Gelinlik

Esenler Gelinlik Firmaları

Esenler Selin Gelinlik

10.000-20.000 TL

Esenler Berfin Gelinlik

20.000-30.000 TL

Esenler Türkan Gelinlik

10.000-20.000 TL

Esenler Arsem Gelinlik & Moda Evi

10.000-20.000 TL

Esenler Alya Gelinlik

30.000-40.000 TL

Esenler Nurbella Gelinlik

10.000-20.000 TL

Esenler Nur Gelinlik Esenler

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Esenler'deki Gelinlik Firmaları

Avrupa Yakası’nda kaliteli kumaşların, profesyonel dikim özelliğinin ve dikkat çekici tasarımların olduğu bir gelinlik firması arıyorsanız; Esenler’deki opsiyonlar tam size göre! Esenler’deki gelinlikçilerin birçoğu; Birlik, Nine Hatun, Fevzi Çakmak, Havaalanı, Mimar Sinan ve Menderes’te yer alıyor. Buradaki firmalar profesyonel ekibiyle birlikte, gelin adaylarını özel günler için hazırlıyor.

Esenler gelinlikçileri, özel dikim düğün elbiselerini tamamen gelin adaylarının istekleri doğrultusunda tasarlıyor. Gelin adayları, ihtişamlı düğün organizasyonları için kabarık ve taşlı modelleri tercih edebiliyor. Bazı gelinler ise daha sade ve modern tarzda gelinlik modellerinde karar kılıyor. Saten gelinlikler, butik düğünlerin vazgeçilmez modelleri arasında yer alıyor. Esenler gelinlik mağazalarında, her konsepte uygun model bulunuyor.

Birbirinden farklı hazır modeller de Esenler gelinlikçilerinde yer alıyor. Hazır gelinlikler, tasarım modellere kıyasla daha makul fiyatlı oluyor. Esenler gelinlik kiralama firmaları, Fevzi Çakmak ile Menderes’te bulunuyor. İlçedeki modaevlerinde yalnızca gelinlikler değil; nişanlıklar, kınalıklar, bindallılar, kaftanlar ve abiyeler de üretilebiliyor. Esenler firmaları, organizasyon dinamiklerine uygun tarzlarda tasarımlar yapıyor.

Fevzi Çakmak’taki gelinlik mağazalarının bir kısmı, haftanın her günü hizmet sunabiliyor. Bu semtteki mağazalar, kısa bir süre içerisinde gelinlik teslimi yapabiliyor. İlçe geneline baktığımız zaman ise gelinlik teslim süresi 3-4 hafta içerisinde değişiklik gösteriyor. İşçiliği fazla olan özel tasarım modellerde, gelin adaylarının mutlaka birkaç kere provaya gitmesi gerekiyor.

Esenler’deki Gelinlik Firmalarının Sunduğu Hizmetler

Esenler’deki firmalar, hizmetleriyle gelin adaylarının yüzlerini güldürüyor. İlçedeki firmalarda gelin adayları için birçok seçenek bulunuyor. Gelin adayları, düğün organizasyonunda giymeyi planladığı ihtişamlı elbiseyi özel olarak diktirebiliyor. Özel dikim gelinlik modelleri için firmalar alanında profesyonel olan tasarımcılarla birlikte çalışmayı tercih ediyor. Gelinlik hazırlama aşamasında en büyük katkıları yapanlar arasında terziler de yer alıyor.

Esenler gelinlik mağazaları, randevulu ve randevusuz hizmet verebiliyor. Gelinlik provası için doğru günü firma yetkilileri belirliyor. Prova sayısı, gelinliğin modeline göre farklılık gösterebiliyor. İlçedeki firmaların birçoğu en fazla 3 provada gelinliği tamamlamış oluyor. Esenler gelinlik firmaları ölçülerinize uygun kalıplar çıkararak, gelinliğinizin üzerinize tam olarak oturması için elinden geleni yapıyor.

İlçedeki gelinlikçiler yalnızca kişiselleştirilmiş ürünler üretmiyor. Neredeyse her mağazada hazır modeller de bulunuyor. Hazır gelinlik modelleri, trendlere uygun bir şekilde seçiliyor. Bu ürünleri kiralayabilme imkanınız da oluyor. Kiralık gelinliklerin üzerinde çok büyük değişiklikler yapılamıyor. Fakat beğendiğiniz gelinlik modelini kendi bedeninize uygun hale getirecek ufak tefek tadilatlar yaptırabilme olanağınız bulunuyor.

Esenler gelinlik firmaları yalnızca düğününüzde değil, tüm özel ve anlamlı günlerinizde mutluluğunuza ortak olmak istiyor! Esenler’deki gelinlikçiler; düğün öncesinde gerçekleştirilen söz, nişan ve kına gibi pek çok organizasyon için de şahane elbiseler tasarlıyor. Ayrıca düğün sonrasında giyeceğiniz after party elbisenizi ve her türlü aksesuarı da Esenler’deki gelinlikçilerde bulabileceğinizi belirtelim.

Esenler Gelinlik Fiyatları

Bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki gelinliği kolayca bulabileceğiniz firmalar Esenler’de yer alıyor. Esenler’deki gelinlik firmalarında farklı tarzlara hitap eden pek çok model bulunuyor. İlçedeki gelinlik firmaları, birbirinden farklı modelleri hesaplı rakamlardan sunuyor. Düz, sade ve klasik gelinlik modelleri, diğer seçeneklere göre daha ekonomik oluyor. Gelinliğin işçiliği ve kullanılan malzemeler doğrultusunda fiyatlar belirleniyor.

İstanbul gelinlik firmalarının geniş bir fiyat aralığı bulunuyor. İstanbul’daki diğer firmalarla kıyaslandığında, Esenler’deki opsiyonlar makul bir fiyat aralığında seyrediyor. Gelinliğin hazır model veya özel dikim olması, ücretleri değiştirebiliyor. Tasarım gelinliklerde kullanılan kumaş türleri, işlemeler ve ekstra hizmetler de ödeyeceğiniz tutar üzerinde belirleyici oluyor. Fakat genel anlamda Esenler gelinlikçileri çiftlerden uçuk rakamlar talep etmiyor.

Gelinlik fiyatları Esenler’de bir hayli uygun. Cep dostu olmasıyla gelin adaylarının sıkça tercih ettiği firmalar; Fevzi Çakmak, Mimar Sinan, Havaalanı ve Nine Hatun’da yer alıyor. Buradaki firmaların tamamı hem hazır modelleriyle hem de özel dikim gelinlikleriyle öne çıkıyor. Esenler’de kiralık gelinlik fiyatları uygun olan yerler ise Menderes’te bulunuyor.

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde ortalama fiyatlı gelinlik firmaları da yer alıyor. Ortalama fiyatlı modaevleri her tarza ve her bedene uygun modeller tasarlamayı amaçlıyor. Bu firmalar, gelinler için aksesuar hizmeti de sağlayabiliyor. Fiyatların ne çok yüksek ne de uygun olduğu Esenler firmaları, özel dikim gelinlikleri alıcısına 4 hafta içerisinde teslim edebiliyor.

Salon Düğünlerinde Tercih Edilebilecek Gelinlik Modelleri

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları