlara da yansır. Gelinlikte kullanılan kumaş ve işlemeler de fiyatlara etki eden faktörlerden.

After parti gelinliklerinde kullanılan sentetik karışımlı kumaşlar ipek oranı yüksek kumaşlara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca işlemeler de fiyatlara etki eder. Örneğin; ışıltı katması için swarovski taşların kullanıldığı bir elbise, payetli modellere kıyasla daha yüksek fiyatlı olacaktır. Satılık ve kiralık after parti elbiseleri arasında da fiyat farkları mevcut.

Elbisenizi satın almanız halinde, kiralama seçeneğine kıyasla daha yüksek ücretlerle karşılaşabilirsiniz. Gelinliğinizi kiralamanız halinde satın almaya kıyasla %30 daha düşük bir ücret ödemeniz gerekir. Bazı firmaların düğün ve after parti için iki farklı ürün alan gelin adaylarına after parti elbisesini indirimli ya da hediye olarak sunduğunu da belirtelim.

Elbisenin tasarımcısı da fiyat farkına neden olur. Dünyaca ünlü markaların parti elbiseleri yerel markalara göre daha yüksek fiyatlıdır. Kumaş ve malzemelerin kalitesi ile işçilik gibi faktörler neden olur. After parti kıyafetlerine ilişkin detaylardan bahsettik. Size uygun tasarımı bulabilmek için bulunduğunuz sayfada yer alan tasarımları inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken modeller için ilgili firmalarla iletişime geçebileceğinizi de unutmayın!