Gelinlik

Manisa Gelinlik Firmaları

Merkez Aso Sümerler

20.000-30.000 TL

Soma Sinem Gelinlik Moda Evi

10.000 TL'den az

Şehzadeler Serra Tasarım

10.000-20.000 TL

Şehzadeler Hümeyra Moda

30.000-40.000 TL

Şehzadeler By Gürsel Haute Cuture

20.000-30.000 TL

Merkez Gültekin Ataseven

10.000-20.000 TL

Salihli Bayraktar Konfeksiyon

10.000-20.000 TL

Turgutlu Sadıklar Tekstil

50.000 TL'den fazla

Ahmetli Uyar Gelinlik

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelinlik Seçimi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gelinlik seçiminizi yaparken bütçenizi, düğün mekanınızı ve vücut tipinizi göz önünde bulundurarak bir tercih yapmanızı öneririz. Eğer bunlara dikkat ederseniz gelinlik alışverişinizde hata yapmaktan kurtulmuş olursunuz. Gelinliğinizi seçerken bütçenize uygun tercihler yapmanızı öneririz. Gelinlik bütçesinden şaşmak pek çok gelin adayının düştüğü hatalardandır. Beğendiğiniz gelinlik, bütçenizi aşıyorsa gelinlik dikimi yapan bir gelinlik mağazası ile anlaşarak modeli daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Kısıtlı bütçeniz varsa modaevlerinin sunduğu gelinlik kiralama imkanından da yararlanabilirsiniz.

Gelinlik tercihinizi yaparken düğün mekanınıza ve temanıza uygun bir model seçmeniz organizasyonunuzun bir uyum içinde olması için oldukça önemlidir. Örneğin balo salonunda gösterişli bir düğünde mini bir gelinlik giymek doğru bir tercih olmaz. Böyle bir mekanda prenses kesim, ipek tafta gelinlik hoş bir seçim olabilir. Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizi inceleyerek düğün yerinize uygun olan gelinlik modelini öğrenebilirsiniz.

Vücut tipinizin, gelinlik tercihinizi yaparken size yol göstermesine izin vermelisiniz. Unutmayın, vücudunuza uygun bir gelinlik seçerseniz kusursuz görünmeyi garantileyebilirsiniz. İnce beliniz ve geniş basenleriniz varsa belinizi vurgulayacak ve basenlerinizi gizleyecek A kesim bir gelinlik modeli seçmelisiniz. Balık formdaki gelinlikler ise orantılı vücut hatları ister. Bu yüzden bu tarz gelinlikler en çok kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına yakışır. Vücut Tipinize Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? makalemizi inceleyerek sizin için doğru gelinliği bulabilirsiniz.

Manisa Gelinlikçiler ve Modaevleri

Hayalinizdeki gelinliği bulacağınız Manisa’daki gelinlik firmalarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz firmalardan zahmetsizce randevu alarak sizin için doğru gelinliği aramaya bir an önce koyulabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları