Maltepe Gelinlik Firmaları

Hayalindeki gelinlik için Maltepe gelinlik modaevlerini hemen inceleme ve ilgini çeken firmalardan ücretsiz randevu al!

Ayfer Bitiş Moda Evi

Maltepe

Ayfer Bitiş Moda Evi

Nasıl bir model gelinlik giyeceğinize henüz karar veremediyseniz size yardımcı olacak bir mağaza için Ayfer Bitiş Moda Evi önerimizi inceleyebilirsiniz. İşinde profesyonel ekibimizle birlikte moda...

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

%20 indirim 50 2 7 1
İncele
Esnek sözleşme Zeynep Güler Haute Couture

Maltepe

Zeynep Güler Haute Couture

2010 yılından beri siz değerli gelin adaylarımız için çalışan başarılı bir firmayız. Hayatınızda bir kez yaşayacağınız düğün gününüzde düşlerinizi süsleyen gelinliği bulmanızı sağlayarak güvenilir...

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

50
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları

Maltepe Gelinlik Mağazaları ve Modaevleri

Gelinlik alışverişiniz için rotanızı belirlerken, İstanbul Maltepe gelinlik modaevlerinin yoğun olduğu bölgeleri tercih etmeniz size kolaylık sağlayacaktır. Maltepe İnönü Caddesi ve Bağdat Caddesi gelinlik firmalarını bir arada bulabileceğiniz lokasyonlar arasında yer alıyor.

Maltepe gelinlikçileri farklı tarz ve kesimlerde gelinlik modelleriyle, yeni evlenecek gelin adaylarına birçok seçenek sunuyor. Üstelik ister bu firmaların hazır modelleri arasından seçim yapabilir isterseniz de özel dikim hizmeti veren firmalarda hayalinizdeki gelinliği diktirebilirsiniz.

Eğer Maltepe gelinlik firmalarının koleksiyonları arasında çok beğendiğiniz bir gelinlik varsa ve bütçeniz kısıtlıysa gelinlik kiralama seçeneğini düşünebilirsiniz. Üstelik bazı firmalarda özel olarak diktirdiğiniz gelinliği de kiralama imkanınız mevcut.

İlçedeki gelinlik firmalarından gelinliğiniz 1-4 provada teslim alabilirsiniz. Üstelik bu firmalarda bulabileceğiniz ürün seçenekleri gelinlik modelleri ile sınırlı değil. Gecelik, sabahlık, kuşak, ayakkabı, bolero, gelin buketi, şapka, duvak, gelin kesesi, yelpaze gibi aksesuarları da temin edebiliyorsunuz.

Maltepe'de Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gelinlik seçiminde ilk kriteriniz vücut tipiniz olmalı. Örneğin; armut vücut tipine sahip gelinler, A kesim ve prenses kesim modellere yönelmeliler. Böylece geniş basenler kamufle olacaktır. Kum saati vücut tipine sahip gelinler de bellerinin inceliğini ortaya çıkarabilecekleri balık modelleri tercih edebilir.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise düğün mekanınız. Gelinliğinizi düğün mekanınıza uygun bir şekilde seçmeniz şart! Kır düğünü yapacaksanız; uçuş uçuş, tül, organze ya da şifon gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kır düğünü için A kesim modeller uygun olacaktır. Tekne düğünlerinde de rahat bir şekilde hareket edebilmek çok önemli. Yırtmaçlı tasarımlar, kısa gelinlikler bu mekanlar için ideal.

Maltepe gelinlikçileriyle görüşmeden önce bütçenizi de belirlemelisiniz. Eğer bütçeniz düşükse gelinlik kiralama seçeneğini düşünebilirsiniz. Maltepe kiralık gelinlik fiyatlarının satılık modellere kıyasla uygun olması, bütçenizi rahatlatacaktır.

Düğününüzü yapacağınız mevsim de gelinlik alırken göz önünde bulundurmanız gerekenlerden Sonbahar ve kış aylarında yarım veya uzun kollu gelinlikleri, ilkbahar ve yaz mevsiminde kolsuz, askılı ya da straplez yaka gelinliklere yönelebilirsiniz.

Maltepe Kiralık Gelinlik Firmalarına Göz Atın

Gelinlik için ayırdığınız bütçe kısıtlıysa kiralık gelinlik seçeneğini düşünebilirsiniz. Maltepe kiralık gelinlik firmaları açısından oldukça zengin bir ilçe. Kiralık gelinlik Maltepe’de birçok modaevinin ürün ve hizmet seçenekleri arasında mevcut. Üstelik kiralayacağınız gelinliği firmaların hazır modelleri arasından seçmek zorunda da değilsiniz. Beğendiğiniz bir modeli ya da hayalinizdeki gelinliği özel dikim yapan firmalarda diktirebilirsiniz.

Gelelim Maltepe gelinlik kiralama fiyatlarına… Kiralık gelinlik fiyatları Maltepe’de satılık gelinliklere kıyasla %20-30 oranında daha uygundur. Sen de firmaların gelinlik modellerini inceleyebilir, kiralık gelinlikler için firmalarla iletişime geçebilirsin.

Maltepe'de Gelinlik Fiyatları Neye Göre Değişir?

Maltepe gelinlik modelleri arasından seçiminizi yaparken fiyatları etkileyen kriterlere de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Bu kriterlere de yakından bakalım:

Gelinliğinizi, Maltepe gelinlik modaevlerinin hazır modelleri arasından seçebilirsiniz. Ya da hayal ettiğiniz ya da beğendiğiniz bir gelinliği, özel dikim hizmeti veren firmalarda diktirebilirsiniz. Bu noktada bilmeniz gereken, özel dikim gelinliklerin hazır modellere kıyasla daha pahalı olduğudur.

Bir gelinliğin fiyatı belirlenirken gelinlikte kullanılan kumaş ve işlemeler de fiyatlara da etki eder. Gelinlikte, genellikle sentetik karışımlı ipek kumaşlar kullanılır. Kumaşın ipek oranı arttıkça fiyatı da yükselir. Gelinliğin işlemeleri de fiyatları etkiler. Örneğin; dantelli bir gelinlik istiyorsanız, Fransız dantelli gelinlik modellerinin, diğer dantel türlerine kıyasla daha pahalı olduğunu bilmelisiniz.

Gelinliğinizi ünlü tasarımcıların gelinlik koleksiyonları arasından seçmeniz halinde, fiyatların yerel markalara kıyasla daha yüksek olacağını da söyleyelim. Marka bilinirliği ve kullanılan malzemelerin kaliteli olması gibi nedenler bu fiyat artışının sebebi olarak gösterilebilir.