Elif Aygün Atelier

Elif Aygün Atelier

Gelinlik

Kategori

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Yapılan tüm ürünleri kişiye özel tasarımlardır. A kesim, Helen , Vintage ve bir çok tarzda modern kesimli modeller mevcuttur. Özel tasarım hizmeti veren tek moda eviyiz, showroomdaki koleksiyon ürünlerinizi deneyerek beğendiğiniz detaylar üzerinden bir stilistin ellerinden size özel bir tasarım çiziliyor ve hayalinizdeki gibi bir gelinlik modelini bu şekilde belirleyebiliyoruz. Kendinizi özel hissettirecek kelimenin tam anlamı ile size özel bir tasarım yapılabilen bu hizmetimiz için ek bir ücret alınmamaktadır.

Hakkında

15 yıldır gelinlik alanında, kişiye özel tasarımlar yapan bir moda evi olarak hizmet veriyoruz. Elif Aygün Atelier olarak da 3 yıldır 6 kişilik bir ekiple çalışıyoruz.

Peki,” İstanbul’da gelinlik nereden alınır?” sorularınızı duyar gibiyiz.

Sadece İstanbul değil, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize beden ölçülerinizi ve istediğiniz modeli bildirmeniz yeterli. Seçtiğiniz modeli tasarlayıp bulunduğunuz şehre kargo ile gönderiyoruz. Sadece gelinlik modelleri değil, dilediğiniz elbiseyi özel bir çizimle tasarlayıp dikiyoruz. Save the date elbiselerinde uzmanlaşmış bir ekip olarak nişanlık, abiye, kına, anne kız kombinleri, hamile elbisesi ve aklınıza gelebilecek bütün özel günleriniz için tasarımlar yapıyoruz. Çizim aşamasından sonra elbiseye uygun kumaşı tedarik ederek ve sizin onayınızı alarak hayalinizi gerçekleştirmeye başlıyoruz. İstediğiniz rengi seçebiliyorsunuz. Gelinliğinize uygun gelin buketi ve duvak tedarik ediyoruz. Elbiselerimizi kiralamak ya da hazır modellerden almak isterseniz bu olanağı size sağlıyoruz.

İstediğiniz model için ne kadar süre önce bizimle iletişime geçebilirsiniz? En az iki buçuk ay önceden model hakkında bilgi almak ve müsaitlik durumumuzu öğrenmek için yandaki formu doldurarak randevu alabilirsiniz.

Tasarladığımız modellerin fiyatı en az 1400 liradan başlıyor. En az 1 olmak üzere en çok üç gelinlik provası yapıyoruz. Bulunduğumuz sezona göre istediğiniz modelin teslim süresi değişiyor. Yaz ayları yoğunluk olması nedeniyle 30 ya da 40 gün, kış ayları ise 15 gün içinde teslim ediyoruz.

Hayalinizi önce kâğıda dökmek, sonra gerçeğe dönüştürmek için bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Şenlikköy Mahallesi Yeni Bağlar Sokak no29 Florya-Şenlikköy/Bakırköy


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Elif Aygün Atelier firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!