Gelinlik

Trabzon Gelinlik Firmaları

Swan Fashion Wedding
8 Yorum
Ortahisar
16 saatte cevap verir

Trabzon'da gelinlikçiler arasında yer alan Swan Fashion Wedding, 2015 yılında kurulmuş, şık tasarımları ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çeken bir marka. Moda dünyasında öncü bir konuma sahip olan...

40.000-50.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Ortahisar Wedding Store

20.000-30.000 TL

Merkez Diana Gelinlik

20.000-30.000 TL

Akçaabat Damla Moda Evi

10.000-20.000 TL

Merkez Şubest Wedding

30.000-40.000 TL

Akçaabat Olcay Gelinlik

10.000 TL'den az

Merkez Leydi Gelinlik

20.000-30.000 TL

Ortahisar Zarif Gelinlik

50.000 TL'den fazla

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelinlik seçiminizi yaparken bazı noktalara dikkat etmenizi öneririz. Bu noktalardan en önemlileri vücut tipinize ve düğün mekanınıza uygun gelinlik tercihi yapmaktır. Düğününüzün bir uyum içinde olması için düğün mekanınızı yansıtan bir gelinlik seçimi yapmalısınız. Örneğin tekne düğünü yapmayı düşünüyorsanız kuyruklu gelinlikler doğru bir tercih olmayabilir. Onun yerine mini ya da midi boy kısa gelinlikler çok şık olabilir. Kumaş tercihinizi ise şifon ya da tül gibi uçuşan kumaşlardan yapmanızı öneririz. Etekleriniz rüzgarla birlikte hareket edince ortaya çok hoş görüntüler çıkabilir. Düğün Mekanına Uygun Gelinlik Seçimi başlıklı makalemizi okuyarak düğün mekanınıza hangi gelinlik modelleri daha uygun öğrenebilirsiniz. Kusursuz bir gelin olmak istiyorsanız vücut tipiniz gelinliğinizi seçerken size yol göstermeli. Vücudunuza uygun gelinlik sayesinde kusurlarınızı kapatabilir, güzel hatlarınızı öne çıkarabilirsiniz. Dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adayları kemerli bir gelinlik tercih ederek vücutlarını daha şekilli gösterebilirler. Vücut Tipine Uygun Gelinlik Nasıl Seçilir? makalemiz, sizin için doğru gelinliği bulmanız konusunda rehber olabilir.

Hazır Modeller Mi Yoksa Özel Tasarım Gelinlikler Mi Size Göre?

Nasıl bir gelinlik seçeceğinize karar verirken hazır bir model mi yoksa özel tasarım mı istediğinize karar vermelisiniz. Gelinlik seçimini son ana bıraktıysanız hazır model gelinlik seçmenizi öneririz. Çünkü özel dikim gelinliklerin hazırlanması en az 3-4 ay kadar bir süre alıyor. Eğer hayalini kurduğunuz bir gelinlik modeli varsa özel dikim gelinlik yaptırmak size göre olabilir. Ama yaklaşık 6 ay öncesinden bir gelinlikçi ile anlaşıp hazırlıklara başlamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Trabzon Gelinlikçiler ve Modaevleri

Tam istediğiniz gibi bir gelinliği bulmak için Trabzon’daki gelinlik mağazaları ve modaevleri ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Farklı yerlere bakarak aradığınız gelinliği bulabilirsiniz. Şehrinizdeki gelinlik firmalarına bu sayfa üzerinden ulaşabilir, kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları